Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

poj nisi tok "fajn" odletu biggrin.gif Meni je zgorni del tekstila po rokah čist rastrgalo smile.gif Res pa je da sm tut čelado uspel skupaj stisnt surrender.gif

Loša robatongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr vem a* kr hvaljo :) Res da nolanka ni nevem kaj...Se pa ne najde vsak, ki bi jo komaj z glave spravu dol :) Nevem kako kvalitetna čelada spet ni (n84), švoh pa tut ne..baje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr vem a* kr hvaljo smile.gif Res da nolanka ni nevem kaj...Se pa ne najde vsak, ki bi jo komaj z glave spravu dol smile.gif Nevem kako kvalitetna čelada spet ni (n84), švoh pa tut ne..baje biggrin.gif

aja to pa ja. Sm mislu da si mel kšno drugo sranje. Minuse pa kr prtisnte. se ne obremenjujemheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pizda kdo ma tako veselje deljenja teh kurcevih minusov. Zdej sm jih sicer popravu tistim k sm lahk kr mi gre nazivce. Fajn bi blo da si lahk naštimaš al dovolš ocenjevanje svojih postov ne pa da en papak k ma 5min časa in gre od enga do druzga posta pa klika te minuse. headbang.gifmad.gifSS.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pizda kdo ma tako veselje deljenja teh kurcevih minusov. Zdej sm jih sicer popravu tistim k sm lahk kr mi gre nazivce. Fajn bi blo da si lahk naštimaš al dovolš ocenjevanje svojih postov ne pa da en papak k ma 5min časa in gre od enga do druzga posta pa klika te minuse. headbang.gifmad.gifSS.gif

Evo plusi tut z moje strani. Jebačko :D jst bi to ukinu xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm si pa dons na faxu sposodu dB metr da sm mal pomeru :)

98dB- prosti tek

112dB- 8000rpm

:music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pizda kdo ma tako veselje deljenja teh kurcevih minusov.

O vem kako je.

Zakaj se sekiraš :)

Zto, ker greš spraševat koga "iz one strani" foruma...

Pogleda tvoj /moj profil in si sam reče:

WTF kwa ti delaš na forumu surrender.gif

glare.gif

Sej še mal, pa se bo spet VELE projekt začel pa bo mogoče kkšna pozitivna vibracija.

P.S. Nekaj se za RSko kuha! Trenutno je del v vakumiranju.... Upam, da izpade tako kot sem si zamislil trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ti pa nej bo to mal v razmislek da kei bl pametnga napišeš pa nebo minusa an

priznam da sam zlo rd kje kšnga nalimam, če mi je post antipatičen :D

na pa posluši se boš mal sprostiu :music1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdijo minusi pa plusi cist okej... Sam tale "prag prikazanih objav" je mal prevec high naštelan. Ce je objava koristna vedno dam +, minuse pa ne dajem ker jih za sebe šparam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam limam samo +( dobro no če je res kakšna bedna ampak res bedna izjava potem dam - ). Sicer me je že doletela obtožba glede teh + in - ampak kot sem rekel ne vem nič o tem. Drugače pa ti + in - odražajo foušijo ter osebne zamere do uporabnika. Res ne vem, zakaj pri kurca stavit - pod sliko razen če si fouš. To ti je prava sLOVEnija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja no to pa nism vedu :D potem če pride šejk v evropo ga lah zaprejo, ker ma več kot 1 ženo? =)

v katerem členu pa piše da državljan slo ne sme imeti več žena?

to je v nasprotovanju s krščanskim/evangeličanskim kodexom ne pa s državnim. pri nas pa so vse priznane religije priznane (dokler niso v nasprotju s slovenskimi zakoni in dokler ne kršijo človekovih pravic, an?)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ti pa nej bo to mal v razmislek da kei bl pametnga napišeš pa nebo minusa an

ma ni men to k jst dobim minus ampak kr gre nekdo čez dve strani foruma pa da vsakmu minus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v katerem členu pa piše da državljan slo ne sme imeti več žena?

to je v nasprotovanju s krščanskim/evangeličanskim kodexom ne pa s državnim. pri nas pa so vse priznane religije priznane (dokler niso v nasprotju s slovenskimi zakoni in dokler ne kršijo človekovih pravic, an?)

sm mislu da je poligamija prepovedana, tnx=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ti kr štrajki jst že nebomk kr itk se nav dosegl ama ništa

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ubistvu gremo samo, da nam ni treba iti v šolo. Opravičila dobiš, žurka bo. Raje grem v Ljubljano kot da sem od 7 zjutraj do 3 popoldne v šoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu da je poligamija prepovedana, tnx=)

Meni se tudi zdi, da je.

SE VIDIMO JU3 NA ŠTRAJKU!!!

Seveda! Boš dau za Laško. Sicer bom izkoristu obisk ljubljanje in še dva motorja skoču pogledat ;)

30.000km za 600ccm motor je velik? :) letnik 06, vsi redni servisi ....

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ubistvu gremo samo, da nam ni treba iti v šolo. Opravičila dobiš, žurka bo. Raje grem v Ljubljano kot da sem od 7 zjutraj do 3 popoldne v šoli :)

Mogoče se vidmo .) jaz bom tam.

In štrajka se za to da se nekaj doseže! Če ne druzga opozori da nasprotujemo pač tem reformam.

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi, da je.

Seveda! Boš dau za Laško. Sicer bom izkoristu obisk ljubljanje in še dva motorja skoču pogledat ;)

30.000km za 600ccm motor je velik? :) letnik 06, vsi redni servisi ....

pa ni neki veliko, če je meni yamahca zdržala 30 000km brez problema, to more delat kakšnih 50 000km 100% brez težav biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni neki veliko, če je meni yamahca zdržala 30 000km brez problema, to more delat kakšnih 50 000km 100% brez težav biggrin.gif

sm klicu lastnika pa je reku, da motor bi moral 150.000km zdržat, pa da naj preverim na US forumih, ker kao tam dosegajo take kilometre :D in res sm enega najdu k je meu 55k milj ( skor 90.000 km ) sam kaj ko nič ne piše, kaj je rihtau ( tip je v 2 sezonah naredu 35.000km xD )

Boli jih kurac američane, ko majo tak poceni bencin xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm klicu lastnika pa je reku, da motor bi moral 150.000km zdržat, pa da naj preverim na US forumih, ker kao tam dosegajo take kilometre :D in res sm enega najdu k je meu 55k milj ( skor 90.000 km ) sam kaj ko nič ne piše, kaj je rihtau ( tip je v 2 sezonah naredu 35.000km xD )

Boli jih kurac američane, ko majo tak poceni bencin xD

no vidš, pol more lavfat worship.gif mah sj to ni tolk velik za 2 sezone whistle.gif neki je no tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidš, pol more lavfat worship.gif mah sj to ni tolk velik za 2 sezone whistle.gif neki je no tongue.gif

mah kšni ventili bi lahk bli za naštelat to je pa tut to :)

fantje ... kako vas bom na protestu prepoznau? Brejkerja itq po mopedu haha :D še kdo ulet z motorjem? Mi bomo z modrim Ford Focusom 03, 4 not, NM registracija. Če me ker prepozna naj pomaha al pa karkol :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!