Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lahko greš delat takoj pri 18, vendar če nimaš prej 2 leti A1 se bo smatral kukr da greš na novo, torej 21ur al kok + glavna, če pa že maš 2 leti A1 pa samo zvišuješ kategorijo, torej 9ur + društven+glavna. Torej če že maš A1 neki časa se ti splača počakat da bo 2 leti, boš pršparu ene 300€ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš delat takoj pri 18, vendar če nimaš prej 2 leti A1 se bo smatral kukr da greš na novo, torej 21ur al kok + glavna, če pa že maš 2 leti A1 pa samo zvišuješ kategorijo, torej 9ur + društven+glavna. Torej če že maš A1 neki časa se ti splača počakat da bo 2 leti, boš pršparu ene 300€ :P

no to sem mislu ja, ker bom 18 en mesec preden bom imel 2 leti A1... pol bom pa rajš nestrpno čaku. Hvala biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi lahko kupu kit za krpanje gum? Tiste gliste pa lepilo pa orodje. Uglavnem komplet.trance_11_confused.gif

V Sloveniji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lah kdo našteje ene par avstrijskih strani tak kot avto.net, moto.it ipd. prosim :P

mobile.de - tle maš dost robe trance_44_wink5.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola :D..... em k ni nekoč neka tema obstajala za izpit za avto...jst je ne najdem...me kdo odreši z linkom? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lah kdo našteje ene par avstrijskih strani tak kot avto.net, moto.it ipd. prosim :P

autoscout.de...tudi tukaj dobiš veliko, veliko robe :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno lepo vremo bo jutri...hvala kur*u, je bil že čas.

Kam se boš kej odpelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride, pol pa najvrjetneje proti Rakitni. Bom probal še brata prosit, da gre z mano, da me mal pofotka in da se mal smejim svojim pussy naklonom :D

Ti? Spet kakšen Umag, Krk...morje :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride, pol pa najvrjetneje proti Rakitni. Bom probal še brata prosit, da gre z mano, da me mal pofotka in da se mal smejim svojim pussy naklonom biggrin.gif

Ti? Spet kakšen Umag, Krk...morje trance_05_banana.gif

Za spremembo jutr ne grem na morje kr bom prost šele okol 13ih tko da grem pogledat na Jezersko pa na avstrijsko stran.

Na morje grem pa v nedeljo!

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride, pol pa najvrjetneje proti Rakitni. Bom probal še brata prosit, da gre z mano, da me mal pofotka in da se mal smejim svojim pussy naklonom :D

Ti? Spet kakšen Umag, Krk...morje :010

rakitna :OK: bli smo prej na ridah :P sj če ti brt nbo šou..mogoče bi ti jst delu družbo :D bom jst sliku..sj veš 5mega pixellll :OK: :lol: a brt žurera!? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za spremembo jutr ne grem na morje kr bom prost šele okol 13ih tko da grem pogledat na Jezersko pa na avstrijsko stran.

Na morje grem pa v nedeljo!

kaj je blo neki s tvojo gumo? ti je počla? -_- :) si zrihtu zdj? drgač jst mam en sprej tko za silo..če počm gumo sm nafilam s tem sprejem i furam naprej.. :OK: a na morje misls spet u umag..al slo.obala? :D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je blo neki s tvojo gumo? ti je počla? sleep.gifsmile.gif si zrihtu zdj? drgač jst mam en sprej tko za silo..če počm gumo sm nafilam s tem sprejem i furam naprej.. trance_40_thumbup.gif a na morje misls spet u umag..al slo.obala? biggrin.gif

Od kje teb to da mi je guma počla?trance_21_laughing1.gif

Spet v Umag! Dans pa na Jezersko-Železna kapla(kokr kol se že reče) da vidm kako se tm gor podijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdimo malo Kras pogledat. Lepe ceste, lepi ovinki, lepa pokrajina :wub: Mogoče me pot zanese še do obale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!