Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če dobim pumpo za zavoro grem en krog proti idriji vrjetno, al pa na vipavski konc :)

Popravljeno . Popravil Robyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...

FBstran mam v orto povečano! Ravno sem prišel iz 10urnega delovnika... pa mi je tmal neki zbrbljal fb...

Ker vem, da so nekateri izmed vas težki računalničarji... bi vas prosil, da mi napišete DIY navodila za odpravitev težave...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje teb to da mi je guma počla?trance_21_laughing1.gif

Spet v Umag! Dans pa na Jezersko-Železna kapla(kokr kol se že reče) da vidm kako se tm gor podijo

prej sm vidu da si spraševv tuki če kdo ve kje se nabau kit za popravljanje gume!? :) tko da sm mislu..da ti je počla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sm vidu da si spraševv tuki če kdo ve kje se nabau kit za popravljanje gume!? smile.gif tko da sm mislu..da ti je počla biggrin.gif

to sm sprašval zato kr nikol neveš kdaj lahko prov pride pa bi rd mel. Zdej si pa že disk "jem" kr mam čist znucano spredno bremzo tk da morm nujno jutr serviserju pa upam da bo mel čs da mi zamena pa nrdi servis.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm sprašval zato kr nikol neveš kdaj lahko prov pride pa bi rd mel. Zdej si pa že disk "jem" kr mam čist znucano spredno bremzo tk da morm nujno jutr serviserju pa upam da bo mel čs da mi zamena pa nrdi servis.

aja..sm že mislu da ti je počla..pa si jih komi zamenju :D eh..jst mam zto en posebn sprej..v primeru da pocs gumo sm nafilas not ta sprej in se normalno furas.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti garantiram da spraviš RS-ko v Ford Tourneo...Upam, da ti bo kej pomagal. Pa v Caddy-a bi ga po mojem lahka tudi spravu, samo počez. Samo me ne držat za besedo, edino za Forda ti garantiram.

A nam še zaupaš za ker mopi se gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti garantiram da spraviš RS-ko v Ford Tourneo...Upam, da ti bo kej pomagal. Pa v Caddy-a bi ga po mojem lahka tudi spravu, samo počez. Samo me ne držat za besedo, edino za Forda ti garantiram.

A nam še zaupaš za ker mopi se gre :)

RS 125 gre noter 100%, nit sedeža nerabiš ven dajat. Zdej pa vprašanje kok je kšn GSX večji. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 125 gre noter 100%, nit sedeža nerabiš ven dajat. Zdej pa vprašanje kok je kšn GSX večji. trance_44_wink5.gif

Če ti to kej pomaga:

Aprilia rs125 2009

Overall length:1,955 mm (77.0 inches)Overall width:720 mm (28.3 inches)Wheelbase:1,345 mm (53.0 inches)

Suzuki gsx 600

Overall Length: 2040mm (80.3 in.) Overall Width: 715mm (28.1 in.) Overall Height: 1125mm (44.3 in.) Wheelbase: 1400mm (55.1 in.)

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti to kej pomaga:

Aprilia rs125 2009

Overall length:1,955 mm (77.0 inches)Overall width:720 mm (28.3 inches)Wheelbase:1,345 mm (53.0 inches)

Suzuki gsx 600

Overall Length: 2040mm (80.3 in.) Overall Width: 715mm (28.1 in.) Overall Height: 1125mm (44.3 in.) Wheelbase: 1400mm (55.1 in.)

Hm hm. Tenx. Maš plus.

Ehm ... mogoče se bom pa kar zapelu domou. Sam mi je malo delč, za prvo vožnjo :P

Mačak, ti k maš zdj na novo izkušnje. Tablco pa prometno jst moram dobit al pa usaj potrdilo, da je motor odjaulen iz prometa, je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo že urihtan preden sem nazaj iz skejtanja pršu... ( http://www.kotv.si/k...ate-contest/474 )

Hvala obema trance_06_beer2.gif

RR: Kakšen zadek imaš to? Nekam mi (pre)širok deluje..?

custom made :naughty: :P pa je se kr sirok :OK: važn da jst lahk dam notr prvo pomoč, orodja(2t-nikol ne ves :D), sprej za gumo, sprej za ketno, kljucavnico-verigo, pa še kksn wd40 :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm hm. Tenx. Maš plus.

Ehm ... mogoče se bom pa kar zapelu domou. Sam mi je malo delč, za prvo vožnjo :P

Mačak, ti k maš zdj na novo izkušnje. Tablco pa prometno jst moram dobit al pa usaj potrdilo, da je motor odjaulen iz prometa, je tako?

dej a mas kksno sliko? :P sj naj ti ga kdo dofura, k ma a neomejeno ;) bos najbl prsu čez.. :beer1: :OK: sj ga ne rab un prejsni lastnik odjavt..ti ga sm registreri na svoje ime..in pol das temu prejsnjemu lastniku to kopijo od zavarovalnice, da se njem vrne dnar :) drgac pa ce ga bo odjavu, pa itk ti pol da tablco pa prometno pa uno potrdilo..iz uprave, kjer ga je odjavu, da je motor odjavljen.. :)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm biv prvic na neki vredo furi z novmo motorjo in morm rct da je offroad zakon :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej a mas kksno sliko? :P sj naj ti ga kdo dofura, k ma a neomejeno ;) bos najbl prsu čez.. :beer1: :OK: sj ga ne rab un prejsni lastnik odjavt..ti ga sm registreri na svoje ime..in pol das temu prejsnjemu lastniku to kopijo od zavarovalnice, da se njem vrne dnar :) drgac pa ce ga bo odjavu, pa itk ti pol da tablco pa prometno pa uno potrdilo..iz uprave, kjer ga je odjavu, da je motor odjavljen.. :)

Nebo potrebe po A neomejeno :D A2 bo čisto dovolj verjetno ;-) neglede na originalnih neki čez 120 konjeu <3

Verjetno, če bo pogodba uštimana ga bom jst domou prpelau. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm hm. Tenx. Maš plus.

Ehm ... mogoče se bom pa kar zapelu domou. Sam mi je malo delč, za prvo vožnjo :P

Mačak, ti k maš zdj na novo izkušnje. Tablco pa prometno jst moram dobit al pa usaj potrdilo, da je motor odjaulen iz prometa, je tako?

Da ga odjaviš rabiš samo prometno in tablico, katero lahko tudi obdržiš, no tako mi je vsaj gospa na upravi rekla.

Drgač gre RS-ka 100% not, ker sem svojo vozil in sicer počez. Zdej kot je yourfriend11 objavil je suza malenkost daljša, ampak to ne bi smel biti problem, saj je lastnik avta, ki je mojo vozil v njej vozil Kawasaki-ja 10R, 2009 letnik, tko da če je njega not spravu bo pa ja šel not tut en 600-tak.

Drgač pa raje zaplelji domov motor, kar sam...tablico v nahrbtnik in gasa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo potrebe po A neomejeno :D A2 bo čisto dovolj verjetno ;-) neglede na originalnih neki čez 120 konjeu <3

Verjetno, če bo pogodba uštimana ga bom jst domou prpelau. :)

hheh..sm mislu da ti ga nekdo fura do doma k ma ze a neomejeno.. aja..kko bos zrihtu? s homologacijo, koperano ?? ;):D k si uno enkrt omenju za a2.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hheh..sm mislu da ti ga nekdo fura do doma k ma ze a neomejeno.. aja..kko bos zrihtu? s homologacijo, koperano ?? ;):D k si uno enkrt omenju za a2.. :OK:

Nene, vse legalno :) Sam pač nekako pod izvorno moč piše 25kW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!