Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Bo kdo ta vikend na Mariji Reki?Jaz bom so verjetno pogledat,ce bo zneslo s casom pa ce bom najdo do tja :P

Ej stari jes sm drgač iz krana ane sam sm useen bil enkrat nek s frendi tm okol. Ob 4-ih zutrej smo iskal to pojebano marijo reko pa nismo najdl (verjetn je tut mal alkohol mel zraven) Pol smo se zgubl pa taxi klical za dam-pa spet plačal k kurbe!

Sj nwm zakva sm zej to napisov ampak lih splomnu sm se k mam polsestrično iz okolice celja! Ajde!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari jes sm drgač iz krana ane sam sm useen bil enkrat nek s frendi tm okol. Ob 4-ih zutrej smo iskal to pojebano marijo reko pa nismo najdl (verjetn je tut mal alkohol mel zraven) Pol smo se zgubl pa taxi klical za dam-pa spet plačal k kurbe!

Sj nwm zakva sm zej to napisov ampak lih splomnu sm se k mam polsestrično iz okolice celja! Ajde!!!!

:lol1: :slap:

Jst bom dons gor, če bo vreme zdržu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qalos nevem zakj mam občutek kokr da bi biu spet pod vplivom alkohola k si pisou ta post :D

Hec hec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :slap:

Jst bom dons gor, če bo vreme zdržu :whistle:

Kdaj pa bos gor?

Ker jst pa se en pa zigc bomo dans tud verjetn gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey...jst sm včeri naredu izpit tko da gremo lahko na kšno turo :OK: :OK: :OK: sam problem je da komi v pondelk dobim uno roza knjižco :BUA: :BUA:

A za varno vožno morš met izpit? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey...jst sm včeri naredu izpit tko da gremo lahko na kšno turo :OK: :OK: :OK: sam problem je da komi v pondelk dobim uno roza knjižco :BUA: :BUA:

A za varno vožno morš met izpit? :?

o čestitke :OK: :worship:

VERJETNO!! se pridružim tebi in tebi enakim z tisto roza knjižico in štempljem v torek :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima keri bencin kurite na vasih strojih 95,98,al 100???

lp

Jst ponavadi 98...mislim da je še najboljši od vseh .)

Čestitke za izpit :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čestitke :OK: :worship:

VERJETNO!! se pridružim tebi in tebi enakim z tisto roza knjižico in štempljem v torek :doze:

Jst ponavadi 98...mislim da je še najboljši od vseh .)

Čestitke za izpit :worship: :OK:

thx obema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A joj še zmer jih nisem poslal :slap: :slap: :slap:

Bom hmal oblubim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ej pršou z maksi delavnice :OK: blo je kul, čeprov se nism nč furu

edin kšna 125ka bi še lohka tja pršla :glare: :glare: ni blo nobene :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bli na MR, 1x se zapeljali po suhi cesti, pol je bla pa ploha tko d je biu še razlog več za testiranje nove opreme :grim .Žan ko pridš domov nalimi kako fotko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A joj še zmer jih nisem poslal :slap: :slap: :slap:

Bom hmal oblubim :D

ja bi biu že cajt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bli na MR, 1x se zapeljali po suhi cesti, pol je bla pa ploha tko d je biu še razlog več za testiranje nove opreme :grim .Žan ko pridš domov nalimi kako fotko .)

Jst sem se celo 3x zapelo po suhi :D ceprav to je blo bol za spoznavanje MR, bo drugic bols,sploh ce bo vreme lepse....

Zal so slike samo s parkinga,ker je nas je dez prehitel :BUA: da bi kako na cesti se nardil

IPB SlikaIPB SlikaIPB SlikaIPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kr ušeč vidt tri rse na kupu :P Enkrat morm še jst pridt pogledat na MR da vidm te ovinke.

Roky pa mitofreak se bomo zmenil za četrtek al pa petk sam upam da zdj naslednič pridem v kranj in ne samo do tam kjer se kranj vidi od daleč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: hehe zmeneno :> sj u najslabsem primeru pa pridm z avto (mam tut jest mofo na servisu :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno garfieldova ;)

tocno tak

Mi je kr ušeč vidt tri rse na kupu :P Enkrat morm še jst pridt pogledat na MR da vidm te ovinke.

Roky pa mitofreak se bomo zmenil za četrtek al pa petk sam upam da zdj naslednič pridem v kranj in ne samo do tam kjer se kranj vidi od daleč :D

Ja lahk bi se nas enkrat nekaj gor doblo,da recemo kako,pa mal poslikamo,pa par krogov nardimo....ka pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahk bi se nas enkrat nekaj gor doblo,da recemo kako,pa mal poslikamo,pa par krogov nardimo....ka pravte?

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi biu že cajt :D

Dej stari k mi je že kr mal bed k že tolk zavlačujm...pa mam naslove in nalepke na mizi pa kr ne pridejo v kuverto :P

Bo hmal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kr ušeč vidt tri rse na kupu :P Enkrat morm še jst pridt pogledat na MR da vidm te ovinke.

Roky pa mitofreak se bomo zmenil za četrtek al pa petk sam upam da zdj naslednič pridem v kranj in ne samo do tam kjer se kranj vidi od daleč :D

Kot sem že prej v temi od RSke napisov,v četrtek imam čas tako, da če boš lahko prišel mi pošlji PM...Mitofreak a je kšna možnost, da imaš do konca tedna Mitota doma ? :hmm: Si ga to peljal k unmu modelu v Kamnik ko smo se takrat na Kokrici menil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pelu ga je tja kamor sm tud jst svojo rso. Sam pomojem da bo še folg čaku ker ma velik motorjev za poštimat človk zdele. Od 125k ma dva mitota + še mojo rso varaderco ki je mela opilke v mašini pa nevem al je že zrihtu al ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol v četrtek, če dobiš motor se magar zmenmo v Kranju na kavi, pa še kdo nej pride da kšno rečemo,mitofreak pa blink182 bosta skor sigurno pršla ande? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!