Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mah nwm Supermoto ni zame, men je bl SS, ta sv650 je pa edini ki mi saj malo diši ki ni prov SS. Pa še dost pocen so rableni biggrin.gif

Letnik 2003+ so lepi s tisto zadnjo lučjo. Tega tud jst gledam za naslednga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 2003+ so lepi s tisto zadnjo lučjo. Tega tud jst gledam za naslednga

men je ubistvu ta SV650 S, še oklep se dokupi pa je k taprav SS...

aja roke me še nikol niso bolele pa sm tut nardu že po 700km na dan, mjbi ma za kšn centimetr višjo balanco, samo mi je boljše če je nižja... :D men ga čist sede tut "potovat" s SS. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tebe sem mislu...zakaj raje kašnega SM-ta ne vzameš? Enga KTM-čka ali pa Yamahco. Sej je čist hudi. Sam sem ga tudi mislil kupit, takoj za tem ko ni bilo več debate o 600SS, sam ni blo denarja.

Evo, sem takoj tega potegnil ven http://www.avto.net/....asp?ID=3829596

Ta je zgonjen do amena :) Jst bi šou rajš stran!

Evo če men rata ubavt tist kar hočm boste lahk drugo leto od mene kupil GSXa z izvorno 25kW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa zapestja na začetku bolela, sam sem prebral, da je to sprva normalno. Pol sčasoma pa niso več bolela.

Kok si pa km naredu s RS-ko? Ker ima yamaha višji balanco kot rs-ka.

budacki, pa kaj si ti nek "stalker", poznaš skor vse motorje na a.net...;)

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ubistvu ta SV650 S, še oklep se dokupi pa je k taprav SS...

aja roke me še nikol niso bolele pa sm tut nardu že po 700km na dan, mjbi ma za kšn centimetr višjo balanco, samo mi je boljše če je nižja... biggrin.gif men ga čist sede tut "potovat" s SS. trance_40_thumbup.gif

a maš kšn link da vidm kako zgleda z oklepom!trance_40_thumbup.gif

Sm našu slike! Fajn zgleda! Pa tud ornk grmi! Sm ga slišu tist dan ko mi je lastnik tega motorja pomagu k sm se razlemu na ridah

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa zapestja na začetku bolela, sam sem prebral, da je to sprva normalno. Pol sčasoma pa niso več bolela.

Kok si pa km naredu s RS-ko? Ker ima yamaha višji balanco kot rs-ka.

budacki, pa kaj si ti nek "stalker", poznaš skor vse motorje na a.net...;)

3200 sm jih naredu, zdej 2 dni nazaj sm jih glih 500km naenkrat, pa me ni nič bolelo... le zmatran sem bil, gutov ker sm mev še plučnico :wacko: pa nwm no, men je pozicija sedenja na Apriliji še boljša, viši tačke niži balanca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3200 sm jih naredu, zdej 2 dni nazaj sm jih glih 500km naenkrat, pa me ni nič bolelo... le zmatran sem bil, gutov ker sm mev še plučnico :wacko: pa nwm no, men je pozicija sedenja na Apriliji še boljša, viši tačke niži balanca :OK:

I could't agree more...

Evo še ena lepa KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3200 sm jih naredu, zdej 2 dni nazaj sm jih glih 500km naenkrat, pa me ni nič bolelo... le zmatran sem bil, gutov ker sm mev še plučnico :wacko: pa nwm no, men je pozicija sedenja na Apriliji še boljša, viši tačke niži balanca :OK:

Meni je tudi veliko bolj ugajala pozicija na RS 125 kot na R125. Nevem zakaj.

Mene so pa zapestja na začetku bolela, sam sem prebral, da je to sprva normalno. Pol sčasoma pa niso več bolela.

Kok si pa km naredu s RS-ko? Ker ima yamaha višji balanco kot rs-ka.

budacki, pa kaj si ti nek "stalker", poznaš skor vse motorje na a.net...;)

Poznam lastnika motorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi veliko bolj ugajala pozicija na RS 125 kot na R125. Nevem zakaj.

Poznam lastnika motorja :P

Budacki...Ka pa je te ta lastnik delau z Tem Ktm-om?

Al zkaa je tk "zognjen" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je zgonjen do amena :) Jst bi šou rajš stran!

Evo če men rata ubavt tist kar hočm boste lahk drugo leto od mene kupil GSXa z izvorno 25kW :)

če je lastnik iz koroške nekje pol mi je sošolc razlagu za ta motor, baje je zgonjen u božjo mater :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam ste se kj fural ta vikend? oz. a se je sploh kdo glede na vreme :wallbash:jst na žalost nč...biu delovn vikend -_- :D sam to vreme vedno nas zajebe med vikendom :wallbash: :wallbash: upam da bo kj drug vikend kj bolše vreme :worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam ste se kj fural ta vikend? oz. a se je sploh kdo glede na vreme :wallbash:jst na žalost nč...biu delovn vikend sleep.gifbiggrin.gif sam to vreme vedno nas zajebe med vikendom wallbash.gifwallbash.gif upam da bo kj drug vikend kj bolše vreme worship.giftrance_40_thumbup.gif

Petek: KP

Sobota: Umag

Nedelja: Čiščenje motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek: KP

Sobota: Umag

Nedelja: Čiščenje motorja

pa ti si skos u umagu :D dej mormo en vikend se zment da gremo skupi ;):P do umaga..al pa vsaj do kp :) zdj sm glih zrihtu še to vinjeto :OK: nisva bla skp na furi že od logatca tkrt :P:D sj a si zrihtu zdj motor? gume si zamenju? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si skos u umagu biggrin.gif dej mormo en vikend se zment da gremo skupi trance_44_wink5.giftongue.gif do umaga..al pa vsaj do kp smile.gif zdj sm glih zrihtu še to vinjeto trance_40_thumbup.gif nisva bla skp na furi že od logatca tkrt tongue.gifbiggrin.gif sj a si zrihtu zdj motor? gume si zamenju? smile.gif

Gume zamenu, motorja pa še nism zrihtu in ga tud še lep cajt najbrž nebom.closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume zamenu, motorja pa še nism zrihtu in ga tud še lep cajt najbrž nebom.closedeyes.gif

aha. kes to zamenju? pr unmu primcu :D kok te je koštal? a se je zdj kj bols furat :P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ceu dan motor pucaš al kaj? biggrin.gif

Ah to ne ampak sm ga pa kr dolg. Zadne feltne se mi pa več neda kr je takoj po naslednji vožnji črna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki...Ka pa je te ta lastnik delau z Tem Ktm-om?

Al zkaa je tk "zognjen" :)

Prekuhau ga je pa je vtrgalo v mašini, prebilo dihtunge na glavi. Skratka ... kr lušno blo. Servisa ni nikdar vidu.

Kot je sinn potrdu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to ne ampak sm ga pa kr dolg. Zadne feltne se mi pa več neda kr je takoj po naslednji vožnji črna

Jz sm ga meu komplet v urci in pol pa se je ceu svetu. Edin notranje plastike k bi jih blo treba šraufat ne :) Vse ostalo od feltne do špeglov, vse se je šajnal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm ga meu komplet v urci in pol pa se je ceu svetu. Edin notranje plastike k bi jih blo treba šraufat ne smile.gif Vse ostalo od feltne do špeglov, vse se je šajnal biggrin.gif

Pr teb se na feltnah ni tok poznal kr si mel črne. Jst mam srebrne in se takoj vse pozna k meče tisto mast iz ketne pa od povsod. Drgnem ko norc pa noče dol. Ej a je blo tud pr teb tk da je zadna guma pršla do roba, spredna pa še ne čist do konca. Kr mi je zdej drgač kr prej pr michelin sm pršu s spredno do roba, zadna je mela pa še neki placa.trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo če bi že meu sv 650ko bi ga zrihtu kokr je ta ;):OK:

1

2

3

4444

al pa kksn tAK> 1 in 2 :OK: čist pošteni motorji ;)

ja tak kot je moder mam jest u mislih :D prov luštn je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr teb se na feltnah ni tok poznal kr si mel črne. Jst mam srebrne in se takoj vse pozna k meče tisto mast iz ketne pa od povsod. Drgnem ko norc pa noče dol. Ej a je blo tud pr teb tk da je zadna guma pršla do roba, spredna pa še ne čist do konca. Kr mi je zdej drgač kr prej pr michelin sm pršu s spredno do roba, zadna je mela pa še neki placa.trance_11_confused.gif

z obema morš it do roba pa še mal čez :P ej WD-40 če mogoče poznaš za feltne pucat da navš drgnu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z obema morš it do roba pa še mal čez tongue.gif ej WD-40 če mogoče poznaš za feltne pucat da navš drgnu winkiss.gif

Sm mislu sprobavat kolenčkat sam kaj ko je tisto olje polito v najbolšm ovinku(pa še zletu sm tm) Bom počas, enkrat bo že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!