Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fora je v tem da izvorna moč pač je več kot 70kW pa tud če je zablokiran že v firmi na 25kW pa piše v prometni 25kW ti bodo znal kje težit, tisti policaji k se spoznajo na motorje, da bodo pregledval, v vseh katalogih in povsod o tem motorju(katerem koli pač) pa bo pisal koliko kW ima v resnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da izvorna moč pač je več kot 70kW pa tud če je zablokiran že v firmi na 25kW pa piše v prometni 25kW ti bodo znal kje težit, tisti policaji k se spoznajo na motorje, da bodo pregledval, v vseh katalogih in povsod o tem motorju(katerem koli pač) pa bo pisal koliko kW ima v resnici.

Če piše pod izvorno moč 25 oz. 35kW ti nebo noben težil! Ne seri.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup tazga k je zablokeran na 25kw že v fermi pa nima nikjer napisan večje moči kt 25kw pa je ;)

Hmm, zanimiv. Sam zdej enga iskat, da mu piše v prometni 25kW in da je po mojem okusu, huh...sej ko pride pride, enkrat že bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če piše pod izvorno moč 25 oz. 35kW ti nebo noben težil! Ne seri.

ja to je res. samo se ti nezdi da bodo hmal tud to pogruntal pa zakon zakrpal? da je to samo ena luknja? kako se bi pa teb zdel da bi tm en z R1 pršu en pa prometno dau pa izvorna moč 35kW? mislm da bi mal čudn pogledal, policaji pa tud najbrš niso tok naumni. Drgač pa mislm da v prometni piše moč motorja[kW] ne pa izvorna moč motorja, izvorna moč se pa pogleda po specifikah motorja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res. samo se ti nezdi da bodo hmal tud to pogruntal pa zakon zakrpal? da je to samo ena luknja? kako se bi pa teb zdel da bi tm en z R1 pršu en pa prometno dau pa izvorna moč 35kW? mislm da bi mal čudn pogledal, policaji pa tud najbrš niso tok naumni. Drgač pa mislm da v prometni piše moč motorja[kW] ne pa izvorna moč motorja, izvorna moč se pa pogleda po specifikah motorja.

LP

v prometni že piše moč motorja kukr maš

v homologaciji pa piše tut izvorna vrjetn ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prometni že piše moč motorja kukr maš

v homologaciji pa piše tut izvorna vrjetn ane ;)

piše izvorna ja, samo če moped naročiš tovarniško blokiran na 35kW, potem ima izvorno moč 35kW, zato pa tudi ni potrebno še enkrat delat homologacije če imaš tovarniško blokirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res. samo se ti nezdi da bodo hmal tud to pogruntal pa zakon zakrpal? da je to samo ena luknja? kako se bi pa teb zdel da bi tm en z R1 pršu en pa prometno dau pa izvorna moč 35kW? mislm da bi mal čudn pogledal, policaji pa tud najbrš niso tok naumni. Drgač pa mislm da v prometni piše moč motorja[kW] ne pa izvorna moč motorja, izvorna moč se pa pogleda po specifikah motorja.

LP

V vsakem zakonu se najde luknja ;)

Ne briga policaja če se prpeleš z R1 al pa Hayabuso...če je v homologaciji pod izvorno moč napisan 25/35kW si zmagu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem zakonu se najde luknja ;)

Ne briga policaja če se prpeleš z R1 al pa Hayabuso...če je v homologaciji pod izvorno moč napisan 25/35kW si zmagu.

jst ta zakon mal drgač zastopm samo OK. nevem kaj vse v homoligaciji piše ker je še nikol niti vidu nism :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ta zakon mal drgač zastopm samo OK. nevem kaj vse v homoligaciji piše ker je še nikol niti vidu nism :D

pol pa drugič poglej da boš bol osveščen pred kšnga zabijaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa drugič poglej da boš bol osveščen pred kšnga zabijaš ;)

Nism nobenga zabijal. samo sem skor sigurn da bodo še glede tega kej pogruntal, k izvorna moč motorja je izvorna, tist k je serijsko u tovarni blokiran že piše da je izvorna 25/35kW samo vsi vemo da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism nobenga zabijal. samo sem skor sigurn da bodo še glede tega kej pogruntal, k izvorna moč motorja je izvorna, tist k je serijsko u tovarni blokiran že piše da je izvorna 25/35kW samo vsi vemo da ni.

če je na papirju napisan da je je nimajo kej dokazat da ni to res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Kewo, a ti svojo na avto.net-u prodajaš? Zakaj? Kaj ti je prešvoh, al ti pa ne dišijo cvajtakterji :evilgrin:

Bo bl to ja... pa še predrago vzdrževanje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potrebn dodatn komentar? hahahahahah :D

kwa je prevc... a mislš da bom brez motorja kokr ti al kaj, pa tle po motosvetu neki pisu? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewo ta RS-ka Spains 2010 letnik z Jollymototom je tvoja?Mogoče prodaš samo Jollymoto?Pa zanima me kje si ga kupil pa kolko ma zdaj motor končno hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo bl to ja... pa še predrago vzdrževanje... :whistle:

If you love it, nothing is too much :lol1:

Pa velik sreče pri prodaji :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

If you love it, nothing is too much :lol1:

Pa velik sreče pri prodaji :yes:

Ma to nebo nikol prodau :P Lahk še 1000€ gor fukne, za več kot je nov ga nebo nikol prodau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewo ta RS-ka Spains 2010 letnik z Jollymototom je tvoja?Mogoče prodaš samo Jollymoto?Pa zanima me kje si ga kupil pa kolko ma zdaj motor končno hitrost?

Ja mejbi se bi dal kej zment, končna je pa 170kmh. Kej več pa PM.

Ma to nebo nikol prodau :P Lahk še 1000€ gor fukne, za več kot je nov ga nebo nikol prodau :P

Kolk je nov? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mejbi se bi dal kej zment, končna je pa 170kmh. Kej več pa PM.

Kolk je nov? .)

2008 model http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3242754

( enak kot tvoj, če se ne motim :D ) S tem, da kaki € popusta bojo itq dali in prideš na 4500€ :P

Pa hjou brez zamere, da neboš mislu, da sm kakorkoli proti prodaji :S ravno nasprotno, želim ti čimveč uspeha pri prodaji, samo pač moje izkušnej sm povedau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2008 model http://www.avto.net/....asp?ID=3242754

( enak kot tvoj, če se ne motim :D ) S tem, da kaki € popusta bojo itq dali in prideš na 4500€ :P

Pa hjou brez zamere, da neboš mislu, da sm kakorkoli proti prodaji :S ravno nasprotno, želim ti čimveč uspeha pri prodaji, samo pač moje izkušnej sm povedau.

ja moj motor se 2krat prodaja vidm, hehe tega sm jst kupu pr vombergrju pa so zanikrni pa je še vedno na netu. polom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kerga boš pa ti kupu? Honda, suzuki, yamaha, kawa...ducati :D

če mene misliš? Italijana ne vidiš več pri meni .)

Pomoje bom Suzo sv 650. Razn če se kašn 600SS najde zablokeran in z izvorno močjo 25kw. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tebe sem mislu...zakaj raje kašnega SM-ta ne vzameš? Enga KTM-čka ali pa Yamahco. Sej je čist hudi. Sam sem ga tudi mislil kupit, takoj za tem ko ni bilo več debate o 600SS, sam ni blo denarja.

Evo, sem takoj tega potegnil ven http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3829596

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tebe sem mislu...zakaj raje kašnega SM-ta ne vzameš? Enga KTM-čka ali pa Yamahco. Sej je čist hudi. Sam sem ga tudi mislil kupit, takoj za tem ko ni bilo več debate o 600SS, sam ni blo denarja.

Evo, sem takoj tega potegnil ven http://www.avto.net/....asp?ID=3829596

Mah nwm Supermoto ni zame, men je bl SS, ta sv650 je pa edini ki mi saj malo diši ki ni prov SS. Pa še dost pocen so rableni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta k ga prodaja pa je en butec.

Motor je lepo ohranjen,...pravkar opravljena generalni servis na pooblaščenem servisu dodam vse stare dele kot dokaz+račun...zablokiran na ..7,9 KW.. KAR POMENI DA GA LAHKO VOZITE Z IZPITOM A1.16-leti...UGODNO...MOŽNA MENJAVA..ZA OSEBNO VOZILO,MOTORNO VOZILO..

520ccm pa 7,9kw že ne paše zraven A1

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ti paše :OK:...sej sv tud ni slab. Te vsaj roke ne bodo bolele po daljših vožnjah ;)

yourfriend11 zgleda misli, da ga bo tko lažje prodal...zdej z A2 pa se splača kupit tak mopi

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!