Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

filing mam, kot da so me nategnil pri zavarovanju. Osnovno zavarovanje 188€ pr Tiliji :O Pa še dal so mi 40% popusta! ( tam nekje ).

WTF?! 600cc, 25kW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filing mam, kot da so me nategnil pri zavarovanju. Osnovno zavarovanje 188€ pr Tiliji :O Pa še dal so mi 40% popusta! ( tam nekje ).

WTF?! 600cc, 25kW :)

ne vrjamem če so te

jest sm dou za 11kw 97€ al tm okol za osnouno + zelena karta pa sm meu 30% popusta pr triglavu sm naredu

aja pa še prometna je bla zravn nova

Popravljeno . Popravil SpiZek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filing mam, kot da so me nategnil pri zavarovanju. Osnovno zavarovanje 188€ pr Tiliji :O Pa še dal so mi 40% popusta! ( tam nekje ).

WTF?! 600cc, 25kW :)

So te nategnili ja, če gre res samo za osnovno zavarovanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So te nategnili ja, če gre res samo za osnovno zavarovanje!

Sploh nevem kero zavarovanje je , ker je foter šou tam plačat. Bom pogledau. AO+ je mislm da :) se prav vozilo in potniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nevem kero zavarovanje je , ker je foter šou tam plačat. Bom pogledau. AO+ je mislm da :) se prav vozilo in potniki.

Če je AO+ je še pocen. pr men je rekla da če dam AO+ mi ene 200€ več pride za 125ccm. Drgač pa sm na adriaticu so mi dal 50% popusta da ga pozim neodjavm pa 3% na gotovino tako da sem pod 100€ pršu z tehničnem pregledom vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AO (avtomobilska odgovornost, obvezno zavarovanje)), s tem so kriti tvoji sopotniki v primeru nesreče, za katero si krivec ti, z AO+ pa si krit tudi sam, čeprav si kriv za prometno nesrečo, ...........če je krivec za nesrečo kdo drug, gre z krivčeve police

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm svojga dv 65€ za cez let(s tem da sm dobu 50% bonusa) :naughty: :OK: pr slovenica adriatic :OK:

yourfriend važn da smo se dans vidl :naughty: :OK: mogoče se tud jutr ;) če bo lepo vreme :OK:

glih dans zrihtau par litrov tts-a :OK: zdj nbom rabu skrbet neki časa glede olja :010:D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AO (avtomobilska odgovornost, obvezno zavarovanje)), s tem so kriti tvoji sopotniki v primeru nesreče, za katero si krivec ti, z AO+ pa si krit tudi sam, čeprav si kriv za prometno nesrečo, ...........če je krivec za nesrečo kdo drug, gre z krivčeve police

Ja AO-plus je :)

Juter če naletiš na rdečega suzla do ena 4 popoudan, bom to jst :P malo se grem posončat po mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je enkrat reku agent iz Triglava, da je brezveze da zavaruješ sebe. Važno je da je zavarovan sopotnik, sam pa se zavaruješ npr. v šoli. Ker če vzameš zavarovanje zase+sopotnik pride veliko veliko dražje, kot če se sam sebe zavaruješ v šoli. Je pa v končni fazi isti kurac, samo cenej te pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je enkrat reku agent iz Triglava, da je brezveze da zavaruješ sebe. Važno je da je zavarovan sopotnik, sam pa se zavaruješ npr. v šoli. Ker če vzameš zavarovanje zase+sopotnik pride veliko veliko dražje, kot če se sam sebe zavaruješ v šoli. Je pa v končni fazi isti kurac, samo cenej te pride.

Zdej pa ne razumem v čem je skupno če se zavarovan v šoli ali pa pr zavarovalnici?

Po mojem razmišlanju če pozročš nesrečo pa se poškodujš nevem kva ma tuki šola veze?

Dej to mal razlož kr jst o tem nimam blage veze

Za AO+ me je pa pršlo 170€

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa ne razumem v čem je skupno če se zavarovan v šoli ali pa pr zavarovalnici?

Po mojem razmišlanju če pozročš nesrečo pa se poškodujš nevem kva ma tuki šola veze?

Dej to mal razlož kr jst o tem nimam blage veze

On je mislu tisto nezgodno zavarovanje k dobimo v šoli na začetku letnika 100 unih reklam od različnih zavarovalnc in pol se pač nekje zavaruješ ponavad in to prijavnco oddaš v šoli. Si pa zavarovan pr zavarovalnci samo šola je pomoje neke vrste posrednik al whatever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je mislu tisto nezgodno zavarovanje k dobimo v šoli na začetku letnika 100 unih reklam od različnih zavarovalnc in pol se pač nekje zavaruješ ponavad in to prijavnco oddaš v šoli. Si pa zavarovan pr zavarovalnci samo šola je pomoje neke vrste posrednik al whatever.

Ja to pa pol. Jst sm razmumu kot da se zavaruješ tk da če se v šoli poškoduješ da pač pol dobiš neki od zavarovalnice in mi nikakor ni pršlo skp z prometno nesrečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je enkrat reku agent iz Triglava, da je brezveze da zavaruješ sebe. Važno je da je zavarovan sopotnik, sam pa se zavaruješ npr. v šoli. Ker če vzameš zavarovanje zase+sopotnik pride veliko veliko dražje, kot če se sam sebe zavaruješ v šoli. Je pa v končni fazi isti kurac, samo cenej te pride.

sam če ti sebe tko zavarujes..in ti ni treba se enkrt se zavarovat..zakaj bi pol zavarovau potnike, če so oni tud rečmo zavarovani tko prek sole!?! :) al je treba sovoznika zavarovat? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo evilgrin.gif

Na eni vrmenski strani sm vidu za nedeljo sam 15stopinj. Upam da se do takrat poprav da se zberemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na eni vrmenski strani sm vidu za nedeljo sam 15stopinj. Upam da se do takrat poprav da se zberemo

ja valda wacko.gif pa ta ureme je čist zmešan trance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Zdej mam use dele doma (bat dize cilinder pohonan) sam nimam prevoza da bi motor pelu do kkšnga serviserja tko da bom kr sam zrihtu. Mate kakšne nasvet kar se tiče sestavljanja? Na kaj morm bit pozoren da ne bom kej zajebu in bo šlo spet use v kurac.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Zdej mam use dele doma (bat dize cilinder pohonan) sam nimam prevoza da bi motor pelu do kkšnga serviserja tko da bom kr sam zrihtu. Mate kakšne nasvet kar se tiče sestavljanja? Na kaj morm bit pozoren da ne bom kej zajebu in bo šlo spet use v kurac.

Hvala

Manual zraven in delaj počasi...druzga ti ne morem reči. Aja pa preden prvič zaženeš motor nalij malo olja direk v cilinder...prav tako pobrano iz manuala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manual zraven in delaj počasi...druzga ti ne morem reči. Aja pa preden prvič zaženeš motor nalij malo olja direk v cilinder...prav tako pobrano iz manuala.

Vidim da si iz ljubljane. Si že večkrat to delal? Bi mi lahko prišel malo pomagat? Plačam... :rolleyes::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm svojga dv 65€ za cez let(s tem da sm dobu 50% bonusa) :naughty: :OK: pr slovenica adriatic :OK:

yourfriend važn da smo se dans vidl :naughty: :OK: mogoče se tud jutr ;) če bo lepo vreme :OK:

glih dans zrihtau par litrov tts-a :OK: zdj nbom rabu skrbet neki časa glede olja :010:D

A se greva furat v Petek? Vroče ne bo http://vreme.zurnal24.si/slovenija/dan/petek/, olja pa "končno" bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si iz ljubljane. Si že večkrat to delal? Bi mi lahko prišel malo pomagat? Plačam... :rolleyes::whistle:

Ne išči tistega kar nočeš najt...hecam se ,jaz sem prej mel parkso samo s frčakov (APN, A3, A35, Flexer), pol pa prvič na konkretno 125-ko. Sej je delala, dokler ni os šla.

No da ne grem preveč v detajle, lahko ti samo dam kakšen nasvet pa orodje posodim ;). Če rabiš pa še kaj več, pa je itak tu povhn majstrov, ki ti bojo znali pomagat-virtualno.

P.S.: Nisem mogel urediti prejšenga posta.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!