Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kvečjemu kšn Ford Focus RS od Forda :-D

važn d je RS :OK: pa>> ford mustang gt :worship:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga videl...Ford Focus RS strupeno zelene barve. Mater ja... :surrender: Videl pa sem ga v Ajdovščini pred Vertigotom(fashion club) kjer so trenirali za motocross, ki bo v soboto 15 maja, proga pa je že sedaj odprta za trening ter za vsakega ki ima jajca, da jo spelje :)

Evo tukaj še en posnetek proge iz prejšnjega leta:

Letos je proga 45% daljša ampak podobna. Torej vabljeni vsi 15 maja na tekmo ali pa lahko pridete še prej sprobat progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga videl...Ford Focus RS strupeno zelene barve. Mater ja... :surrender: Videl pa sem ga v Ajdovščini pred Vertigotom(fashion club) kjer so trenirali za motocross, ki bo v soboto 15 maja, proga pa je že sedaj odprta za trening ter za vsakega ki ima jajca, da jo spelje :)

Evo tukaj še en posnetek proge iz prejšnjega leta:

http://www.vimeo.com/4380176

Letos je proga 45% daljša ampak podobna. Torej vabljeni vsi 15 maja na tekmo ali pa lahko pridete še prej sprobat progo.

To ni motocross.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem. EnduroCross. Eni se pa spotaknejo ob vsako objavo :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj pomeni oznaka 4FU00 na desni strani cilindra. Ta oznaka je na cilindru od TDR-ke, ki sem ga kupil ker je moja ribnila. Na mojem cilindru na motorju pa je oznaka 4MB00. V čem je razlika? Saj lahko dam ta cilinder na moj motor kajne??

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

puši puši mala puši mala ti

ti je pa fajn DC

pa krmak ma gnile komade ;)

Popravljeno . Popravil SpiZek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kako to da tukej stane obnova cilindra le okoli 35€ ---> http://www.pjme.co.uk/acatalog/Cylinder_Re-Boring.html

Kakšna je razlika med originalnim yamahinim batom in obročki in tem na tej strani http://www.pjme.co.uk/acatalog/Yamaha_DT125R_Engine_Parts_Top_End.html ker za originalen bat + obročke + ležaj + dihtunge je prišlo 140€ (vključeno z poštnino), tukej pa ta komplet z batom in obročki stane samo 40 funtov :blink:

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga videl...Ford Focus RS strupeno zelene barve. Mater ja... :surrender: Videl pa sem ga v Ajdovščini pred Vertigotom(fashion club) kjer so trenirali za motocross, ki bo v soboto 15 maja, proga pa je že sedaj odprta za trening ter za vsakega ki ima jajca, da jo spelje :)

Evo tukaj še en posnetek proge iz prejšnjega leta:

http://www.vimeo.com/4380176

Letos je proga 45% daljša ampak podobna. Torej vabljeni vsi 15 maja na tekmo ali pa lahko pridete še prej sprobat progo.

letos je proga fullll boljša kot lani pa tud bolj široka :) in bolj "hitri" ovinki tko se da kar pelat...štartnina 30€ lohko prideš tudi z 6-tko če hočeš...:D kdor zmaga dobi akrapota pa še keš...,aja pa auto/show bo zraven tko da bo pestro.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa na tehničnem pregledu so ke težili?

Na tehničnem nimam nobenih problemov zarad vez, pa tut drugač verjetno noben nebi težiu.

Mene pa zanima( če je že govora o bugspoilerju ) ali ima bugspoiler sploh kakšno funkcionalnost ali je samo modni dodatek?

modni dodatek :photo:

hhah..ni ti to avto :D drgac pa k si kupu ta spoiler bi rabu dobit kksne papirje o homologaciji..ce pa jih nis pol pa itq da ne rabs :?:D

Vsak neoriginalen del se mora homologirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo mogoče odloču za prostovoljno služenje vojaškega roka? Sam bom po vsej vrjetnosti šel, potem pa sklenil pogodbo za rezervista.

Lahko kdo od vas kj več pove o tem (izkušnje, pohvale, graje, itd.)? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo mogoče odloču za prostovoljno služenje vojaškega roka? Sam bom po vsej vrjetnosti šel, potem pa sklenil pogodbo za rezervista.

Lahko kdo od vas kj več pove o tem (izkušnje, pohvale, graje, itd.)? :)

to misls..teh 15 tednov :) jst sm tud mal razmislju..meu sm glih to leto ta poziv..in sm si sou ogledt mal to predstavitev..zanimivo :OK:

drgac mam par kolegov, ki delajo v vojski..pa še en kolega je pred kratkim sou na to prostovoljno v mursko soboto :) drgac prav da je blo hudo..treningi, streljanje, preživetje v naravi..pa še plačan dobiš :) a itak v teh 15 tednov vidš kaj je vojska pa če je zate :) edin je slaba plača za navadnga vojaka- 700-800€..za častnika je že boljsa :OK: sm rabs met tud kksno visjo solo nrjeno, ne sam srednjo :) če pa gres u tujino, kosovo- pa dobis okol 4000€ :OK: pa če sklenes uno pogodbo za 10let dobis ene 9000€ nagrade, s tem da mas zagotovljeno sluzbo za 10 let ;):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nej mi en pove kok ma ambasada gavioli floorov? :)

Popravljeno . Popravil sharka
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to misls..teh 15 tednov :) jst sm tud mal razmislju..meu sm glih to leto ta poziv..in sm si sou ogledt mal to predstavitev..zanimivo :OK:

drgac mam par kolegov, ki delajo v vojski..pa še en kolega je pred kratkim sou na to prostovoljno v mursko soboto :) drgac prav da je blo hudo..treningi, streljanje, preživetje v naravi..pa še plačan dobiš :) a itak v teh 15 tednov vidš kaj je vojska pa če je zate :) edin je slaba plača za navadnga vojaka- 700-800€..za častnika je že boljsa :OK: sm rabs met tud kksno visjo solo nrjeno, ne sam srednjo :) če pa gres u tujino, kosovo- pa dobis okol 4000€ :OK: pa če sklenes uno pogodbo za 10let dobis ene 9000€ nagrade, s tem da mas zagotovljeno sluzbo za 10 let ;):OK:

Ja teh 15 tednov mislm. Bomo šli probat kaj se to prav vojska :P

Fajn je to, da si lahko poleg šihta še pogodbeni rezervist in dobivaš mesečno plačilo. V enem letu je pa največ 30dni

usposabljanj tko da ni krize :)

P.S. bo treba prebrat še drobni tisk preden kj podpišemo..da nebo pol presenečenj :yes:

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja teh 15 tednov mislm. Bomo šli probat kaj se to prav vojska :P

Fajn je to, da si lahko poleg šihta še pogodbeni rezervist in dobivaš mesečno plačilo. V enem letu je pa največ 30dni

usposabljanj tko da ni krize :)

P.S. bo treba prebrat še drobni tisk preden kj podpišemo..da nebo pol presenečenj :yes:

hhe..mja..15 tednov pa če na koncu vids da to ni zate, ti itk plačajo tko da spet ni tok brezveze :) sm nvm, a v tem času pridobiš orozni list? :) mja, pa to večinoma med vikendi so ta uspusabljanja :) sm nvm..kok je ze placilo za pogodbenega :) 150-200e? sj to je dobr, itk vids v teh 15tednov ce te vojska veseli, pol pa sm nadaljujes kot pogodbeni :) pokičejo pa te itk v primeru kksne vecje krize al vojne ;):)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend sm te učer vidu k si sov v šolo biggrin.gif kaj to, kr tipe furaš uzad na motorju tongue.gifbiggrin.gif

mah ta k da se nikol ni na motorju sedu. Drži se tk da ko potegnem minimalno na semaforju se ziba k na gugalnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhe..mja..15 tednov pa če na koncu vids da to ni zate, ti itk plačajo tko da spet ni tok brezveze :) sm nvm, a v tem času pridobiš orozni list? :) mja, pa to večinoma med vikendi so ta uspusabljanja :) sm nvm..kok je ze placilo za pogodbenega :) 150-200e? sj to je dobr, itk vids v teh 15tednov ce te vojska veseli, pol pa sm nadaljujes kot pogodbeni :) pokičejo pa te itk v primeru kksne vecje krize al vojne ;):)

Glede orožnega lista ni blo nobenega govora. Plačilo za rezervista je 180€/mesečno tko da sploh ni slabo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!