Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mja saj vem, tudi meni nahrbtnik ni nevem kaj ampak če greš kam dalj je lepo če ga vzameš s seboj. Npr. če greš do morja lepo v nahrbtnik kopalke brisače in prvo pomoč. Sam imam nahrbtnik s lidla :P ki ima odzadaj "zaščito"(trdo platnico) in je kar fajn ga imeti :) Sicer pa, težko, da bi ti zatežili za prvo pomoč. Ampak nikoli ne veš. Itak rabil(upajmo) jo ne boš nikoli. Če naletiš na nesrečo pokličeš 112 in ne tikaš "žrtev" ker se je že velikokrat zgodilo, da je nekdo nekoga rešil ampak mu pomotoma zlomil kakšno rebro, kost. In nato ga je ponesrečenec tožil in dobil mastne €€€. Jbg živimo v državi kjer je denar bolj pomemben od življenja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nared tak nosilc za tablco da daš lahko za tablco še prvo pomoč, nekak predalček pa kako mini klučavnico da zakleneš da ti ne uzame kr vsak.

Hmmm, zanimivo. Bom pogledal malo kaj se da narediti oz. če že kdo je.

Mja saj vem, tudi meni nahrbtnik ni nevem kaj ampak če greš kam dalj je lepo če ga vzameš s seboj. Npr. če greš do morja lepo v nahrbtnik kopalke brisače in prvo pomoč. Sam imam nahrbtnik s lidla :P ki ima odzadaj "zaščito"(trdo platnico) in je kar fajn ga imeti :) Sicer pa, težko, da bi ti zatežili za prvo pomoč. Ampak nikoli ne veš. Itak rabil(upajmo) jo ne boš nikoli. Če naletiš na nesrečo pokličeš 112 in ne tikaš "žrtev" ker se je že velikokrat zgodilo, da je nekdo nekoga rešil ampak mu pomotoma zlomil kakšno rebro, kost. In nato ga je ponesrečenec tožil in dobil mastne €€€. Jbg živimo v državi kjer je denar bolj pomemben od življenja :)

Ja to itak za daljše turce je nepogrešljiv, sam če greš pa neko stalno pot, pač da se malo "sprostiš" :), pol ga je pa res malo zoprno vleči okoli.

Drgač me je enkrat ustavil policaj na ridah in me (seveda) prvo prašal za prometno in vozniško takoj za tem pa še za PP...takrat sem jo čist slučajno imel, pa sem si zato rekel, da jo bom kar zmeraj imel zraven.

macak, js bom ju3 kej popoudne na ridah :)

črn hyosung če me boš vidu kr pridi do mene :)

Ahh, kje, se ne maram ustavljati, razen če kliče narava. Sem pa danes tok zmatran pismo....je Žurnal čist vse zaje.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evoga baq from Španija :D xD

katastrofalno prehudo je blo :P cene pa so :wallbash: 4.10€ za 0.33 nekega poscanega piva xD

pa pridem domou lepa novička ... nekdo podrsau s kamnom Audija k je lih ena 2 mesca pr hiši. Folku se je zmešalo :O Pa ne sam ploćevino ampak tut usa stekla. Mislm WTF!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebote, v malagi pa smo si mi narocli 2 litra rdecega(11€/l) pa smo dobili zraven skampe, cips, olive... Pa pivo 1.10 2dl toceno.

Vsak dan sem bil nazgan uuu ves kak

Viva espana, viva la vida loca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebote, v malagi pa smo si mi narocli 2 litra rdecega(11€/l) pa smo dobili zraven skampe, cips, olive... Pa pivo 1.10 2dl toceno.

Vsak dan sem bil nazgan uuu ves kak

Viva espana, viva la vida loca ;)

Ja saj v trgovini je blo pa 1.30€ , 1 liter San Miguela ;)

Eno majćko sm pa zglihau iz 19.98€ na 4€ xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu js u Parizu:

- pivička 0,33 - 4,7€

- kapučin - 4,9€

- hot dog - 6,3€

- kebab (u pizdi) - 4,5€

- tequila 0,7l - 33€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmagovalec med zmagovalci pa je koprska noč.

lepinja, pleskavica, ajvar 4,50€

baje da je bil hamburger. sm vrgu pol stran

lulik ti še prodajaš replico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sva jst pa macak333 sla na ride :OK:B) eo ena slika motorjev s rid :P;)

post-23107-127274335634_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, danes je blo pa fajn. Bo treba še kdaj ponovit.

yourfriend11 sam pozirala sva, mal sedela gor in šla domov :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, danes je blo pa fajn. Bo treba še kdaj ponovit.

yourfriend11 sam pozirala sva, mal sedela gor in šla domov :).

hheh..dans sva se pa nafurala..pa še pošten najedla ;):D no..nisva sm pozerala :P sva sla ene 5-6x gor pa dol :OK: zdj sm že bl bližji robu gume..še mal pa bo.. O:-) :D k bova to se enkrat ponovila ;):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hheh..dans sva se pa nafurala..pa še pošten najedla ;):D no..nisva sm pozerala :P sva sla ene 5-6x gor pa dol :OK: zdj sm že bl bližji robu gume..še mal pa bo.. O:-) :D k bova to se enkrat ponovila ;):OK:

Ja uno ta drugo je pomembno. Edino hrenovke so bile tak tak, drgač pa 1A kuharju :). Itak, daleč od poziranja, sem se malo pohecal.

Zdej grem pa mal spat, kokr sem se vsedel na stol, tako so se mi oči zaprle. Lahko noč fantje, pa punce če je kakšna s 125-ko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uno ta drugo je pomembno. Edino hrenovke so bile tak tak, drgač pa 1A kuharju :). Itak, daleč od poziranja, sem se malo pohecal.

Zdej grem pa mal spat, kokr sem se vsedel na stol, tako so se mi oči zaprle. Lahko noč fantje, pa punce če je kakšna s 125-ko :P

mja..doklr sva midva prsla, so se ze ohladle..važn da so čevapi bli dobri :P:D mja..svaka čast :OK:B) okk. LN* se čujemo ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uno ta drugo je pomembno. Edino hrenovke so bile tak tak, drgač pa 1A kuharju :). Itak, daleč od poziranja, sem se malo pohecal.

Zdej grem pa mal spat, kokr sem se vsedel na stol, tako so se mi oči zaprle. Lahko noč fantje, pa punce če je kakšna s 125-ko :P

Kaj je pob a si novo ubavu? :D Lih tisto k se je zdela predraga al kako? In letijo kei ta jajčka? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hheh..dans sva se pa nafurala..pa še pošten najedla trance_44_wink5.gifbiggrin.gif no..nisva sm pozerala tongue.gif sva sla ene 5-6x gor pa dol trance_40_thumbup.gif zdj sm že bl bližji robu gume..še mal pa bo.. trance_17_emot-angel.gifbiggrin.gif k bova to se enkrat ponovila trance_44_wink5.giftrance_40_thumbup.gif

sam da nisi bil v kavbojkah!?

To sm tud jst gledu, o glej še čist mal manka do roba dejmo se zdej še bol nagnt pol sm pa zletu. Res da so bli takrt pogoji dost slabši

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pob a si novo ubavu? :D Lih tisto k se je zdela predraga al kako? In letijo kei ta jajčka? xD

Mah raje malo več dam, pa manj skrbi-upam O:-) : Drgač "jajčka" letijo, edino voznik je tisti, ki jih nima....dost :)

Sej zdej v Ponedeljek pokličem na servis, ker se je že lučkica pokazala...čist sexy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker od vas pa ima tastaro RS-ko?

tisti ki je naredi kr generalno :) mašina tuli (kšn ojnični ležaj) pa sklopka ti drsi za popizdt :D

Ryderr, je blo kar daleč od roba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker od vas pa ima tastaro RS-ko?

tisti ki je naredi kr generalno :) mašina tuli (kšn ojnični ležaj) pa sklopka ti drsi za popizdt :D

Ryderr, je blo kar daleč od roba :)

Kaj ti si bil tudi gor? Sva z RRyDeRR-jem malo sedela, klepetala, vozila...Pač malo bolj na izi :hmm:

Ta RS-ka je pa lahko od ghost46, če se ne motim. Ko sem bil v Petek gor, je imela zelo čuden zvok...to sklepam na podlagi svoje, ko je bila še v delujočem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm biu za vami :) 2 MZ-ja pa moj hyosung :)

ghosta ni blu gor no je šu sam skuzi :) drgač res ne čutiš da ti sklopka drsi k tu je kričalu za pop*zdt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minerva Megelli 250R

Zanima me če kdo kej ve o tem motorju al pa da mi vsaj pomaga najti podatke o motorju kot so naprimer moč, al je 2takt la 4takt pa podobne stvari .

Ah sm že našu. Boring!

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sam 5min maš da urediš svoj post!

Motor tko zgleda super sam, da pa ima samo 16konjev je pa polom za 250ccm. Sm se kasneje spomnil, da smo se o tem motorju že pogovarjali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!