Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nene, vse legalno :) Sam pač nekako pod izvorno moč piše 25kW :)

aja..a da ni ta motor iz uvoza..in pol kao orginal 25kw? :P:) jst bi si tud kksnga 600 ss..sm treba se prvo tega znebit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :) pazi se!

policajev al kšnega majstra, da mi ga ne odpelje iz garaže? XD

Spet mi je ratalo na rdečo barvo pridet :P Jebemu čist vsi motorji do zdj, razen HM 125 so bli rdeči hehe :D ( no so bli usaj malo rdeči :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budacki a je možno zvedet kako ti je uspel dobit motor z izvorno močjo 25kw? Lahko tud po PM. Kr če je kšna taka možnost bi jo tud jst nasledno leto uporabu če pa mi ne uspe pa pride neki 600 ss 2011 letnik tovarniško 25kw. Najraj suza čene pa r6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je biu dons u Ljubljani na SPSŠB Bežigrad s črnim tomosom???

Popravljeno . Popravil DIINGGO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kj ve kje je kšna taka trgovina z 125cc motorji v okolci LJ. pa če se da da majo notr enduro/supermoto.

U Ljubljani je recimo TC-motoshop na cesti Leskoškova cesta 12. Mal na netu pobrski sj boš takoj najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kj ve kje je kšna taka trgovina z 125cc motorji v okolci LJ. pa če se da da majo notr enduro/supermoto.

BS Center, TC, KMC, AS Domžale... sam piši na google .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo program, u katerem lahk prikažeš pot skozi mesto? Npr. da se da ustvarit 3D mesto, skozi katero gre cesta. Rabim za predstavitev mesta in bi 'hodil' skozi mesto zraven pa govoril ''no če nadaljujemo po cesti 650, lahko na desni vidite...'' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko je dejansko dela s honanjenm cilindra? Ker sem ga odnesel na avtocommerce 3 tedne nazaj in klical tja že ene 3x in ga še niso zrihtal -_- Se mi bo počas že strgal ker je tako lepo vreme jst morm pa čakat na ta cilinder :headbang: :headbang: :wallbash:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko je dejansko dela s honanjenm cilindra? Ker sem ga odnesel na avtocommerce 3 tedne nazaj in klical tja že ene 3x in ga še niso zrihtal -_- Se mi bo počas že strgal ker je tako lepo vreme jst morm pa čakat na ta cilinder :headbang: :headbang: :wallbash:

Samo pobrusijo. Nič posebnega, če hočeš zelo kvalitetno zrihtano manj kot uro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo program, u katerem lahk prikažeš pot skozi mesto? Npr. da se da ustvarit 3D mesto, skozi katero gre cesta. Rabim za predstavitev mesta in bi 'hodil' skozi mesto zraven pa govoril ''no če nadaljujemo po cesti 650, lahko na desni vidite...'' :D

Google sketchup-lahka z njim probaš, če pa želiš res neki ekstra pa ArchiCAD. Drgač s Sketchup-om ne boš čist nič zgrešil, simpl k pasulj :D.

motorist1 zakaj ne greš osebno do njih? Ko sem sam odnesel gred, da mi novo ojnico zaprešejo, sem imel takoj naslednji dan narejeno. Drgač nisi edini, ki se ne voziš...sva že dva :cry::D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google sketchup-lahka z njim probaš, če pa želiš res neki ekstra pa ArchiCAD. Drgač s Sketchup-om ne boš čist nič zgrešil, simpl k pasulj :D.

motorist1 zakaj ne greš osebno do njih? Ko sem sam odnesel gred, da mi novo ojnico zaprešejo, sem imel takoj naslednji dan narejeno. Drgač nisi edini, ki se ne voziš...sva že dva :cry::D

Sej sem jim cilinder osebno nesu samo potem je reku da bo čez dva dni in ga kličem čez dva dni in je reku da ni mel časa da nej ga pokličem čez 3 dni. Ga kličem čez 3 dni in prav da še zmeri ni, da bo on poklicu ko bo da ma ful dela in ne vem kaj. In zdej me še zmeri ni poklicu in je že 3 tedne od tistga. Kaj misliš da nej grem kar enkrat tja, čeprav verjetno ne bo mel narejeno? Ne vem kaj nej nardim, niti za ceno se še nisva zmenla... Kok približno mislte da bo koštal? Res ne morem več čakat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem jim cilinder osebno nesu samo potem je reku da bo čez dva dni in ga kličem čez dva dni in je reku da ni mel časa da nej ga pokličem čez 3 dni. Ga kličem čez 3 dni in prav da še zmeri ni, da bo on poklicu ko bo da ma ful dela in ne vem kaj. In zdej me še zmeri ni poklicu in je že 3 tedne od tistga. Kaj misliš da nej grem kar enkrat tja, čeprav verjetno ne bo mel narejeno? Ne vem kaj nej nardim, niti za ceno se še nisva zmenla... Kok približno mislte da bo koštal? Res ne morem več čakat :cry:

Ja sej to sem mislil, pejt osebno do njega, pa mu mal podkuri. Sej ga konec koncev plačaš, bi blo razumljiv da vleče, če bi blo zastonj, to pa nikakor ne gre.

Cena pa bo ziher okoli 100€, no vsaj meni je tako znano, lahko da je manj ali več, nisem še nikoli honal cilindra, ti ne znam natančno povedati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem jim cilinder osebno nesu samo potem je reku da bo čez dva dni in ga kličem čez dva dni in je reku da ni mel časa da nej ga pokličem čez 3 dni. Ga kličem čez 3 dni in prav da še zmeri ni, da bo on poklicu ko bo da ma ful dela in ne vem kaj. In zdej me še zmeri ni poklicu in je že 3 tedne od tistga. Kaj misliš da nej grem kar enkrat tja, čeprav verjetno ne bo mel narejeno? Ne vem kaj nej nardim, niti za ceno se še nisva zmenla... Kok približno mislte da bo koštal? Res ne morem več čakat :cry:

Pejt tam, reč da če nebo do juter finiš, da neseš drugemu majstru. PIKA. Brez kompliciranja. :)

120€ je komplet obnova v Postojni ( nov nikasil ). Po mojem bo prej kakšnih 50€. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej ta Autocommerce je polom, sm jst tut 3 tedne čaku na dele, pol sm pa dol klicu pa popizdu... me je pa direktor Autocommerca čez neki ur klicu pa se neki opravičvov, drug dan so me pa že s servisa klical: da so prišli deli :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo za kašno akcijo? :naughty: Nedelja 20.6.2010 da se dobimo magar na Planini (Kačje ride)? Pa da vidmo kolk nas je :OK: 125-ke! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo za kašno akcijo? :naughty: Nedelja 20.6.2010 da se dobimo magar na Planini (Kačje ride)? Pa da vidmo kolk nas je :OK: 125-ke! :P

lahko če bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

kje u Ljubljan naj parkiram motor, da nebi blo nč narobe, ker sem zasledil da že kazni talajo.?

pred kakšnim cankarjevim domom tm pred vhodom? al je še kje drugje bolše?

v BTCju pa pr Interšparu kr pred vhodom al tm na box u parkirno hišo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

kje u Ljubljan naj parkiram motor, da nebi blo nč narobe, ker sem zasledil da že kazni talajo.?

pred kakšnim cankarjevim domom tm pred vhodom? al je še kje drugje bolše?

v BTCju pa pr Interšparu kr pred vhodom al tm na box u parkirno hišo?

iz kje pa si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!