Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Prou obvlada. Če bi še jst znou mojo DT-jko tko furat bi biu največji kralj v LJ :naughty: :whistle:

Sam me zanima če ma kej predelano pa kako jo na zadnjo sprav tko u izi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou obvlada. Če bi še jst znou mojo DT-jko tko furat bi biu največji kralj v LJ trance_25_naughty.gifwhistle.gif

Sam me zanima če ma kej predelano pa kako jo na zadnjo sprav tko u izi.

No kr furi tk kt on na začetku pa nakoncu pa boš mel lepo polomljen motor! Boš največji "polomljenc" v LJ tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou obvlada. Če bi še jst znou mojo DT-jko tko furat bi biu največji kralj v LJ :naughty: :whistle:

Sam me zanima če ma kej predelano pa kako jo na zadnjo sprav tko u izi.

vidiš da ima drug zadnji feder not? Dost bol trd je, verjetno od kake 450 ;) odtalo pa ze fizika pojasni zakaj ga dobi tak lahko na zadna kola :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kwa boš delov na grobnik, to pejt pol edin na tisto turistično vožnjo... če bi se 4 kroge na full pelov s 2-takt, motor zariba whistle.gif marof bi ti biv pa čist ql pa še gume bi imev za mal dlje časa kot na grobnikovem šmirglu trance_25_naughty.gif

seveda je zdej vprašanje kakšne gume imaš? smile.gif na grobniku bi se ti u parih krogih vsake normalne cestne gume pregrele, moreš met res zmes zelo dobro da ti nebi vzelo oprijema... trance_44_wink5.gif

Te gume so čist kul. Jst bi motor za grobnik obu v Qualifier al pa GP Racer. :) Iz izkušenj tukajšnjih rejserjev ( edn je celo v petk pogrnu pa čist nouga A* raztrgau -.- , ko staknem slike objavim :D )

Yamaha DT Boy vsaka čast :D

ZNJ ti se kar zapelj gor. Sta šla dva gor z R125, če ni celo edn na tem forumu. In jima ni čist nič mankalo :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qualifier na grobniku...... :lol1: v 4. krogu si garant na tleh :yes: za grobnik je namjanj gp racer, ali pa gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te gume so čist kul. Jst bi motor za grobnik obu v Qualifier al pa GP Racer. :) Iz izkušenj tukajšnjih rejserjev ( edn je celo v petk pogrnu pa čist nouga A* raztrgau -.- , ko staknem slike objavim :D )

Yamaha DT Boy vsaka čast :D

ZNJ ti se kar zapelj gor. Sta šla dva gor z R125, če ni celo edn na tem forumu. In jima ni čist nič mankalo :)

Qualifier bi se zagotovo hitro pregrela whistle.gif ja jima je!! pov gume laugh.gif ma brez veze no, pejt na marof al pa raceland.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qualifier na grobniku...... :lol1: v 4. krogu si garant na tleh :yes: za grobnik je namjanj gp racer, ali pa gp

sz 125cc? Za 600 vozjo tudi na Qualifier. Sicer pa je biu v petek rezultat prešvohnih gum -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sz 125cc? Za 600 vozjo tudi na Qualifier. Sicer pa je biu v petek rezultat prešvohnih gum -.-

sj je dost 125, če ga polagaš je čist dost da se ti guma pregreje... kakšne 3 kroge se ti bo fajn zdel ko bo limal in boš dobil samozaupanje da ga lahko še bolj prpizdiš... naenkrat bo odneslo sprednjo gumo in narediv boš totalko sebe in motorja, nič ti nebo jasno winkiss.gif bolje kupit ta boljše gume kokr pa reskirat s takimi ki so bolj namenjene vožnji na cesti in ko se segrejejo po 50metrih vožnje whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kera guma je med vožnjo bolj obremenjena? Pri zaviranju jasno prva, kako pa je polaganju?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kera guma je med vožnjo bolj obremenjena? Pri zaviranju jasno prva, kako pa je polaganju?

Hvala!

Odvisno s kero bremzaš? Sploh pri tebi, pri športaku je sprednja absolutno. Pri vstopu v ovinek sprednja, pri izstopu pa zadnja? tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe zdaj sem se spomnil na en vic glede tega katera guma je bolj katera manj obremenjena :)

Sicer gre za avto ampak 100% boste vrgli na finto skoraj vsakega :D Evo vic:

Avto vozi po cesti 80 km/h in zapelje v desni ovinek. Katera guma je najmanj obremenjena?

Rezervna :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak kot je moder mam jest u mislih :D prov luštn je :OK:

a veš da si tud mene mal napalu na sv-ja :whistle: :Dna avtonetu je en modr za 3jurja..pa še 07letnik.. mal prevozenih..brez praske :OK::D eh..treba še a2 narest pa se znebit sedajnega motorja.. :D :naughty: sm ke pol dobit 35kw blokado?al se ga da sploh zablokerat glede na to da eni svji majo vec kot 70konjov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno s kero bremzaš? Sploh pri tebi, pri športaku je sprednja absolutno. Pri vstopu v ovinek sprednja, pri izstopu pa zadnja? tongue.gif

vstop, ker bremzaš s sprednjo

izstop, zadnja ker odpiraš "plin"

vmes pa verjetno najboljše da obe enako? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstop, ker bremzaš s sprednjo

izstop, zadnja ker odpiraš "plin"

vmes pa verjetno najboljše da obe enako? :)

po taki logiki sem nekako sklepov ja tongue.gif bremzaš z obema, več pa s sprednjo ja trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš da si tud mene mal napalu na sv-ja :whistle: :Dna avtonetu je en modr za 3jurja..pa še 07letnik.. mal prevozenih..brez praske :OK::D eh..treba še a2 narest pa se znebit sedajnega motorja.. :D :naughty: sm ke pol dobit 35kw blokado?al se ga da sploh zablokerat glede na to da eni svji majo vec kot 70konjov :)

hehe, men je ql ker če prodam RS-ko: bo dost keša za SV-ja, za izpit za avto in za A2... lepo bom skos pršu če rata trance_25_naughty.gif dubit se da 25kw blokado, 35kw bo mogoče že v kratkem zunaj....pa sej to za moje pojme nima velke vloge... jest sam hočm da v dokumentih piše 25kw tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, men je ql ker če prodam RS-ko: bo dost keša za SV-ja, za izpit za avto in za A2... lepo bom skos pršu če rata trance_25_naughty.gif dubit se da 25kw blokado, 35kw bo mogoče že v kratkem zunaj....pa sej to za moje pojme nima velke vloge... jest sam hočm da v dokumentih piše 25kw tongue.gif

ma sj jst tud tko razmisljam..prodam motor..kupm avto al motor.. izpit za avto ga bom kmal naredu..prejsn tedn glih naredu drustveni :OK: zdj sm še glavno pa se rešm :OK: in pol še a2 vrjetn med počitncami nrdim.. :) pol pa kksn boljsi motor, al pa avto.. s tem da se moram rešt sedajnega :):D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj jst tud tko razmisljam..prodam motor..kupm avto al motor.. izpit za avto ga bom kmal naredu..prejsn tedn glih naredu drustveni :OK: zdj sm še glavno pa se rešm :OK: in pol še a2 vrjetn med počitncami nrdim.. :) pol pa kksn boljsi motor, al pa avto.. s tem da se moram rešt sedajnega :):D

hmmm jest sem teško brez motorja... mislm da bom mev oboje... dober motor pa "soliden" avto trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm jest sem teško brez motorja... mislm da bom mev oboje... dober motor pa "soliden" avto trance_21_laughing1.gif

jst pa vrjetn avto ta let..pol pa drugo sezono..kksn motor..lepo se čez zimo našparam :naughty: :OK: in pol bi meu dobr avto in dobr motor :P:OK: in pol za nasledno sezono spet prodam motor in pol drug motor k bom meu a neomejeno :naughty: :whistle: al pa celo si pustim to 125ko to sezono in drugo sezono se nč furam..in pr 20ih si kupm enga poštenga.. 600 :trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj ste me p že tok zrajcal s tem 600-tkami, da še jst razmišljam da bi kr prodau yamaho pa kšnga 600 kupu pa blokada not :D...kok pa kej stanejo blokade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj ste me p že tok zrajcal s tem 600-tkami, da še jst razmišljam da bi kr prodau yamaho pa kšnga 600 kupu pa blokada not biggrin.gif...kok pa kej stanejo blokade?

Odvisno. Tm okol 300€ nej bi pršlo da še zrihtaš papirje pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko moraš biti star za opravljanje izpita za neomejeno. 21 ali 24 let? Bom kar lepo počakal do takrat, šparal in si kupil enega Triumpha speedtriple ali pa Kawasaki Z750 :) Če bom pridno šparal mi celo uspe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko moraš biti star za opravljanje izpita za neomejeno. 21 ali 24 let? Bom kar lepo počakal do takrat, šparal in si kupil enega Triumpha speedtriple ali pa Kawasaki Z750 :) Če bom pridno šparal mi celo uspe :)

Hm. Odvisno. Če imap A2 potem po dveh letih greš lahko delat A. Če pa greš iz A1 ali pa čisto na novo potem pa pri 24.

Se pravi najhitreje kar lahko dobiš je pri 20, da pri 18 narediš A2 in potem pri 20 A. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Odvisno. Če imap A2 potem po dveh letih greš lahko delat A. Če pa greš iz A1 ali pa čisto na novo potem pa pri 24.

Se pravi najhitreje kar lahko dobiš je pri 20, da pri 18 narediš A2 in potem pri 20 A. :)

sam zakon še bojo ziher večkrat spremenili :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!