Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

In to reče en ki vozi R1 zablokirano na 25Kw trance_27_notworthy.gif

trance_21_laughing1.gif

hahaha.. in si se pelou z njo da če je blokerana al ne? sicer pa nevem kaj sm narobe reku razn tega da sm ubjasno kako pa kai si mislm o minusih sploh pa v teh vaših(nepotrebnih) izpadih k ti en nalima minus. Če te pa grabi fovšija da imam r1 pa jo lahko vozm brez komplikacij, k pr teb mislm da po novem zakonu ne pride več v upoštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kšni ventili bi lahk bli za naštelat to je pa tut to :)

fantje ... kako vas bom na protestu prepoznau? Brejkerja itq po mopedu haha :D še kdo ulet z motorjem? Mi bomo z modrim Ford Focusom 03, 4 not, NM registracija. Če me ker prepozna naj pomaha al pa karkol :D

Mene bolj težko, ker bom peš oz. z busom :BUA: Rumena majca pa črni ray-ban špegli B):010 :grim :P

Ti pomaham če te vidm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha jst pa brez torbe in v kratkih hlačah če bo sonce, maš 0,0001% da me najdeš :P

Škoda ko vas več ne poznam, bi šli na kakšen pir :)

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mi pridemo z avtobusom :) Sicer pa vas ne poznam. Če bo šel tudi janstyle bom njega prepoznal in me bo on vam predstavil. Če ne je pa majhna možnost :) Edino če mi pošljete kakšno sliko pod ZS, da vas prepoznam, ker če ne nimam pojma kako zgledate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mi pridemo z avtobusom :) Sicer pa vas ne poznam. Če bo šel tudi janstyle bom njega prepoznal in me bo on vam predstavil. Če ne je pa majhna možnost :) Edino če mi pošljete kakšno sliko pod ZS, da vas prepoznam, ker če ne nimam pojma kako zgledate :)

jebeš vse skupaj js ne grem ker je tko kot so že mnogi povedal " nč se ne bo spremenilo " pa še novga bombardierja tastari jutri prpele tko da no way:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom verjetno prišel z Vespo pogledat...

img6344.jpg

lepa lepa to maš 50cc? moj "nončko" jo ma 200cc, lušen motorček drgač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te pa grabi fovšija da imam r1 pa jo lahko vozm brez komplikacij, k pr teb mislm da po novem zakonu ne pride več v upoštev.

Smo že imeli uporabnika ki je mel nablokirano R1 pa je po dveh mesecih šla blokada ven on pa v jarek closedeyes.gif

Toliko o tem...

Imam izpit za 35Kw trance_25_naughty.gif

@Janstyle: Je tale tud 200ccm whistle.gif Letnik 1983. Prej je letela 120Km/h sedaj ima komplet novo mašino, tako da nevem kako se obnaša. Grem ju3 čez Trzinsko obvoznico pa potem poročam slap.giftwak.giflaugh.gif

Drugače ima pa navora neomejeno! Sestro (24) sem peljal v tretji prestavi v konkreten klanec brez problema trance_05_banana.gif

Kaj a bom sam jest z motorjem??

Upam le, da nam profesorji pogledajo skozi prste! Ker drugače bom do 16:00 na fakulteti trance_04_baaa.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.

.Je tale tud 200ccm whistle.gif Letnik 1983. Prej je letela 120Km/h sedaj ima komplet novo mašino, tako da nevem kako se obnaša. Grem ju3 čez Trzinsko obvoznico pa potem poročam slap.giftwak.giflaugh.gif

.

.

.

Res je lepa ja :worship: Si to že kupil obnovljeno/restavrirano ali si jo sam obnovil? Pa če ni skrivnost, koliko si plačal če si kupil že obnovljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slap.gif

Izgleda, da me še premalo poznaš!

http://www.motosvet....um.php?cid=1906

Vse delam(o) sam(i)...trance_33_sleep.gif

Se oproščam :D Ja, ne poznam vas ravno veliko tukej na foumu. Drugače pa svaka čast, lepo si jo obnovu. Jst imam tudi doma enga oldtimerja in sicer Tomosa colibri T12 letnik 66. Je še v originalnem stanju, zelo lepo ohranjen, vozen normalno vendar ni obnovljen. Nimam ravno dovolj znanja, čepou bi mi bil tak projekt v veliko veselje samo ne vem če bi ga lahko izpeljal do konca.

Sicer pa to paše bolj na kakšen drug forum :)

LP

post-24231-127422130265_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od vas je razbil vrata od parlamenta? XD

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kretenizem prve klase. Kašne demonstracije..pijanica in razbijanje :BUA:

Še mal..pa bomo kot Grčija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kretenizem prve klase. Kašne demonstracije..pijanica in razbijanje :BUA:

Še mal..pa bomo kot Grčija.

Se strinjam pou folka pomoje sploh ne ve točno proti čemu protestera, sam da je alko pa pol še vandalizem pa so usi čist veseli :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm že včeri lepo reku da ni šans da grem na demonstracije kr je tko kokr je reku motorist. Več k pol jih neve zakaj so sploh bli tm. Je pa blo vsaj za neki dobro da sm v šolo pršu samo na BREZPLAČNO malco in smo lepo zaklučl pouk in šli trance_43_wavetowel2.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo že pri demonstracijah,zakaj bi naj biu nov zakon pravzaprav dober?kakšni so njihovi argumenti,kaj bo bolje z novim zakonom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ugotovu da mi je soring zlezu iz normalne lege in začeu drsat po cilindru in naredu okoli 2mm globok kanal v cilinder. Kako to da soring ni nič poškodovan?? Ter kako je možno da je zlezel mimo tiste varovalke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo že pri demonstracijah,zakaj bi naj biu nov zakon pravzaprav dober?kakšni so njihovi argumenti,kaj bo bolje z novim zakonom?

Zato, ker z novim zakonom ne bo več titih ki izkoriščajo sedanji sistem in podaljšujejo status študenta, s tem pa kradejo delovna mesta tistim ki bi radi delali, pa ne morejo, ker delodajalci raje zaposlijo študenta za katerega ni potrebno plačati skoraj nič davka. Tako posledično izgublja tudi država, saj pobere manj davkov. Res pa je da je javna uprava izredno potratna in nujno potrebna konkretne reforme. Za primer. Če bi namesto licenčnih windosov uporabljali odprtokodne linukse bi letno prihranili nekaj milionov (natančne številke ne vem napamet, jo bom poiskusil poiskati), pa še veliko je takšnih navidez drobnarij ki pa veliko stanejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehude demonstracije :P

še na dneunik sm pršou haha :D

pravš da se kr granitne kocke mečejo O:-) :OK: u petk bo še bl hudo ;) maturantska parada :OK: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kretenizem prve klase. Kašne demonstracije..pijanica in razbijanje :BUA:

Še mal..pa bomo kot Grčija.

Grčiji se lahko samo :worship:

Res se ne strinajam z tistimi ki so tja prišli sam zato da se ga napijejo itd (kreteni, sploh ne vejo zka se gre!)

Požgat bi bvo treba cel parlament, tk bi vsaj vedli da mislimo resno!

Sm bral v žurnalo je ena rekla "ne bom šla na demonstracije ker se tako in tako ne bo nič spremenilo"

Ja valda glupane babje, če bo narod tiho bodo še naprej manipulirali z nami, tk pa vsaj mavo vidijo da nismo pussyi.

Za vse ki mislite podobno kot ta punca... a če bi recimo hotli sprejet zakon, da bomo delali 18 ur na dan za 2 € tut ne bi šli na demonstracije pa pokazali da vam ni vseeno, al bi rkli "ne bom šla na demonstracije ker se tako in tako ne bo nič spremenilo in nimamo vpliva na njih"

:wallbash:

LP

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčiji se lahko samo :worship:

Res se ne strinajam z tistimi ki so tja prišli sam zato da se ga napijejo itd (kreteni, sploh ne vejo zka se gre!)

...

:wallbash:

LP

Čist tko iz radovednosti me zanima če si dejansko prebral kaj piše v v zadnjem popravljenem predlogu zakona, ali si si svoje menje ustvaril na podlagi motivacijskih govorov vodilnih članov študentskih organizacij, izredno zanimivi interpretaciji 24 ur, ali na podlagi katerega drugega medija?:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že imeli uporabnika ki je mel nablokirano R1 pa je po dveh mesecih šla blokada ven on pa v jarek closedeyes.gif

Toliko o tem...

Imam izpit za 35Kw trance_25_naughty.gif

ja in od tega uporabnika sm jst tut kupu motor.. ja in kai ti pomaga izpit za 35kw? še slabš je ker nesmeš motorja ki ima v osnovi več kt 74kw blokerat (nov zakon suks)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!