Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sm biu za vami :) 2 MZ-ja pa moj hyosung :)

ghosta ni blu gor no je šu sam skuzi :) drgač res ne čutiš da ti sklopka drsi k tu je kričalu za pop*zdt :)

Aha, si na klopci sedel če se ne motim. Upam, da ne zameriš ker te nisva prepoznala. Se pa drugič vidimo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker od vas pa ima tastaro RS-ko?

tisti ki je naredi kr generalno :) mašina tuli (kšn ojnični ležaj) pa sklopka ti drsi za popizdt :D

Ryderr, je blo kar daleč od roba :)

ti veš ja ;) še pozdravt nisi upu pridt :) 1cm od roba pa res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e mačak sm zrihtu uno ;) upam.. :) aku. je biu..rabu sm bl zategnt un šrauf :D jutr grem sprobat..da vidm da nebo spet kj zajebaval :OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti veš ja trance_44_wink5.gif še pozdravt nisi upu pridt smile.gif 1cm od roba pa res smile.gif

vzem meter pa pejt zmert da boš za zihertrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e mačak sm zrihtu uno ;) upam.. :) aku. je biu..rabu sm bl zategnt un šrauf :D jutr grem sprobat..da vidm da nebo spet kj zajebaval :OK::D

A akumulator je bil. Ne bi nikoli rekel. Sem mislil, da je samo kje kakšen kratek stik ali pa da kaj ni dobro priklopljeno. No super, važn da si zrihtal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A akumulator je bil. Ne bi nikoli rekel. Sem mislil, da je samo kje kakšen kratek stik ali pa da kaj ni dobro priklopljeno. No super, važn da si zrihtal. :OK:

mja..sj ves una rdeća-vijolčna žica.. je mela lufta tm na šraufu..zdj sm zategnu i pol nikol se mi ni reseteru..zdj edin da sprobam se na voznji.. :OK::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na spredni al zadni?trance_25_naughty.gif

kaj si dosadan ervin..aja..sj res..nimas motorja, pa mal moriš folku :P :lol: zadnja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si dosadan ervin..aja..sj res..nimas motorja, pa mal moriš folku tongue.giflaugh.gif zadnja smile.gif

whistle.gif Bo jutr najbrž že pr men. Pol pa potrebn počitek za motor do naslednega vikenda ker je bil cele počitnice preganjan do morja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti veš ja ;) še pozdravt nisi upu pridt :) 1cm od roba pa res :)

nisem vedu da sta vidva dokler nism tuki vidu slike :)

bom drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pišuka ob kateri uri ste ponavad tm? Jst ko frem mim pa pol do morja je redko kdo tm gor! Zadnič sm vidu mic0-ta pa skofk-a ampak sm šol sam mimo. Morm pa enkrat skofka srečat pa če mi bo dovolu da se sam usedem na motor ker bo morda moj naslednjitrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maš mojo cifro, pokliči me k boš gor pa prletim :) itak mam 5min do tm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1cm na vsaki strani? haah pa to je še polovico gume xD haha

glede na to da sm biu prvič gor to sezono..in to v hlačah..brez kolenčnikov.. je to tud dobr ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AA pa to si ti z tastaro RS-ko :D

ti si ta k ti bo krepala usak cajt :D js sm pa mislu da je uno mačak :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AA pa to si ti z tastaro RS-ko :D

ti si ta k ti bo krepala usak cajt :D js sm pa mislu da je uno mačak :)

da nebom crknu haahah :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pišuka ob kateri uri ste ponavad tm? Jst ko frem mim pa pol do morja je redko kdo tm gor! Zadnič sm vidu mic0-ta pa skofk-a ampak sm šol sam mimo. Morm pa enkrat skofka srečat pa če mi bo dovolu da se sam usedem na motor ker bo morda moj naslednjitrance_43_wavetowel2.gif

zadnič sva te s stricom prehitela enkrat v logatcu pa še pol šenkrat na ridah ( na poti na SLO dan na Grobnik)- CBR 1000 rr 2007, sm te prov lepo pozdravu ko sva šla mim biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sm biu prvič gor to sezono..in to v hlačah..brez kolenčnikov.. je to tud dobr ;):)

kolenčnike pa kombinezon, pa na ride... brez tega se ni za zejbavat, sploh pa če se še učiš winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sva te s stricom prehitela enkrat v logatcu pa še pol šenkrat na ridah ( na poti na SLO dan na Grobnik)- CBR 1000 rr 2007, sm te prov lepo pozdravu ko sva šla mim biggrin.gif

am se ne spomnem kr je blo itak ful motoristov. Če ti nisem odzdravil ti pa sedajtrance_40_thumbup.gif Sm pa tud opazu da ko me kšn prehiti da me pozdrav z desno nogo.laugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AA pa to si ti z tastaro RS-ko :D

ti si ta k ti bo krepala usak cajt :D js sm pa mislu da je uno mačak :)

hhaha..dej da si neboš kej naredu :) kdo mi pol govori.. "2t" mojster, a doma ma 4taktnega kitajčka ;):D drgač na motorju je bla nrjena generalka pred 3000km..aja, glede sklopke..jst sploh nimam rave ventila, tko da morm stiskat pa spuščat sklopko na določenih obratih, če hočm da sploh kam speljem ;) k ta motor pod 8k se sploh ne premakne ;):) in teb se je zdel da sklopka drsi :wallbash::D še mačak, k je meu prv tako rsko ene 5 let (predn si je kupu to novo) ne joka da mi mašina tuli al sklopka drsi al bilokej :D tko da nvm..kaj ti sanjaš.. :D jebiga, nemorjo se vsi slišat kokr tvoj 4taktni stroj :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne se zdej razburjt :)

Kaj pa js vem kaku ti morš furt moped :)

Kar se pa tiče mojga "kitajčka" sm prov zadovoljen z njim za začetek :) nimm js keša za generalne delt :P hvala bogu nekateri majo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne se zdej razburjt :)

Kaj pa js vem kaku ti morš furt moped :)

Kar se pa tiče mojga "kitajčka" sm prov zadovoljen z njim za začetek :) nimm js keša za generalne delt :P hvala bogu nekateri majo :)

eh..sj si prvi začeu pametovt tm ;) pa vidš...2takt je čist neki druzga kokr 4takt :) jah eni delamo in pol sami razporejamo s tem dnarjem.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi biu tihu če nebi pelu prej ene par RS-k zrd tga sem pač reku da ti sklopka drsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!