Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nima veze če je EU, žal...

v avstriji je dovoljeno:

15 let....... 50ccm in 45kmh

18 let....... 125ccm in 11kw in 80kmh

21 let....... neomejeno

kaj se pa kazni tiče pa te lahko potolažim, saj boš plačal MANJ kot v slo če te dobijo ;)

v italiji pa je tako kot pri nas

To si ti našteval pri koliko letih lahko voziš motor(oz opravljaš vozniško)?

ker mene zanima če mam izpit narejen v Slo pa grem v Avstijo kako je potem to?

yourfriend11: želim ti čimprejšno okrevanje?

kolk si pa približno dau za kasko(če ni skrivnost)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tkrt sm tud jst mislu it, sm k je ful padu dž..a kaj je blo s motorjem? sam plastike podrajsane? spet leva stran? tongue.gif ma tebe so te gume že dvakrat zajebale wallbash.gif zdj pa jih čimprej zamenji, da nebo tretic se kj hujsga sleep.gif važn da je s tabo vse u redu, a za motor mas itak kasko biggrin.gif

ja sam plastike podrsane, nč zvit in nč počen ja spet leva je pa tud nevem kako ubrnil motor in ga je še na desni strani podrsal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11: želim ti čimprejšno okrevanje?

Mal se smešno sliši če to prebereš z ločilom vprašaj (?) drugače pa hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se smešno sliši če to prebereš z ločilom vprašaj (?) drugače pa hvala

ja. sm šele zdele opazu kaj sm napisal :D mislu sm piko napisat nevem kako je vprašaj ratu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: res nimaš sreče. Motor je pa delč drseu, mogoče kej veš kakšno si meu hitrost? Upam da bo use uredu...

No a ma mogoče kdo kkšn nasvet pri menjavi bata in cilindra? :whistle:

Pazi da kej ne opraskaš :). Lahko pa ti pošljem celoten manual in sicer za rotax 122 mašino, kjer vse lepo (detajno) piše, postopke pri zamenjavi cilindra in ostalih stvari pri tej mašini. Drgač vem, da je tvoja druga ampak postopek je pri vseh enak. Manual je v anglešini in nemšini, tko da če znaš vsaj enega od teh ne bi smelo biti problema.

http://vreme.zurnal24.si/slovenija/dan/sobota/ :worship:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi da kej ne opraskaš :). Lahko pa ti pošljem celoten manual in sicer za rotax 122 mašino, kjer vse lepo (detajno) piše, postopke pri zamenjavi cilindra in ostalih stvari pri tej mašini. Drgač vem, da je tvoja druga ampak postopek je pri vseh enak. Manual je v anglešini in nemšini, tko da če znaš vsaj enega od teh ne bi smelo biti problema.

http://vreme.zurnal2...ija/dan/sobota/ :worship:

Hvala, imam jaz service manual za mojo yamaho ki ima 320 stani in je notri lepo use opisano in narisano. Evo mašina je odprta. Cilinder ki je sicer že bil enkrat zariban ima kar nekaj prask vendar nobene večje, ki bi se jo čutilo. Je treba dat obnovit cilinder?

Pa še nekaj. Bat je na vrhu povsen črn. Kaj to pomeni, oz. kakšne barve bi moral biti bat? Take srebrne kot ob strani?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio

jst bi sam neki prašu mam eno kopijo 125ccm supermoto pa me zanima kj kopije imajo kašne blokade k men se zdi da nima tukej neč.

motor je pa pioneer pulser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio

jst bi sam neki prašu mam eno kopijo 125ccm supermoto pa me zanima kj kopije imajo kašne blokade k men se zdi da nima tukej neč.

motor je pa pioneer pulser.

predvidevam da je 4t tako da bedno vprašanjetrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da je 4t tako da bedno vprašanjetrance_25_naughty.gif

maš prow... je***a

kko pa lahko motorju dodam kj moči? nimma veliko izkušenj z motorjem k sm ga lih kar dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prow... je***a

kko pa lahko motorju dodam kj moči? nimma veliko izkušenj z motorjem k sm ga lih kar dobu

Če imaš kopijo/kitajca raje čim manj predelavat ker ti bo že tako hitro crknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prow... je***a

kko pa lahko motorju dodam kj moči? nimma veliko izkušenj z motorjem k sm ga lih kar dobu

maneni izpuh zdej če je kšn za ta motor sploh. Drgč pa dej denar na stran pa špari za močnejši motor, ker pri 125 4t navš nč pridubu da bi lahko reku wauu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maneni izpuh zdej če je kšn za ta motor sploh. Drgč pa dej denar na stran pa špari za močnejši motor, ker pri 125 4t navš nč pridubu da bi lahko reku wauu

ja to za izpuh sm razmišlou...

drugo leto bom dobu izpit za 250 pa me zlo mika husa 250 wr

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to za izpuh sm razmišlou...

drugo leto bom dobu izpit za 250 pa me zlo mika husa 250 wr

hvala za odgovor

Izpita za 250 ne boš dubu, lahko da boš dubu izpit a2 do 35kw izvorna moč motorja pa ne sme presegat 70kw. pa še neki je fora v enmu razmerju med težo in konji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam F1 in pazte izjavo komentatorja. Varnostni avto mercedes-benz sls amg stane nekaj manj kot 20.000€ trance_21_laughing1.gifslap.giftwak.giflaugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, imam jaz service manual za mojo yamaho ki ima 320 stani in je notri lepo use opisano in narisano. Evo mašina je odprta. Cilinder ki je sicer že bil enkrat zariban ima kar nekaj prask vendar nobene večje, ki bi se jo čutilo. Je treba dat obnovit cilinder?

Pa še nekaj. Bat je na vrhu povsen črn. Kaj to pomeni, oz. kakšne barve bi moral biti bat? Take srebrne kot ob strani?

Hvala.

Ja sej če maš manual pol ti ziher piše kok je dovoljeno odstopanje pa premeri. Drgač če ti ne dela in ni večjih praskic, je mogoče še primeren za obnovo. Če si iz Ljubljane greš lahko na LPP ali pa tam kjer prodajajo Mercedese (pri Ac-ju).

Sej je običajno črn, to ni noben problem. Če je pa preveč gor saj nabranih pa tudi ni dobro-slabo naštelan fergi?

ja bomo šli kšno turco ane?

Ja bi se spodoblo. Jaz sem še vedno za Kočevje.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej če maš manual pol ti ziher piše kok je dovoljeno odstopanje pa premeri. Drgač če ti ne dela in ni večjih praskic, je mogoče še primeren za obnovo. Če si iz Ljubljane greš lahko na LPP ali pa tam kjer prodajajo Mercedese (pri Ac-ju).

Sej je običajno črn, to ni noben problem. Če je pa preveč gor saj nabranih pa tudi ni dobro-slabo naštelan fergi?

Ja bi se spodoblo. Jaz sem še vedno za Kočevje.

kaj pa če gremo marija reka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej če maš manual pol ti ziher piše kok je dovoljeno odstopanje pa premeri. Drgač če ti ne dela in ni večjih praskic, je mogoče še primeren za obnovo. Če si iz Ljubljane greš lahko na LPP ali pa tam kjer prodajajo Mercedese (pri Ac-ju).

Sej je običajno črn, to ni noben problem. Če je pa preveč gor saj nabranih pa tudi ni dobro-slabo naštelan fergi?

Ja bi se spodoblo. Jaz sem še vedno za Kočevje.

Gre za to da mam 2 rabljena cilindra, en je na vrhu popolnoma čren, drugi pa popolnoma srebren in ne vem v čem je razlika...

A na LPP-ju in pri AC-ju obnavljajo cilindre?? Super, bom šel uprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za to da mam 2 rabljena cilindra, en je na vrhu popolnoma čren, drugi pa popolnoma srebren in ne vem v čem je razlika...

A na LPP-ju in pri AC-ju obnavljajo cilindre?? Super, bom šel uprašat.

Hočem rečt 2 rabljena bata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze če je EU, žal...

v avstriji je dovoljeno:

15 let....... 50ccm in 45kmh

18 let....... 125ccm in 11kw in 80kmh

21 let....... neomejeno

kaj se pa kazni tiče pa te lahko potolažim, saj boš plačal MANJ kot v slo če te dobijo ;)

v italiji pa je tako kot pri nas

od kdaj ma pa vezo kaka je meja v drugih državah, sej si državljan slovenije in si delal izpit v sloveniji? zakaj bi mogu dobit kazn, če je v avstriji drugačn zakon?

Popravljeno . Popravil sinn
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(1) od tedaj ko je država dobila ustavo.

(2) in zato ker v drugem poglavju v prvem členu kazenskega zakonika tako piše.

pol bi naši hašišarji vsi letali okol z nizozemskim državljanstvom :D šala...

če bi to veljalo kar misliš bi se že 2 leti vozil okol z avstrijskim dovoljenjem za B kategorijo. nažalost pa so pravice/dolžnosti takšne kot so, dokler se gibaš na teritoriju tiste države, pa nima veze če letiš po luftu al pa se pelješ po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če gremo marija reka?

Še boljš. Sem bil samo enkrat in je bilo super :010

Bomo še uporabnika Cestakar vprašali če bo bil gor, da nam pokaže linijo :)

Gre za to da mam 2 rabljena bata, en je na vrhu popolnoma čren, drugi pa popolnoma srebren in ne vem v čem je razlika...

A na LPP-ju in pri AC-ju obnavljajo cilindre?? Super, bom šel uprašat.

Hmmm, mogoče je drugi bil samo očiščen. Ker jaz sem videl čist bat samo ko sem ga kupil...potem nikoli več :)

Ja tudi prešajo ojnice, če boš rabil. Ti pa priporočam da greš prvo tam pri mercedesu vprašat, ker imajo tipa, ki se samo z motorji ubada. Pač AC-ju preša, obnavlja itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljš. Sem bil samo enkrat in je bilo super :010

Bomo še uporabnika Cestakar vprašali če bo bil gor, da nam pokaže linijo :)

Hmmm, mogoče je drugi bil samo očiščen. Ker jaz sem videl čist bat samo ko sem ga kupil...potem nikoli več :)

Ja tudi prešajo ojnice, če boš rabil. Ti pa priporočam da greš prvo tam pri mercedesu vprašat, ker imajo tipa, ki se samo z motorji ubada. Pač AC-ju preša, obnavlja itd.

ok gremo na marijo reko pa še kvasko bo šou vrjetn zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, mogoče je drugi bil samo očiščen. Ker jaz sem videl čist bat samo ko sem ga kupil...potem nikoli več :)

Ja tudi prešajo ojnice, če boš rabil. Ti pa priporočam da greš prvo tam pri mercedesu vprašat, ker imajo tipa, ki se samo z motorji ubada. Pač AC-ju preša, obnavlja itd.

Oo super najlepša hvala, bom potem jutri poklical pa uprašal. Če ve mogoče kdo še za koga ki obnavlja cilindre se priporočam. Zaenkrat vem samo za enga nad postojno, samo računa 150€ pa se mi zdi kar precej drago.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo super najlepša hvala, bom potem jutri poklical pa uprašal. Če ve mogoče kdo še za koga ki obnavlja cilindre se priporočam. Zaenkrat vem samo za enga nad postojno, samo računa 150€ pa se mi zdi kar precej drago.

Hvala.

Ni kej, samo da zrihtaš :OK:

ok gremo na marijo reko pa še kvasko bo šou vrjetn zravn

Ja itak ni problema. Bomo videli kaj bo rekel še naš mladi dirkač RRyDeRR ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!