Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sm mislu sprobavat kolenčkat sam kaj ko je tisto olje polito v najbolšm ovinku(pa še zletu sm tm) Bom počas, enkrat bo že

jst sm biv četrtk & petk na ridah pa še ni blo fajn, ja tisto olje smotano :wacko: drgač pa tudi na gor nism upov do konca kot lanskoleto, ni blo sonca in ni za reskirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem gledal v service manualu koliko je velika glavna diza za moj motor in je pisalo 210. In mi ni bilo jasno kako je lahko tako velika, napram drugim motorjem. Le te imajo v fergazerju originalne dize veliko manjše. Manjše dize imajo tudi ko so odprti in imajo večjo dizo v fergazerju (RS-ke okoli 170). In sem danes odšraufal dizo v fergazerju in res gor piše 210. Aja, imam pa mikuni 28 fergazer. Je velikost diz odvisna tudi od vrste fergazerja? Ali so mogoče kakšne druge enote? Aja pa ta diza je premejhna za odprt motor ker je svečka povsem bela. Tako da sem danes na cilinder.si naročil set sesalnih šob (diz) za mikuni fergazer in sicer velikosti od 230 do 275. Upam da bo katera od teh velikosti taprava.

Hvala.

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem gledal v service manualu koliko je velika glavna diza za moj motor in je pisalo 210. In mi ni bilo jasno kako je lahko tako velika, napram drugim motorjem. Le te imajo v fergazerju originalne dize veliko manjše. Manjše dize imajo tudi ko so odprti in imajo večjo dizo v fergazerju (RS-ke okoli 170). In sem danes odšraufal dizo v fergazerju in res gor piše 210. Aja, imam pa mikuni 28 fergazer. Je velikost diz odvisna tudi od vrste fergazerja? Ali so mogoče kakšne druge enote? Aja pa ta diza je premejhna za odprt motor ker je svečka povsem bela. Tako da sem danes na cilinder.si naročil set sesalnih šob (diz) za mikuni fergazer in sicer velikosti od 230 do 275. Upam da bo katera od teh velikosti taprava.

Hvala.

Jop diza bo kr premajhna :P Ehm ... vsak vplinjač ima svojo oznako za dize! Ni univerzalne enote za use!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop diza bo kr premajhna :P Ehm ... vsak vplinjač ima svojo oznako za dize! Ni univerzalne enote za use!

Ok, tnx sm mislu da so univerzalne oznake. Tiste katere sm naroču pa upam da bo kkšna taprava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVTO.NET

prodam tomos automatik v okvari fergazerja ker fergazer ne da bencina zelo ugodno 60 eur

ker prej je šel automatik kot ura ko sn mel od kolega fergazer MENJAM ZA TELEFON LG NA TACH CLING

ker opis haha :lol: :lol: :lol:

aja še link :Phttp://www.avto.net/....asp?ID=3810106

LP

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne izkušnje imate z policaji glede športnih avspuhov?Imate vsi homologirano ali se vozite brez homologacije?

Pa če naletiš na zajebanega policaje kolko je to kazen če nimaš homologirano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr teb se na feltnah ni tok poznal kr si mel črne. Jst mam srebrne in se takoj vse pozna k meče tisto mast iz ketne pa od povsod. Drgnem ko norc pa noče dol. Ej a je blo tud pr teb tk da je zadna guma pršla do roba, spredna pa še ne čist do konca. Kr mi je zdej drgač kr prej pr michelin sm pršu s spredno do roba, zadna je mela pa še neki placa.trance_11_confused.gif

Pr men sta ble obedve do roba :) Nevem, zdej sm brez motorja in niti ne tipam asfatla tko da nevem kolk ga sonce že kej ogreva, če je že za kolenčkat..vrjetno k bo ene 2,3 dni sonce zapored žgal v asfalt bo fletno.

Ce je vroč asfalt te gume držijo tut do tačk, sam pazljivo s probavanjem da nebom jez kriu k boš napisu da si se zvrnu :):boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men sta ble obedve do roba smile.gif Nevem, zdej sm brez motorja in niti ne tipam asfatla tko da nevem kolk ga sonce že kej ogreva, če je že za kolenčkat..vrjetno k bo ene 2,3 dni sonce zapored žgal v asfalt bo fletno.

Ce je vroč asfalt te gume držijo tut do tačk, sam pazljivo s probavanjem da nebom jez kriu k boš napisu da si se zvrnu smile.gifboobies.gif

V primeru da padem prprav 25% od računa popravilatongue.gif

Drgač se pa pomojem nebom kej preveč zajebavu po cest. Se bom rajš km na kšno manjše dirkališče zapelu. Kje je Marof pa kok je za cel dan če mogoče veš?

Eto našu sm kje je! Ampak spletne strani pa ne najdem če jo sploh majo

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne izkušnje imate z policaji glede športnih avspuhov?Imate vsi homologirano ali se vozite brez homologacije?

Pa če naletiš na zajebanega policaje kolko je to kazen če nimaš homologirano?

če je preglasen bi ziher kaj reku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru da padem prprav 25% od računa popravilatongue.gif

Drgač se pa pomojem nebom kej preveč zajebavu po cest. Se bom rajš km na kšno manjše dirkališče zapelu. Kje je Marof pa kok je za cel dan če mogoče veš?

Eto našu sm kje je! Ampak spletne strani pa ne najdem če jo sploh majo

Se ti pa da vozikat. Za prvič ti bo tut Raceland po mojem čist dost ( okolica Krškega, par km od nuklearke ). Lani je blo 25€ na dan ( marof pa je se mi zdi da par € več kot 25 )

Če pa že vztrajaŠ:

http://www.novi-marof.com/

http://maps.google.si/maps?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=s&hl=sl&q=novi+marof&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Novi+Marof,+Hrva%C5%A1ka&gl=si&ei=TRIETLeFPOGN4gaJt_TLDg&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&ved=0CBQQ8gEwAA

Kr velik se za vozt, če mene prašaš. Od oka 200km iz LJ, seveda spet odvisno kot greš. Se po mojem za teh tvojih 125kubov ne splača it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru da padem prprav 25% od računa popravilatongue.gif

Drgač se pa pomojem nebom kej preveč zajebavu po cest. Se bom rajš km na kšno manjše dirkališče zapelu. Kje je Marof pa kok je za cel dan če mogoče veš?

Eto našu sm kje je! Ampak spletne strani pa ne najdem če jo sploh majo

Prevc, priprav ene par jurčkov trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom v garaži pobrskal če se bo še kak odvečn deu najdu za ta motor. hahaha :D Če boš pa tačko preveč zbrusu, maš pa na črnem kalu nekje zakopano vrjetno ;)

Te gume so nevarne. haha...Preveč pustijo nagiba za ta kavni mlinček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katero dirkališče je boljše. Novi Marof ali Grobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom v garaži pobrskal če se bo še kak odvečn deu najdu za ta motor. hahaha biggrin.gif Če boš pa tačko preveč zbrusu, maš pa na črnem kalu nekje zakopano vrjetno trance_44_wink5.gif

Te gume so nevarne. haha...Preveč pustijo nagiba za ta kavni mlinček.

Mam jst že doma vse plastike za motor razn tistih dveh zraven tanka črni k sta. Sam so vse zdrgnjene!

Kira tačka pe je na črnem kalu kr mam desno zlomljeno (jo mam sam pol) Če je desna bom šol razkopat pa da si jo dam gor.tongue.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katero dirkališče je boljše. Novi Marof ali Grobnik?

dobr si to prašu? zate bo marof boljši, če se ne motim maš 125ccm . rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah. 2t :P Sicer pa sem s Primorske, tako, da se mi bolj splača iti do Grobnika, saj si tam "takoj" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ampak na grobniku nimaš kej delat z 125 tud če je 2t...marof biu biu vrh glave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katero dirkališče je boljše. Novi Marof ali Grobnik?

Novi Marof v primerjavi z Grobnikom sploh dirkališče ni ;)

samo kaj se dogaja s tem Grobnikom je pa tut katastrofa. Asfalt je mislm d še kr originaln od kar so ga naredl ( v petek se je kolega dol razbiu, seveda kriu oljni madež, ki ga ni blo nikjer :D ).

Asfalt je dol f Qurcu! ;)

Je pa lih obratno. Po vročem daješ gor mehke gume, po mrzlem pa trde :D hehe katastrofa in ta grobnik xD ZNJ v misano se zapelji pa bo. ;)

Sicer pa .... za Grobnik računaj okrog 120€ vstopnine, za Novi Marof pa mislm da 27 al 28€ xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja sam nisem neki dirkač, ampak enkrat za dušo bi se pa splačalo iti na eno dirkališče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja sam nisem neki dirkač, ampak enkrat za dušo bi se pa splačalo iti na eno dirkališče :)

pa kwa boš delov na grobnik, to pejt pol edin na tisto turistično vožnjo... če bi se 4 kroge na full pelov s 2-takt, motor zariba whistle.gif marof bi ti biv pa čist ql pa še gume bi imev za mal dlje časa kot na grobnikovem šmirglu trance_25_naughty.gif

seveda je zdej vprašanje kakšne gume imaš? smile.gif na grobniku bi se ti u parih krogih vsake normalne cestne gume pregrele, moreš met res zmes zelo dobro da ti nebi vzelo oprijema... trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...gume imam: zadaj sportmax qualifier rr, spredaj pa D208f :D Sicer pa mi je prišlo samo na misel. Če bo kdaj priložnost pa grem :) Drugače pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!