Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

evo sm najdu to spletno stran..za to PISTO :D

PISTA

:naughty:

Jebi se! :bum::D:P

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, sej zdej ko ma Suzo ga v temo 125 ni več :P haha

mja..pozabu na ns :cry: :cry: :lol: tko ti je to..kups 600 in takoj druga zgodba.. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je to tista pista v kopru.

Ja res je, sem jo slučajno zasledil, pa me je zanimal če kdo ve kdaj se odpre, ker zgleda veliko bolj odprta kot Raceland.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, sem jo slučajno zasledil, pa me je zanimal če kdo ve kdaj se odpre, ker zgleda veliko bolj odprta kot Raceland.

jst dost hodm na morje pa se bom tm ustavu pa probu dobit ksno info ce bo tm kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja..pozabu na ns :cry: :cry: :lol: tko ti je to..kups 600 in takoj druga zgodba.. :OK:

nama je mudel minuse dal, haha... pizda eni pa res hočjo da jim še rit obrišeš... motor parkirat--> znanost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nama je mudel minuse dal, haha... pizda eni pa res hočjo da jim še rit obrišeš... motor parkirat--> znanost :lol1:

mja..sm vidu :D ma model sploh ne govor..jst sm čist u minusu :D:hmm: sj sm ti zdj par pluskov dv..da bos bol srečn :lol: da mal popravm..kar so ns zajebal :OK: pa še tm k sm dv uno pisto..k da folk ne razume zajebancije :hmm::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nama je mudel minuse dal, haha... pizda eni pa res hočjo da jim še rit obrišeš... motor parkirat--> znanost :lol1:

Kaj jst sm dau minuse? Ma ne (jih ne limam nikomur) :D Zdj me dva dni ni blo :D Se je letelo malo po avtocesti in malo tam in malo tu. In ja :D Nabavu sm Suzla 600. Bi reku, da nikol več na 125cc pa nebom tega reku, ker 125 je pa prehudo. Res da ni moči je pa lahka in to je men osebno velik plus.

Fotke mopeda pa kasneje. Moram pa rečt, da sm ćist na frišno zalublen :$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denes sem dobil cilinder :) Mrem rečt da je zelo lepo narjeno, honan pa je na 58mm. Sem zračunal da je kubikaža sedaj 135ccm :OK::P mogoče se bo pa malo poznalo hehe. Cena: 35€ :worship: Samo je sorink naredil precej globok kanal v cilinder tako da je ena praska še vedno ostala, vendar mi je tisti gospod na avtocomecu zagotovil da ne sme bit nič narobe in da se ne bo poznalo pri kompresiji. več se pa ne da pohonat ker ni potem več tako velikih batov pa tudi puše bi počasi zmankalo.

Naročil sem bat prox na enem slo servisu in pride 135€ :wacko: Samo to je pomoje edini bat ki ima premer 58mm.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa res maš prov 2007 je. biggrin.gif

No in v čem je razlika? tongue.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in v čem je razlika? tongue.gif

Med 2007 pa 2008.

Auspuh je krajši, spredna luč, nosilec za tablico, malo drugačne stranske plastike... Tolk o izgledu, pa še dost bi se še kje drugje najdl. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 2007 pa 2008.

Auspuh je krajši, spredna luč, nosilec za tablico, malo drugačne stranske plastike... Tolk o izgledu, pa še dost bi se še kje drugje najdl. biggrin.gif

Sedi 5!trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma klinc nič :D

evo fotk :)

foto268.jpg

foto269.jpg

foto265.jpg

Si mogu dt fotke gor, ane. Moraš nas mal maltretirat...joke

Ej ful je lepa, velik varnih kilometrov ti želim, pa da te modri nikoli ne dobijo (dohitijo) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mooo jaz bi tudi takega :) :)

Čestitam :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: in veliko varnih kilometrov :)

Koliko pa si dal če ni skrivnost? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!