Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sam ne se zdej razburjt :)

Kaj pa js vem kaku ti morš furt moped :)

Kar se pa tiče mojga "kitajčka" sm prov zadovoljen z njim za začetek :) nimm js keša za generalne delt :P hvala bogu nekateri majo :)

ni kitajček ampak korejc XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi biu tihu če nebi pelu prej ene par RS-k zrd tga sem pač reku da ti sklopka drsi :)

pol si pa vrjetn furu rs-ke s rave ventilom...k jst recmo k speljem rabm neki časa do 8k..pr 6-7k mal trokira in pol šele potegne pr 7-8k :) a tko k prtisnm sklopko in nabijem gas do 7k in spustim..mi pol zacne takoj vlečt :D a jst ga itq tko ne rabm..do 8k furam doklr se mašina ogreje..ko pa se mašina ogreje pol pa itak vedno nad 8k furam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa vrjetn furu rs-ke s rave ventilom...k jst recmo k speljem rabm neki časa do 8k..pr 6-7k mal trokira in pol šele potegne pr 7-8k :) a tko k prtisnm sklopko in nabijem gas do 7k in spustim..mi pol zacne takoj vlečt :D a jst ga itq tko ne rabm..do 8k furam doklr se mašina ogreje..ko pa se mašina ogreje pol pa itak vedno nad 8k furam :OK:

Če boš mašini s sklopko do obratov pomagau nebo ta kuplonga dolgo zdržala.! Kvečjemu kakih 2000km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je bil sprejet zakon, da sp oz doo ne more vzet osebnega vozila v račun? Tako se je dalo izognit davku kao sluzbeno vozilo mas... Je bilo to 2002? Prosim za odg ce se kdo spomni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo js bi vs pa prosu da mi mau predlagate glede izbiro motorja . a cagiva mito al aprilia rs . pa če mi lahk mau več povete o telh dveh motorjh :)

hvala .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo js bi vs pa prosu da mi mau predlagate glede izbiro motorja . a cagiva mito al aprilia rs . pa če mi lahk mau več povete o telh dveh motorjh :)

hvala .

Cagiva Mito & Aprilia RS

Tolk ti lahka js pomagam, ker nimam niti enga niti drugega. :D

Okvirno pa bi naj Cagiva bol šla pa več pila.

Aprilia bi naj pa šla pa pila. :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je bil sprejet zakon, da sp oz doo ne more vzet osebnega vozila v račun? Tako se je dalo izognit davku kao sluzbeno vozilo mas... Je bilo to 2002? Prosim za odg ce se kdo spomni

službeno vozilo že maš ja, sam če te pa policaj ustavi brez potnega naloga boš pa jeb.. ježa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

službeno vozilo že maš ja, sam če te pa policaj ustavi brez potnega naloga boš pa jeb.. ježa

Ja kaj pa če si sp?

Drugače pa so me že ustavili z službenim vozilom pa ni bilo problemov, pa čeprav sem imel avto sposojen in je bila ura okoli polnoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze če si sp al doo, te ugodnosti več ne moreš izkoriščati (vbistvu je to bila legalni način kako se izogniti davku ob nakupu novega avta)

zanimalo me je samo kdaj se je ta ugodnost ukinila.

ker v letu 2002 je statistično gledano polom za avto industrijo (izhajam iz statistik narejenih v avstriji) in imam nalogo pojasniti zakaj. nevem pa kako je pravni termin za to, niti v katerem zakonu bi ga lahko našel.

vem pa da je to bil velik škandal prej, veliko je bilo pritoževanja na ta račun.

no bom se pol še drugje pozanimal :)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom kupil rabljen cilinder (finance ne dopuščajo nakup novega), ki ima že kar nekaj kilometrov pa me sedaj zanima kako zgleda če je cilinder že precej "znucan" in bo potreben obnove (so mogoče na cilindru kakšne raze ali kaj takega) ter kako če se bo z njim dalo narediti še par 10000km. Sem se pri nakupu motorja pustil malo nategnt :glare::( od zdej naprej bom pri keremkol nakupu česarkoli rabljenega v zvezi z motorjem bolj previden.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom kupil rabljen cilinder (finance ne dopuščajo nakup novega), ki ima že kar nekaj kilometrov pa me sedaj zanima kako zgleda če je cilinder že precej "znucan" in bo potreben obnove (so mogoče na cilindru kakšne raze ali kaj takega) ter kako če se bo z njim dalo narediti še par 10000km. Sem se pri nakupu motorja pustil malo nategnt :glare::( od zdej naprej bom pri keremkol nakupu česarkoli rabljenega v zvezi z motorjem bolj previden.

Hvala

krožno so lahko črte od honanja, da bi pa potekale od gor proti dol pa NIKAKOR! ( torej v smeri hoda bata nesme bit nobene črte ! )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krožno so lahko črte od honanja, da bi pa potekale od gor proti dol pa NIKAKOR! ( torej v smeri hoda bata nesme bit nobene črte ! )

Aha, se pravi v smeri hoda ne sme biti nobene črte niti na otip, niti se je ne sme videt. Že če je najmanjša črta je treba obnovit cilinder ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se pravi v smeri hoda ne sme biti nobene črte niti na otip, niti se je ne sme videt. Že če je najmanjša črta je treba obnovit cilinder ali kako?

Ni treba obnavljat, je pa zmanjšana kompresija. In seveda prej bo vtrgalo.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, motorist1 če je rabljen bo ziher imel kakšno črto v smeri hoda bata, to nimaš kej. Drgač pa kot je budacki rekel zmanjšana kompresija, sam kaj pa češ pričakovati od rabljenega. Za novega pa vrjamem, da pride drag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, motorist1 če je rabljen bo ziher imel kakšno črto v smeri hoda bata, to nimaš kej. Drgač pa kot je budacki rekel zmanjšana kompresija, sam kaj pa češ pričakovati od rabljenega. Za novega pa vrjamem, da pride drag.

Aha, in kok je ta risa lahko velika/mejhna, da kompresija ne bo preveč zmanjšana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej v raznih tolerancah v μm itd. ti ne bi zanal povedati, lahko pa ti rečem, da če greš z nohtom čez valj cilindra, naj se ne bi nič občutilo, če pa se je pa že malo problem.

Če se ti da poglej na internetu za kakšne slikice od zaribanih cilindrov pa primerjaj.

Kaj pa je s tvojo bilo, je ribnila ali kako?

P.S. Se je na ljubici pokazala lučka za servis, tko da ta vikend ne bo nič veselja...se bomo pa učil...NOTTTTT :beer2:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej v raznih tolerancah v μm itd. ti ne bi zanal povedati, lahko pa ti rečem, da če greš z nohtom čez valj cilindra, naj se ne bi nič občutilo, če pa se je pa že malo problem.

Če se ti da poglej na internetu za kakšne slikice od zaribanih cilindrov pa primerjaj.

Kaj pa je s tvojo bilo, je ribnila ali kako?

P.S. Se je na ljubici pokazala lučka za servis, tko da ta vikend ne bo nič veselja...se bomo pa učil...NOTTTTT :beer2:

Zaribala, premejhna diza. Pa glih sm dau vs keš da sm kupu nov bat in to in pol mi čez 1500km ribne. :wallbash::cry: Zdej bi rd eno čimbl pocen varjanto najdu, pa dost ohranjen cilinder da mi ne bo spet riblna čez 5kkm.

Aja mal sm razmišlu glede olja, če sem mogoče "fake" TTS-olje kupu? Baje je dost ponaredkov, jst sm zanga dal 10€, na petrolu je pa 23€ se mi zdi.

Aja pa še to, a paše mogoče cilinder al pa bat od yz125 na DT-jko?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaribala, premejhna diza. Pa glih sm dau vs keš da sm kupu nov bat in to in pol mi čez 1500km ribne. :wallbash::cry: Zdej bi rd eno čimbl pocen varjanto najdu, pa dost ohranjen cilinder da mi ne bo spet riblna čez 5kkm.

Aja mal sm razmišlu glede olja, če sem mogoče "fake" TTS-olje kupu? Baje je dost ponaredkov, jst sm zanga dal 10€, na petrolu je pa 23€ se mi zdi.

Aja pa še to, a paše mogoče cilinder al pa bat od yz125 na DT-jko?

Hvala.

Mah nič skrbet, sva že dva. Greš čez vikende delati in se bo počasi že nabral.

Glede olja pa ne vem, ampak dvomim da si kupil fake, samo v prihodnje ti priporočam Motul 710...FTW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosil bi številko od predina v pohorju. serviser za kroske.

tist k mi prvi mu častim liter

po pm prosim!!!

Predan drugače :D Cifra se je pa že zgubila med menjavo mobitela. Bom poskušal dobit.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e dons sva bla s kvaskotom na planini na kačjih ridah :D

evo še slikca

a sam vidva sta bla gor?? :D a drugih motoristov ni blo? :) ..glede na sliko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja mal sm razmišlu glede olja, če sem mogoče "fake" TTS-olje kupu? Baje je dost ponaredkov, jst sm zanga dal 10€, na petrolu je pa 23€ se mi zdi.

sj jst tud ponavad kupujm tts po 10€ od teh na bolhi, pa mi ni nč motor kj zajebaval :OK: fake tts pa še nism vidu :) k teli ponavad k švercajo olje, švercajo ga iz italije... ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam vidva sta bla gor?? :D a drugih motoristov ni blo? :) ..glede na sliko :D

ja sama sva bla neki sva jih sicr srečala na poti pa ene par se jih je pelal čez ride

slb vreme je biu zato ni blo folka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!