Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

lep je, sam zakaj pa greš naprej na 250? zakaj nebi kej od 600+ da ga maš pol kej več cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep je, sam zakaj pa greš naprej na 250? zakaj nebi kej od 600+ da ga maš pol kej več cajta

sej nisem nikjer omenu da grem na ta motor. Sam tk mi je padu v oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede orožnega lista ni blo nobenega govora. Plačilo za rezervista je 180€/mesečno tko da sploh ni slabo ;)

pomoje ga pridobis, glede na to da 3 mesce pistole, puske razstavljas, sestavljas, streljas... :) mja, pa se to si vzams kokr hobi, da te veseli :OK::) drgač kokr vem je v vipavi najbolšja vojasnca za prostovoljno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ta k da se nikol ni na motorju sedu. Drži se tk da ko potegnem minimalno na semaforju se ziba k na gugalnici

hheh..sj se mogoče zjutri vidmo, ce bo lepo vreme ;) štartam okol 7 :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn rave naprodaj?

RAVE evo SpiZek, malo je drag, samo če si resen te bo zanimal. Pa še motor je noro lep. :worship:

Mene pa zanima kok pride registracija za 125ccm?

Mene je prišla 50€ kakšen euro več, samo je to s 50% bonifikacijami. Torej tam nek 100 do 110 €.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVE evo SpiZek, malo je drag, samo če si resen te bo zanimal. Pa še motor je noro lep. :worship:

Tipa k je meu to RS-ko poznam, zdej fura R6. :) Tista RS-ka na sliki pa je letela 200 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 km/h...malo veliko za 125, razen če ma fant preveč denarja. Drugače kakšen polini, konkreten izpuh, filter, pravilno nastavljen fergi, seveda primerno večji in ziher bi bila potrebna še menjava prenosov. Samo pol je vprašanje če bi se zavrtel z manjšimi prenosi.

Samo je pa res lepa, skor tok kot moja :D

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.okriders.net/tomos.htm

"Tomos GP Matulja, leto izdelave 1978 / 1983, 49ccm, 18KM, 6 prestav, hitrost 180km/h. Maksimalna dosežena hitrost 204 km/h. Evropski prvak leta 1982"

Teli tastari tomosi so bli prou rakete zgleda :blink:

Nikol si ne bi mislu da so šli res tok hitr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 km/h...malo veliko za 125, razen če ma fant preveč denarja. Drugače kakšen polini, konkreten izpuh, filter, pravilno nastavljen fergi, seveda primerno večji in ziher bi bila potrebna še menjava prenosov. Samo pol je vprašanje če bi se zavrtel z manjšimi prenosi.

Samo je pa res lepa, skor tok kot moja :D

To use ja, za prenose ne vem, kakršnegakoli kita pa ni bilo v igri. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.okriders.net/tomos.htm

"Tomos GP Matulja, leto izdelave 1978 / 1983, 49ccm, 18KM, 6 prestav, hitrost 180km/h. Maksimalna dosežena hitrost 204 km/h. Evropski prvak leta 1982"

Teli tastari tomosi so bli prou rakete zgleda :blink:

Nikol si ne bi mislu da so šli res tok hitr...

Kako da ne, slovenski proizvodi so bili zmeraj dobri, razen zdej ko vse kitajci delajo. Mi imamo doma še vedno ta staro Iskro, in dela BP. Je pa kolega pred 3 leti kupil eno v baumax-u in je šla po letu dni v ku*ac.

Samo telih 204 km/h je pa men full sumljivih, sicer pa sigurno ni nemogoče.

Jaz sem pa svojo očistil, naštimal naklon sklopke in bremze ter ročico menjalnika. Zdej je veliko lepše menjat in roke bodo manj trpele, samo še vreme manjka, sonček če smo natančni, pa da se grem mal vozit...obup to vreme :BUA:

lulik, ja pol pa fajn ane, čeprav je še vedno vprašanje kako je meril, če je po števcu pol ziher ni šla tok, če je pa kašen GPS v igri pol pa nimam kaj reči, kot pa da je logično da je šel na R6 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačak as se furu kj dans? al si kosu =P :D biu sm ti učer brata vidu..pa une.. jst se dans nism nc,,zaliman od učeri :D pa še to slabo vreme :xx: as zrihtu un nosilc?? :)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačak as se furu kj dans? al si kosu =P :D biu sm ti učer brata vidu..pa une.. jst se dans nism nc,,zaliman od učeri :D pa še to slabo vreme :xx: as zrihtu un nosilc?? :)

Ne, samo pucal...kosit pa itak nisem mogel ker je mokro (YES :)) in bi kosilnica kosila za en k...

Nosilca pa nisem zrihtal, sem pa ga mislil pa trenutno nimam volje, da bi začel delati. Če bom bom vrjetno za počitnice, zdej treba še mal stisnit, pol pa počitnice pa šiht :grupni:

Vi ga pa sam pijete, to tko ne gre fantje...joke :lol1:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. mene zanima če npr. grem jst u tujino sam. str sm 16 let. a to sploh lahko grem sam glede na to da nism polnoletn?

Pa npr. katere kraje se kej splača obiskat če greš z motorjem mal po Evropi? pa kako je pol najbolš za prespat? Če je kdo že kdaj kej tako.

Zanima me pa samo tako informativno mal :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. mene zanima če npr. grem jst u tujino sam. str sm 16 let. a to sploh lahko grem sam glede na to da nism polnoletn?

Pa npr. katere kraje se kej splača obiskat če greš z motorjem mal po Evropi? pa kako je pol najbolš za prespat? Če je kdo že kdaj kej tako.

Zanima me pa samo tako informativno mal :D:D:D

Se mi zdi da je omejitev 18 let ali pa je lih 16 nisem prepričan.

Če pa se kdaj odolčiš iti po Evropi, boš pa rabil kakšen bolj udoben motor kot SS. Npr. kakšna Yamaha FZ6, Honda CBF itd. Taki bolj za turistične vožnje, da je ja le ta čim bolj udobna.

Glede lokacije, sam bi šel v Grčjo zgolj zaradi tega, da vidim

ovinke :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je omejitev 18 let ali pa je lih 16 nisem prepričan.

Če pa se kdaj odolčiš iti po Evropi, boš pa rabil kakšen bolj udoben motor kot SS. Npr. kakšna Yamaha FZ6, Honda CBF itd. Taki bolj za turistične vožnje, da je ja le ta čim bolj udobna.

Glede lokacije, sam bi šel v Grčjo zgolj zaradi tega, da vidim

ovinke :evilgrin:

Ni panike če je SS, men je še bolš zanimiv kot na kakšnem potovalnem biggrin.gif sam ne s 2T, jest pomoje ne upam it na Pag z njo al pa kam prov deleč, nikol neveš kje bo šla u kurac wacko.gif Drgač pa ti priporočam, Avstrija pa mal Italije, pa Istra, boš dost lepga vidu pa so zanimive ceste, če pa misliš it res v kakšno Grčijo, si pa pogumen evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, bolj je zanimivo, edino kar je da se jih veliko pritožuje kako jih po parih km začne rit, križ itd. bolet. Mene ni še nikoli, pa sem naredil 550+ km v enem dnevu.

Sej lih zaradi takih stvari, kot so ribanja itd. se bom ob prvi priliki prijavil v AMZS oz. plačal članarino (tudi za tuje države) in lepo brez problema šel na marof. Pa naj mi ribne, se razbijem, nima veze, samo da imam prevoz do doma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. za starost pol najbolš da nikje prašam k bodo zasigurno vedli. No sej drugače sem mislim to sosednej države mal, mogoč pa tud kam dle(mal izivat trpežnost motorja :D ) :D

Drgač pa ta trenutek v Grčijo k je tok protestov? :D

Kuk pa pol kej pride to na AMZSju če greš za druge države pol stroška(da se včlaniš pa vse to) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, bolj je zanimivo, edino kar je da se jih veliko pritožuje kako jih po parih km začne rit, križ itd. bolet. Mene ni še nikoli, pa sem naredil 550+ km v enem dnevu.

Sej lih zaradi takih stvari, kot so ribanja itd. se bom ob prvi priliki prijavil v AMZS oz. plačal članarino (tudi za tuje države) in lepo brez problema šel na marof. Pa naj mi ribne, se razbijem, nima veze, samo da imam prevoz do doma :whistle:

ah, "tapravi" smo navajeni, tut jst sm z bivšo lubico naredu po 750km kašn dan, pa me ni nič bolelo biggrin.gif jest se pa nam raj nič učlanu, računam letošnjo sezono brez padcev, oziroma ponovnega opravljanja generalke whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. za starost pol najbolš da nikje prašam k bodo zasigurno vedli. No sej drugače sem mislim to sosednej države mal, mogoč pa tud kam dle(mal izivat trpežnost motorja :D ) :D

Drgač pa ta trenutek v Grčijo k je tok protestov? :D

Kuk pa pol kej pride to na AMZSju če greš za druge države pol stroška(da se včlaniš pa vse to) ?

Pa greš malo tam omiliti krizo. Sej jih samo turizem reši, ali pač.

35€ pride.

ah, "tapravi" smo navajeni, tut jst sm z bivšo lubico naredu po 750km kašn dan, pa me ni nič bolelo biggrin.gif jest se pa nam raj nič učlanu, računam letošnjo sezono brez padcev, oziroma ponovnega opravljanja generalke whistle.gif

Jah sam ti si mel prej 4t, ki je veliko bolj trpežen kot pa 2-t. Sej sam bi po mojem tudi več zdržal, samo je, kot praviš, vprašanje če bo motor zdržal :). Drgač pa sam upam, da ne bo to sezono padcev, ampak nesreča ne počiva, motoristi pa tudi ne :evilgrin:.

Kje pa ti jo pa "operirajo" ? Na AC-ju če se prav spomnim, ali kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVE evo SpiZek, malo je drag, samo če si resen te bo zanimal. Pa še motor je noro lep. :worship:

Mene je prišla 50€ kakšen euro več, samo je to s 50% bonifikacijami. Torej tam nek 100 do 110 €.

ej hvala ti res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!