Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kaj pa če gremo marija reka?

jp marija reka je zakon...sam mal bodte previdni letos se policaji nonstop zadržujejo tam gor oz tista relacija, dost več ko pa prejšno sezono :S.... mi ni to čist nč ušeč :S haha mojga kolega skor zmeri popiše, ma sreco da še ni fasu kazni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej, samo da zrihtaš :OK:

Ja itak ni problema. Bomo videli kaj bo rekel še naš mladi dirkač RRyDeRR ;)

:naughty: a to ste sli dans??? sj mačak sj mas mojo cifro poklič kj ;):P al se to mente za kdaj drugic :) sj yourfriend bi pomoje tud biu za kksno tako furo..sm k je zdj se poškodvv .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: a to ste sli dans??? sj mačak sj mas mojo cifro poklič kj ;):P al se to mente za kdaj drugic :) sj yourfriend bi pomoje tud biu za kksno tako furo..sm k je zdj se poškodvv .)

to se menmo za čez vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..kul pol..sam da nbo spet tako bedno vreme :wallbash: :evilgrin:

napovedi kažejo na lepo vreme ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gif a to ste sli dans??? sj mačak sj mas mojo cifro poklič kj trance_44_wink5.giftongue.gif al se to mente za kdaj drugic smile.gif sj yourfriend bi pomoje tud biu za kksno tako furo..sm k je zdj se poškodvv wink.gif

itk da bi bil za furo ampak zdej neki časa nav nč. Bom pa vsaj kej dnarja pršparu. Sm itk letos naredu že kr dost 5500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp marija reka je zakon...sam mal bodte previdni letos se policaji nonstop zadržujejo tam gor oz tista relacija, dost več ko pa prejšno sezono :S.... mi ni to čist nč ušeč :S haha mojga kolega skor zmeri popiše, ma sreco da še ni fasu kazni :D

Policaji :BUA:, krneki, zmeri tam kjer jih ne rabiš.

RRyDeRR če bom te v petek pokličem ali pa ti pošljem ZS, pa ti povem če gremo. Vreme upamo, da bo zdržal, za drugo pa itak ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa greš malo tam omiliti krizo. Sej jih samo turizem reši, ali pač.

35€ pride.

Jah sam ti si mel prej 4t, ki je veliko bolj trpežen kot pa 2-t. Sej sam bi po mojem tudi več zdržal, samo je, kot praviš, vprašanje če bo motor zdržal :). Drgač pa sam upam, da ne bo to sezono padcev, ampak nesreča ne počiva, motoristi pa tudi ne :evilgrin:.

Kje pa ti jo pa "operirajo" ? Na AC-ju če se prav spomnim, ali kje drugje?

Vomberger, je "že" zrihtan. sm se dons mal pelov u izi whistle.gif pa nove gume ogrev trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji :BUA:, krneki, zmeri tam kjer jih ne rabiš.

RRyDeRR če bom te v petek pokličem ali pa ti pošljem ZS, pa ti povem če gremo. Vreme upamo, da bo zdržal, za drugo pa itak ni problema.

Marija reka je zakon, samo zdej je zihr use u "pizdi", zaradi dežja, povn peska pa listja pa svega boga po cesti, je res zakrito s košnjami in sonce teško prodere skozi, zato je skor zmeri mrzev afsvalt, ampak zelo grob, drži tut v mokrem, preizkušeno biggrin.gif se vam pridružm k boste šli spet, je treba počas mal začet pokladat tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji :BUA:, krneki, zmeri tam kjer jih ne rabiš.

RRyDeRR če bom te v petek pokličem ali pa ti pošljem ZS, pa ti povem če gremo. Vreme upamo, da bo zdržal, za drugo pa itak ni problema.

dobr..sj se itak slismo..sm a ne bi blo bols da bi sli mal do morja..da dobimo mal barve ;):P al pa kočevje, al ta marija reka..mormo se še vse zment :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija reka je zakon, samo zdej je zihr use u "pizdi", zaradi dežja, povn peska pa listja pa svega boga po cesti, je res zakrito s košnjami in sonce teško prodere skozi, zato je skor zmeri mrzev afsvalt, ampak zelo grob, drži tut v mokrem, preizkušeno biggrin.gif se vam pridružm k boste šli spet, je treba počas mal začet pokladat tongue.gif

jeba bo če bo pesk pa listje..to k ti zagrab guma.. :wallbash: sm glih malprej brv uno zgodbo o unmu motoristu, k se je razbov s kawasakijem in ni mogu hodt 9mescev..pa še 12 operacij in to sm zrd enga "olja" na cesti :wallbash: :wallbash:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba bo če bo pesk pa listje..to k ti zagrab guma.. :wallbash: sm glih malprej brv uno zgodbo o unmu motoristu, k se je razbov s kawasakijem in ni mogu hodt 9mescev..pa še 12 operacij in to sm zrd enga "olja" na cesti :wallbash: :wallbash:

+policaji :evilgrin: da pokaseram še kksno kazn -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+policaji :evilgrin: da pokaseram še kksno kazn -_-

hehe, gor domačini velik prijavlajo, zaardi hrupa wallbash.gif drgač ti pa polcaj itq nič ne more, razn če greš čez omejitu, na nekaterih ovinkij je po tleh omejitu narisana, edin to je mal smotan whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr..sj se itak slismo..sm a ne bi blo bols da bi sli mal do morja..da dobimo mal barve trance_44_wink5.giftongue.gif al pa kočevje, al ta marija reka..mormo se še vse zment smile.gif

Kr do morja pejte to je lepa furca. Tm se lepo uležš na plaži, plavat se tud že da,....trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr do morja pejte to je lepa furca. Tm se lepo uležš na plaži, plavat se tud že da,....trance_43_wavetowel2.gif

Sm vidu da ses "spet" stresu*? sad.gif čimprej se pozdrav pa porihti.... pa priporočam ti da si kupiš eno profesionalno opremo, ker drugač te bo kmal zrajsal do kosti trance_39_thumbdown.gif pa nove gume, upam da nimaš tistih jajc od michelina wacko.gif sezona se je šele dobr začela, ti pa že 2krat fuknu, joj joj, kwa bo šele polet ko boš po kakšnih ridah "divjav"... upam pa da se ti kej podobnega ne zgodi več, pa previdno naprej, ko boš spet sedel nazaj na yamahco biggrin.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(1) od tedaj ko je država dobila ustavo.

(2) in zato ker v drugem poglavju v prvem členu kazenskega zakonika tako piše.

pol bi naši hašišarji vsi letali okol z nizozemskim državljanstvom :D šala...

če bi to veljalo kar misliš bi se že 2 leti vozil okol z avstrijskim dovoljenjem za B kategorijo. nažalost pa so pravice/dolžnosti takšne kot so, dokler se gibaš na teritoriju tiste države, pa nima veze če letiš po luftu al pa se pelješ po cesti.

aja no to pa nism vedu :D potem če pride šejk v evropo ga lah zaprejo, ker ma več kot 1 ženo? =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija reka je zakon, samo zdej je zihr use u "pizdi", zaradi dežja, povn peska pa listja pa svega boga po cesti, je res zakrito s košnjami in sonce teško prodere skozi, zato je skor zmeri mrzev afsvalt, ampak zelo grob, drži tut v mokrem, preizkušeno biggrin.gif se vam pridružm k boste šli spet, je treba počas mal začet pokladat tongue.gif

jp tud tole se strinjam...jst še sred poletja po dežju kaka 2-3 dni negrem ker cesta je res v gozdu in ne pride nč sonce do nje tak da se ponavad 2 skor 3 dan na kakih odsekih mokra cesta al pa peska..hehe bo špa seveda prva moja destinacija z motorjem ob lepem vremenu hokr hitr bom legalen na cesti haha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipa k je meu to RS-ko poznam, zdej fura R6. :) Tista RS-ka na sliki pa je letela 200 km/h.

Tole RS 125 ima en fant na moji gimnaziji. :) Pero ga tut pozna.

Dobr zrihtan moped nimaš kei!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vidu da ses "spet" stresu*? sad.gif čimprej se pozdrav pa porihti.... pa priporočam ti da si kupiš eno profesionalno opremo, ker drugač te bo kmal zrajsal do kosti trance_39_thumbdown.gif pa nove gume, upam da nimaš tistih jajc od michelina wacko.gif sezona se je šele dobr začela, ti pa že 2krat fuknu, joj joj, kwa bo šele polet ko boš po kakšnih ridah "divjav"... upam pa da se ti kej podobnega ne zgodi več, pa previdno naprej, ko boš spet sedel nazaj na yamahco biggrin.gif

LP

Sej opremo mam kr fajn. Na ridah k sm pr 70km/h začel drajsat mi ni blo nč oprema pa sma mal zdrgnjena (nč strgano) Spodni del je usnjen zgornji pa tekstil . Mam še vedno tisto sranje od michelina kr še čakam na gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji :BUA:, krneki, zmeri tam kjer jih ne rabiš.

RRyDeRR če bom te v petek pokličem ali pa ti pošljem ZS, pa ti povem če gremo. Vreme upamo, da bo zdržal, za drugo pa itak ni problema.

dns sm pa ob 5 zjutrej pokasirau sodišče -.- in sicer nepravilno prečkanje cestišča! ( neoznačen del ). Katastrofa :S pa kot da bi mu blo težko mi dat opomin pa je mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm pa ob 5 zjutrej pokasirau sodišče -.- in sicer nepravilno prečkanje cestišča! ( neoznačen del ). Katastrofa :S pa kot da bi mu blo težko mi dat opomin pa je mir.

nevem zakaj si počako XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj si počako XD

Steku sm čez cesto na bus in ko sm pršu direkt do postaje dva policaja okrog mene. Dobesedno v grmu je edn tičau. Sem potem nekaj čekiral in so mi povedal, da policaj se nesme skrivat! Torej pri meni je bil edn v grmu tadrug pa za zidom! Dejansko NI BLO ŠANS da bi ju zagledal tudi če bi mi kdo pokazal proti njima.

Aja ... podatkov pa sploh nism rabu povedat :D sam reku sm Budački pa je naprej že use sam vedu xD od rojstnega dneva, do ulce in imena staršeu xD

EDIT: Od policajev se nikol ne beži! Sam večja pizdarija je lahko :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steku sm čez cesto na bus in ko sm pršu direkt do postaje dva policaja okrog mene. Dobesedno v grmu je edn tičau. Sem potem nekaj čekiral in so mi povedal, da policaj se nesme skrivat! Torej pri meni je bil edn v grmu tadrug pa za zidom! Dejansko NI BLO ŠANS da bi ju zagledal tudi če bi mi kdo pokazal proti njima.

Aja ... podatkov pa sploh nism rabu povedat :D sam reku sm Budački pa je naprej že use sam vedu xD od rojstnega dneva, do ulce in imena staršeu xD

EDIT: Od policajev se nikol ne beži! Sam večja pizdarija je lahko :)

pol si star znanec policije XD haha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej opremo mam kr fajn. Na ridah k sm pr 70km/h začel drajsat mi ni blo nč oprema pa sma mal zdrgnjena (nč strgano) Spodni del je usnjen zgornji pa tekstil . Mam še vedno tisto sranje od michelina kr še čakam na gume.

poj nisi tok "fajn" odletu :D Meni je zgorni del tekstila po rokah čist rastrgalo :) Res pa je da sm tut čelado uspel skupaj stisnt :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!