Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kok je kazni če te dobijo z izpitom za skuter na recimo 250ccm motorju? pa da si mladoletn?

če si mladoletn ponavad sm sodnika ;) tko je tud mojga frenda na skuterju 125ki dobila..popisala..in pol je dobu samo sodišče.. opomin al ukor sodišča :OK::D

drgac pa je-500€ ce ni registriran..polovička 250€...pa še brez izpita 500€-polovička 250€..tko da za 500€ če te res prtisnejo :) sm itq k si mladoletn ti nč nmorjo..tko da deli pizdarije..k bos enkrt 18 nbos mogu več :wallbash: :xx:

drgac tud sam nebi delu izpita, ce bi vedu da me bo sm enkrt murja ustavla, pa še to k sm furu sopotnika brez čelade ;) pa še prejšn tedn me je hotu ustavt..zrd prehitre voznje..pa sm mu sam pobegnu :OK:B) btk* :)

a ta a1 sm sov sm delat zaradi tega...k sm mislu da bom avtomatično dobu a2 in pol se A..in me je pol ta zakon čist zajebuuu :BUA: :wallbash:zdj če bi blo vse po starem oz. moj plan je biu da bi zdj meu hondo cbr 600rr zablokerano na 25kw in bi se lepo furu k človk..a ne zdj še vedno drkam s to 125ko :wallbash: :wallbash: :evilgrin: bemti tako državo..če smo motoristi na zadnjem mestu :SS naj zrihtajo cesto..ne pa da nas jebejo s temi izpiti in zakonii... -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si mladoletn ponavad sm sodnika ;) tko je tud mojga frenda na skuterju 125ki dobila..popisala..in pol je dobu samo sodišče.. opomin al ukor sodišča :OK::D

drgac pa je-500€ ce ni registriran..polovička 250€...pa še brez izpita 500€-polovička 250€..tko da za 500€ če te res prtisnejo :) sm itq k si mladoletn ti nč nmorjo..tko da deli pizdarije..k bos enkrt 18 nbos mogu več :wallbash: :xx:

drgac tud sam nebi delu izpita, ce bi vedu da me bo sm enkrt murja ustavla, pa še to k sm furu sopotnika brez čelade ;) pa še prejšn tedn me je hotu ustavt..zrd prehitre voznje..pa sm mu sam pobegnu :OK:B) btk* :)

a ta a1 sm sov sm delat zaradi tega...k sm mislu da bom avtomatično dobu a2 in pol se A..in me je pol ta zakon čist zajebuuu :BUA: :wallbash:zdj če bi blo vse po starem oz. moj plan je biu da bi zdj meu hondo cbr 600rr zablokerano na 25kw in bi se lepo furu k človk..a ne zdj še vedno drkam s to 125ko :wallbash: :wallbash: :evilgrin: bemti tako državo..če smo motoristi na zadnjem mestu :SS naj zrihtajo cesto..ne pa da nas jebejo s temi izpiti in zakonii... -_-

sam men je pa prav ql zdej (da ne bo pomote,prejšnji zakon je biu dosti bolši) da sm šou delat za 125,ker pol naredim samo ene par ur (mislim da 10?) pa dobim višjo kategorijo,ker če bi šou pa čist iz nič delat bi moral pa cpp+teorija+20!! ur vožnje....tk da bom pri 18 kr šou za A2 delat pa tut potem za neomejeno

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam :OK: naj ti bo bolj služila kot bivša ;) a drgac kero si kupu? dej kksn link :P:D

Tiste linke, ki sem dal, že pred vikendom. No zadnjega, da zdej lih ne iščem link po avto.net-u.

Drgač bivša mi je čist lepo služila, samo so leta naredila svoje in seveda ker sem jo jaz dobil v roke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men je pa prav ql zdej (da ne bo pomote,prejšnji zakon je biu dosti bolši) da sm šou delat za 125,ker pol naredim samo ene par ur (mislim da 10?) pa dobim višjo kategorijo,ker če bi šou pa čist iz nič delat bi moral pa cpp+teorija+20!! ur vožnje....tk da bom pri 18 kr šou za A2 delat pa tut potem za neomejeno

lp

pa 10ur ti je ze ene 300-350€..jbg eni si sami financiramo ;) pa a ne bi ti rajs vidu..da bi avtomatično pridobu višjo kategorijo..kokr da dajes spet za izpit in pol spet .) jst pravm zasebe..če bi vedu da bi meu tako srečo da me bo policaj sam enkrt ustavu odkar mam motor, oz. še to me nebi če nebi biu sumljiv, ker sem vozil sopotnika brez čelade.. da bi rajš šou direkt za a2 delat :) ne pa zdj..spet eni stroski..doklr nrdim za a2..pol morm spet delat za a-neomejeno :? -_- kokr to ni blo dost...so pol uvedl še ta zakon 35kw.. tko da po zakonu nmors nobenga dobrega 600cm SS furat :BUA: .) al pa če pogledas mal drugje..npr. na hrvaskem nrdis pr 18 za neomejno in lahk takoj furas r1ko..al pa u ameriki.. moji vrstniki furajo hayabuso ne pa jst 125ko* :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste linke, ki sem dal, že pred vikendom. No zadnjega, da zdej lih ne iščem link po avto.net-u.

Drgač bivša mi je čist lepo služila, samo so leta naredila svoje in seveda ker sem jo jaz dobil v roke :)

hehh..leta...preveč si biu grob z njo..zato je tud izdihnila :P:D a kaksna je? črno rdeča..al una belo rdeča? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa 10ur ti je ze ene 300-350€..jbg eni si sami financiramo ;) pa a ne bi ti rajs vidu..da bi avtomatično pridobu višjo kategorijo..kokr da dajes spet za izpit in pol spet .) jst pravm zasebe..če bi vedu da bi meu tako srečo da me bo policaj sam enkrt ustavu odkar mam motor, oz. še to me nebi če nebi biu sumljiv, ker sem vozil sopotnika brez čelade.. da bi rajš šou direkt za a2 delat :) ne pa zdj..spet eni stroski..doklr nrdim za a2..pol morm spet delat za a-neomejeno :? -_- kokr to ni blo dost...so pol uvedl še ta zakon 35kw.. tko da po zakonu nmors nobenga dobrega 600cm SS furat :BUA: .) al pa če pogledas mal drugje..npr. na hrvaskem nrdis pr 18 za neomejno in lahk takoj furas r1ko..al pa u ameriki.. moji vrstniki furajo hayabuso ne pa jst 125ko* :D

normalno da bi raje videl stari zakon ampak če greš pol direkt za neomejeno delat pride useeno več kot če naredim zdej za A2 pa pol za A+pa še pri 18 bom lahka kej fural,tko da iz tega vidika sem vesel da da sem naredil za 125,ne pa zaradi novega zakona,ki je itak v kurcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS is in the house...garage to be precise.

Jutr pa sam gasa...

Čestitam. Čim več varnih kilometrov pa čim manj šraufanja ti želim :D

@RRyDeRR http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3685011

Mi ni blo težko najdit ker itak pešnajstkrat na dan gledam avto net::: Športni: Aprilia RS: 125cc-125cc: 2006-2010

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gasperr, hvala ane. Ti pa tudi čim prej, tudi če ni izpita :)...joke

Evo RRyDeRR, je Gasperr dal link. Drgač jaz pravim z motorjom moraš bit grob, ker ga maš zgolj zaradi adrenalina...če ribne, ribne, če ga razbiješ, razbiješ. Bomo pa spet šparal (beri: hodili ven ;)) pa lepo iz začetka :evilgrin:.

Kdo bo šel s 125-ko do Grobnika? Vem za yourfriend11, samo on ima 4-t. Kaj ti tudi misliš iti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo šel s 125-ko do Grobnika? Vem za yourfriend11, samo on ima 4-t.

Kdaj štartaš? Jst grem ob 9ih ampak ti maš 2-t tak da grem rajš sam da te nam rabu skos čakatwhistle.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ta Grobnik je na hrvaškem al v Sloveniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gasperr, hvala ane. Ti pa tudi čim prej, tudi če ni izpita :)...joke

Evo RRyDeRR, je Gasperr dal link. Drgač jaz pravim z motorjom moraš bit grob, ker ga maš zgolj zaradi adrenalina...če ribne, ribne, če ga razbiješ, razbiješ. Bomo pa spet šparal (beri: hodili ven ;)) pa lepo iz začetka :evilgrin:.

Kdo bo šel s 125-ko do Grobnika? Vem za yourfriend11, samo on ima 4-t. Kaj ti tudi misliš iti?

ma mislu sm it..sj sm se neki menu že z yourfriendom..sam k nism uspev učer une prometne zrihtat :wallbash: tko da to me je zajebal..+še vinjeto bi rabu kupt :) sj zdj mas motor..zdj bi v izi lahk sli na grobnik skp :P sj sm ze dans mislu zrihtat to prometno..sm k je praznik in nč ne dela :wallbash: tko da jutr grem to zrihtat in se bom lahk pol "normalno" furu :D nebom rabu več bežatt O:-) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač si pa pošteno kupu :OK: morm jo čimprej vidt :wub::D edin da bi te detajle k so rdeči..prebarvu na belo..zic preobleku na belo..feltne tud prebarvu na belo..uh..kakšna bi pol šele bla :OK::) eo zdj mas pa uno desno ogledalo viška ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma morš bit grobb s rsko :devil: če si nežn z njo se pol nikamor ne premakne .) :D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11, če bi šu bi 2-krat ribnila do tam.

RRyDeRR, te se z orodjem dotaknit ne mislim, sem pri prejšni zgubil preveč živcev. Edino kar bom vrjetno naredu, samo šele naslednje leto, dal RAVE ventil-vse lepo na servisu. Aja pa bat bi moral zamenjati čez 3000km.

Kaj danes bo kdo od motoristov v Sloveniji, ali boste vsi zbežali na jug?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11, če bi šu bi 2-krat ribnila do tam.

RRyDeRR, te se z orodjem dotaknit ne mislim, sem pri prejšni zgubil preveč živcev. Edino kar bom vrjetno naredu, samo šele naslednje leto, dal RAVE ventil-vse lepo na servisu. Aja pa bat bi moral zamenjati čez 3000km.

Kaj danes bo kdo od motoristov v Sloveniji, ali boste vsi zbežali na jug?

ostajamo v sloveniji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRyDeRR zakaj bi pa rabu vinjeto? Sej itk k se gre dol ni avtoceste. No je do postojne ampak to greš po stari. Pol na hrvaškem pa daš tiste 3kune za v eno smer (0.42€). Drgač je blo pa super! Bil sm pa od 11ih pa do 15ih. Ni se mi več dal tm sedet na motorju pa sm šol še mal do Opatije pol pa dam. Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRyDeRR zakaj bi pa rabu vinjeto? Sej itk k se gre dol ni avtoceste. No je do postojne ampak to greš po stari. Pol na hrvaškem pa daš tiste 3kune za v eno smer (0.42€). Drgač je blo pa super! Bil sm pa od 11ih pa do 15ih. Ni se mi več dal tm sedet na motorju pa sm šol še mal do Opatije pol pa dam.

kokr sm gledu..oz. načrtvov pot.. je bla mal avtoceste :P sj ves..tuki pr bizoviku gor pol pa do postojne pol pa po navadni cesti do meje..pol pa tm na njihovo avtocesto :) aja..pol si biu? kko je blo? a je blo dost folka? ma sj bi lahk sla skp..sm k me je zajebala ta prometna .) :D dej objav kksno sliko s grobnika :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11, če bi šu bi 2-krat ribnila do tam.

RRyDeRR, te se z orodjem dotaknit ne mislim, sem pri prejšni zgubil preveč živcev. Edino kar bom vrjetno naredu, samo šele naslednje leto, dal RAVE ventil-vse lepo na servisu. Aja pa bat bi moral zamenjati čez 3000km.

Kaj danes bo kdo od motoristov v Sloveniji, ali boste vsi zbežali na jug?

k da rabš ta rave ;) itq furas do 6-8k da se ogreje masina..pol pa itq vedno nad 8k :OK: sm đabe se bos daju spet u stroške :) aja..kko da nima ze generalke..ce ma 16k prevozenih..al ma se vedno orginal bat?? a ojnico bos tud menju al sm bat? sj a ni ista masina od 06 kokr 99-05-oz. od te tvoje bivse :) itq pol sm zamenjas ceu cilindr..k si itq vse menju na tej stari ;):)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k da rabš ta rave ;) itq furas do 6-8k da se ogreje masina..pol pa itq vedno nad 8k :OK: sm đabe se bos daju spet u stroške :) aja..kko da nima ze generalke..ce ma 16k prevozenih..al ma se vedno orginal bat?? a ojnico bos tud menju al sm bat? sj a ni ista masina od 06 kokr 99-05-oz. od te tvoje bivse :) itq pol sm zamenjas ceu cilindr..k si itq vse menju na tej stari ;):)

Mah zoprno je sem se navadu z njim, sej bom videl kako bo naslednje leto, ker zdej sem lih na pozitivni ničli :). Drgač maš pa prav, samo da se ogreje pol pa gasa.

Ne nima 16.000 ampak 12.000, pa sej ne rabiš delati generalke, samo zamnjaš bat...Drgač bom pa menju samo bat, ampak čez cirka 2500 km oz. bom jutri poklical na servis, ker je že 4000km od zadjega servisa, pa da se naročim. Drgač je pa čist ista mašina, samo veliko bolj čista :).

Drgač od polocije čistitke nisi dobu, ane. Sej pomojem sploh registrijske niso videli, ker je itak bila noč pa imaš malo večji (manjši) naklon tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!