Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aja mal sm razmišlu glede olja, če sem mogoče "fake" TTS-olje kupu? Baje je dost ponaredkov, jst sm zanga dal 10€, na petrolu je pa 23€ se mi zdi.

sj jst tud ponavad kupujm tts po 10€ od teh na bolhi, pa mi ni nč motor kj zajebaval :OK: fake tts pa še nism vidu :) k teli ponavad k švercajo olje, švercajo ga iz italije... ;):)

Jaz sem včeraj kupil 2l motula pri Herkulesu. Cena za enega je 17,40€, kar je ceneje kot pri drugih...no vsaj v mojem okolišu.

Drgač pa je bilo enkrat omenjeno, da naj bi nekim ribnila zaradi TTS-a. Zdej kok je to res ne bi vedel, samo močno dvomim, da bi zaradi tega ribnil, prej kej drugega kot olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sama sva bla neki sva jih sicr srečala na poti pa ene par se jih je pelal čez ride

slb vreme je biu zato ni blo folka

aha..sj učer tud jst k sm se mau furu..sm vidu mau motoristov :) par kapljic pade in se vsi neki ustrašjo -_- bla sva jst pa macak333 prejsn tedn..glih na soboto..uh, tkrt jih je blo ful..kamorkol si pogledu si vidu motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja mal sm razmišlu glede olja, če sem mogoče "fake" TTS-olje kupu? Baje je dost ponaredkov, jst sm zanga dal 10€, na petrolu je pa 23€ se mi zdi.

sj jst tud ponavad kupujm tts po 10€ od teh na bolhi, pa mi ni nč motor kj zajebaval :OK: fake tts pa še nism vidu :) k teli ponavad k švercajo olje, švercajo ga iz italije... ;):)

Švercajo ja HAHAHA. Zakaj bi švercali, saj ni več meje. Pač pripeljejo ga iz Italije kjer je občutno ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj kupil 2l motula pri Herkulesu. Cena za enega je 17,40€, kar je ceneje kot pri drugih...no vsaj v mojem okolišu.

Drgač pa je bilo enkrat omenjeno, da naj bi nekim ribnila zaradi TTS-a. Zdej kok je to res ne bi vedel, samo močno dvomim, da bi zaradi tega ribnil, prej kej drugega kot olje.

aja..dobr to :) sm kje je ze ta herkules? u polju, zadobravi nekje? učer sm ti vidu kolege ;) glih k sm biu na furi i pol sm sou se mal na grad :D da se tud tm ;):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švercajo ja HAHAHA. Zakaj bi švercali, saj ni več meje. Pač pripeljejo ga iz Italije kjer je občutno ceneje.

hhah..pa švercajo, sm tko mislu da pripeljejo iz druge države ;) vem ;):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri nej bi bilo baje lepše vreme! A kdo namerava it v smeri prot morju?

Jst grem LJ-PO-KP-Umag pa po isti poti nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..sj učer tud jst k sm se mau furu..sm vidu mau motoristov :) par kapljic pade in se vsi neki ustrašjo -_- bla sva jst pa macak333 prejsn tedn..glih na soboto..uh, tkrt jih je blo ful..kamorkol si pogledu si vidu motor :D

dej kej sporoč k boš meu namen kšno turco nrdit da gremo skupi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri nej bi bilo baje lepše vreme! A kdo namerava it v smeri prot morju?

Jst grem LJ-PO-KP-Umag pa po isti poti nazaj

mogoče če bom šou do rid

lahko greva do tja skupi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče če bom šou do rid

lahko greva do tja skupi trance_44_wink5.gif

kdaj pa bi ti štartu tja gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..dobr to :) sm kje je ze ta herkules? u polju, zadobravi nekje? učer sm ti vidu kolege ;) glih k sm biu na furi i pol sm sou se mal na grad :D da se tud tm ;):OK:

Ja tm nek, čist skrit. Amm, pa to je spletna trgovina, tko da ima samo nekatere stvari na zalogi, za kaj drugega moraš pa naročiti.

Mah uni ga itak non stop žurajo...vsaj nekdo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo če za bug spoiler rabiš homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ti povej k greš mau dle naprej trance_44_wink5.gif

Ponavad ko grem na morje štartam tam okrog 11ih-12ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo če za bug spoiler rabiš homologacijo?

Načeloma bi jo rabu, saj je neoriginalen del, vendar ga mam jst na svojem Z-ju že 3 leta pa nikol noben kompliciru ker ni homologiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol se vidimo gor kej popoudne :)

Črn hyosung

kdaj boš pa gor prbližn?

jest mam pa rs nov model črna pa rdeč leu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem kdaj bom...tm nekje med 12 in 16 uro :)

če se vidmo se vidmo. če ne pa drugič :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma bi jo rabu, saj je neoriginalen del, vendar ga mam jst na svojem Z-ju že 3 leta pa nikol noben kompliciru ker ni homologiran.

ka pa na tehničnem pregledu so ke težili?

Popravljeno . Popravil ironbeeper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima( če je že govora o bugspoilerju ) ali ima bugspoiler sploh kakšno funkcionalnost ali je samo modni dodatek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo če za bug spoiler rabiš homologacijo?

hhah..ni ti to avto :D drgac pa k si kupu ta spoiler bi rabu dobit kksne papirje o homologaciji..ce pa jih nis pol pa itq da ne rabs :?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!