Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pismo, bolj plaval kot fural...Kaj ti, si udaru kakšno turco?

Meni je učer nehu delat števec-glupa elektronka, danes pa spet dela normalno. Zgleda je imel dež kej pri tem :hmm:

šov sm edin tm do vrhnike-horjula.. :) drgač pa med tednom večinoma sm ljubljana, šola pa tko.. ;) hhheh..men je učer padla luč iz unga nosilčka..biu sm prej neki rihtu ta snop..i preVEČ nabou un šrauf gor..i pol sm k sm sou cez lezecega ga je odfukal vn :D:wallbash: da vids kko je svetl..skrajno desno :D sj važn da sm zdj zrihtu to luč..jutr morm sm nastimt na masko :) i pol gasa naprejj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šov sm edin tm do vrhnike-horjula.. :) drgač pa med tednom večinoma sm ljubljana, šola pa tko.. ;) hhheh..men je učer padla luč iz unga nosilčka..biu sm prej neki rihtu ta snop..i preVEČ nabou un šrauf gor..i pol sm k sm sou cez lezecega ga je odfukal vn :D:wallbash: da vids kko je svetl..skrajno desno :D sj važn da sm zdj zrihtu to luč..jutr morm sm nastimt na masko :) i pol gasa naprejj ;)

Hahah...si vse pešce osvetil :D

Men se je pa tut ena lučka prižgala, in sicer una ta rumena...matr ga več pije k prejšna...I miss her so much :cry::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah...si vse pešce osvetil :D

Men se je pa tut ena lučka prižgala, in sicer una ta rumena...matr ga več pije k prejšna...I miss her so much :cry::wub:

mja..hheh..da vids od spredi je zgledu k mutav..k da škill :blink: :OK: aja..glede unga olja..normaln ga je pol povlekl..kompresija ;):OK: sj jo maš še vedno ;) oz. uno kar je ostal od nje :D:P

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja..hheh..da vids od spredi je zgledu k mutav..k da škill :blink: :OK: aja..glede unga olja..normaln ga je pol povlekl..kompresija ;):OK:

Noro. Aja ga je povleku, super, zdej pa kot nova, ane. Ja zmeri jo je manj, gre to kr hitr :D.

Aja, a je komu to jasno:

Največ obiskovalcev hkrati 4092

19. December 2009 - 12:46 PM

Men ni, zmeri ko gledam jih ni več kot 200, ne razumem kako jih je lahko bilo 4092. A je tok padlo zanimanje od takrat ali pa je samo neka fora?

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend sm glih zadnjič sov mim btcja..pa sm si šou ogledt tm k si se razbov..pr trgoavto trance_25_naughty.gif še vedno je podrajsn asfalt od tačk wink.gifbiggrin.gif a drgc si zrihtu motor? a se ti je kj izboljšalo stanje?? biggrin.gifsmile.gif

motor je zdrajsan še ztmer in še kr neki časa bo. Glavno je to da je v voznem stanju tk da sem zdej včeri pa dans naredu skp 700km se ornk naplavu, nasonču pa tko. Moje stanje je že superca. Dans me niti noga ni več zabolela. Sej jutr grem v šolo z motorjom kr morm se it neki zment na servis pa bom šol na kraj nesreče pogledatwink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je zdrajsan še ztmer in še kr neki časa bo. Glavno je to da je v voznem stanju tk da sem zdej včeri pa dans naredu skp 700km se ornk naplavu, nasonču pa tko. Moje stanje je že superca. Dans me niti noga ni več zabolela. Sej jutr grem v šolo z motorjom kr morm se it neki zment na servis pa bom šol na kraj nesreče pogledatwink.gif

As biu na Vrhniki prot LJ ob 15:30?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spizek kam ste to sli? u portoroz? :D a se kj folk že kopa? :OK: škoda k tud jst nism sou :P:)

jp u portorožu sva bla

ni se noben kopu usaj vidu nism

ja drugič pa kej poklič al pa kej pa gremo skup;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je zdrajsan še ztmer in še kr neki časa bo. Glavno je to da je v voznem stanju tk da sem zdej včeri pa dans naredu skp 700km se ornk naplavu, nasonču pa tko. Moje stanje je že superca. Dans me niti noga ni več zabolela. Sej jutr grem v šolo z motorjom kr morm se it neki zment na servis pa bom šol na kraj nesreče pogledatwink.gif

aja..kam si to sov na morje?? e sm zrihtu vinjeto..tko da zdj lahk se legalno furam tud po avtocesti :naughty: :D sj se pol kj vidmo mogoče na cest ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As biu na Vrhniki prot LJ ob 15:30?

jp. Se mi je zdel da is bil ti! Si mel še nekoga gor?trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah...si vse pešce osvetil :D

Men se je pa tut ena lučka prižgala, in sicer una ta rumena...matr ga več pije k prejšna...I miss her so much :cry::wub:

kok ti pa pije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..kam si to sov na morje?? e sm zrihtu vinjeto..tko da zdj lahk se legalno furam tud po avtocesti trance_25_naughty.gifbiggrin.gif sj se pol kj vidmo mogoče na cest trance_44_wink5.gif

tja k skos hodm. UMAGtrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp. Se mi je zdel da is bil ti! Si mel še nekoga gor?trance_43_wavetowel2.gif

Biu biu :) Ja..sestra je bla še gor. Nasledinč gremo na pijačo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu biu smile.gif Ja..sestra je bla še gor. Nasledinč gremo na pijačo trance_44_wink5.gif

no problemo sam srečat se je spet trebawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp u portorožu sva bla

ni se noben kopu usaj vidu nism

ja drugič pa kej poklič al pa kej pa gremo skup;)

mja..sj se bomo zmenl tko.. sm k je vedno nekak bedno vreme..ze drugi vikend zapored :wallbash::D sj jst sm tud prej neki omenju da bi sov na morje rajs kokr tm na marijo reko, da v bilo kerm smislu najebem(policaji, umazana cesta, ni ogret asfalt)..drgac med vikendi se vedno kj tko najde..kksna zabava..zdj glih u petk je biu en bday..pa sm biu se zaliman celo soboto :D pa še učer ta btcjiada..željko joksimović :P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no problemo sam srečat se je spet trebawhistle.gif

Uh ni problem ;)

a to pravš sm zrd njegove sestre :P :naughty:

Preverznež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh ni problem ;)

Preverznež :P

hhehe..ne jst..on :D:P takoj mi je biu sumljiv s unim smejkom>> :whistle:<< :D ah..važn da je motorist :OK::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni, zmeri ko gledam jih ni več kot 200, ne razumem kako jih je lahko bilo 4092. A je tok padlo zanimanje od takrat ali pa je samo neka fora?

Ni kaka fora, tej smo šibali objave na forumo kot za šalo :)

Vem da sem na dan včasih nabiv tut več kot 100 objav!

To so bli cajti ja...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ti pa pije?

Preveč...lih do Dvora pa nazaj, pa se jih predn sem ga parkiral, rumeni vragec pokazal :devil:

Hozi to so obiskovalci, ne pa objave. Drgač sem pa bil že takrat član foruma, sicer ne redni ampak vseeno, se pa spomnim da se je kr nekaj strani nabralo raznih debat čez dan.

Aja za soboto je pa spet lepo vreme napovedano...dež po celi Sloveniji, kje je globalno segrevanje ko ga rabiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhehe..ne jst..on :D:P takoj mi je biu sumljiv s unim smejkom>> :whistle:<< :D ah..važn da je motorist :OK::P

:lol:

Reče se perverzneš :D

:grrr

Pr nas se drugač reče ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč...lih do Dvora pa nazaj, pa se jih predn sem ga parkiral, rumeni vragec pokazal :devil:

Hozi to so obiskovalci, ne pa objave. Drgač sem pa bil že takrat član foruma, sicer ne redni ampak vseeno, se pa spomnim da se je kr nekaj strani nabralo raznih debat čez dan.

Aja za soboto je pa spet lepo vreme napovedano...dež po celi Sloveniji, kje je globalno segrevanje ko ga rabiš :P

pravim jaz tudi to vedno ja... jeba tole vreme, dost premrzlo za ta cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja..sj se bomo zmenl tko.. sm k je vedno nekak bedno vreme..ze drugi vikend zapored :wallbash::D sj jst sm tud prej neki omenju da bi sov na morje rajs kokr tm na marijo reko, da v bilo kerm smislu najebem(policaji, umazana cesta, ni ogret asfalt)..drgac med vikendi se vedno kj tko najde..kksna zabava..zdj glih u petk je biu en bday..pa sm biu se zaliman celo soboto :D pa še učer ta btcjiada..željko joksimović :P:OK:

čist supr je biu vreme ta vikend

sm ti si ga preveč komeru vrjetn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč...lih do Dvora pa nazaj, pa se jih predn sem ga parkiral, rumeni vragec pokazal :devil:

Hozi to so obiskovalci, ne pa objave. Drgač sem pa bil že takrat član foruma, sicer ne redni ampak vseeno, se pa spomnim da se je kr nekaj strani nabralo raznih debat čez dan.

Aja za soboto je pa spet lepo vreme napovedano...dež po celi Sloveniji, kje je globalno segrevanje ko ga rabiš :P

kok je to u številkah oz. v litrih? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!