Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ne išči tistega kar nočeš najt...hecam se ,jaz sem prej mel parkso samo s frčakov (APN, A3, A35, Flexer), pol pa prvič na konkretno 125-ko. Sej je delala, dokler ni os šla.

No da ne grem preveč v detajle, lahko ti samo dam kakšen nasvet pa orodje posodim ;). Če rabiš pa še kaj več, pa je itak tu povhn majstrov, ki ti bojo znali pomagat-virtualno.

P.S.: Nisem mogel urediti prejšenga posta.

Aha, no pol bom pa že sam probou nekaj narest. Hvala useen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če ti sebe tko zavarujes..in ti ni treba se enkrt se zavarovat..zakaj bi pol zavarovau potnike, če so oni tud rečmo zavarovani tko prek sole!?! :) al je treba sovoznika zavarovat? :D

Ja treba treba. Ker če ne so lahko pol pizdarije. Te npr. tož ker si ga prebrnu. Ubistvu si na nek načit krit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja treba treba. Ker če ne so lahko pol pizdarije. Te npr. tož ker si ga prebrnu. Ubistvu si na nek načit krit.

hhehe..zaenkrt nimam zavarovanega :D sj itk registracijo mam se en mesc doklr ne poteče :D sj veš da bi me tožu, voznja na lastno odgovornost! :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kake izkušnje z ktmom 200 sx?

125 ccm k trga do tretje brzine po zadnjem. Superca. Lahka, vendar močna! Če maš kak € več uzem rajš 300 SX/EXC, ker tist je pa petarda. Lahko nastaviš odzivnost in si na konju!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja..vsaj nebomo švical, FUL :D :lol: hheh..nvm..sj se čujemo ;)B)

Glih zdele sm se spomnu en vic na to temo! 

''Veste za kero državo bo Požigalec navijal na svetovnem prvenstvu???''

- Za Švico FULL!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 ccm k trga do tretje brzine po zadnjem. Superca. Lahka, vendar močna! Če maš kak € več uzem rajš 300 SX/EXC, ker tist je pa petarda. Lahko nastaviš odzivnost in si na konju!!

ka pa dobavljivost delov za to 200ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA JOČEM JO-ČEM AHAHAHAHA :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja..vsaj nebomo švical, FUL :D :lol: hheh..nvm..sj se čujemo ;)B)

Kva ne veš :D. Js grem jutr delat, pol pa ob 13.30 na fax, pa bi tem nek ob 14.30-15.00 mogu bit frej. Če si za -> PM, ker je za vikend napovedan dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ne veš biggrin.gif. Js grem jutr delat, pol pa ob 13.30 na fax, pa bi tem nek ob 14.30-15.00 mogu bit frej. Če si za -> PM, ker je za vikend napovedan dež.

Boš jutr kej na ridah?

Jst ko pridm od fizioterapije grem izkoristit dan za na morje in ko se bom vraču se bom gor ustavu pa ml zapelu gor pa dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ne veš :D. Js grem jutr delat, pol pa ob 13.30 na fax, pa bi tem nek ob 14.30-15.00 mogu bit frej. Če si za -> PM, ker je za vikend napovedan dež.

nvm nvm :D sj se slismo ;) aja..kr zaceu delat :D ke to..tm pr nami? :P sj bo med vikendom tud lepo vreme ;):OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš jutr kej na ridah?

Jst ko pridm od fizioterapije grem izkoristit dan za na morje in ko se bom vraču se bom gor ustavu pa ml zapelu gor pa dol

a to misls it na slovensko obalo al u umag?? :D jbg..nc se nismo vidl ta tedn več :D sam uno enkrt :P;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to misls it na slovensko obalo al u umag?? biggrin.gif jbg..nc se nismo vidl ta tedn več biggrin.gif sam uno enkrt tongue.giftrance_44_wink5.gif

Na hrvaško ampak bom šol nekam na blef tk da mal vidm če mi bo kje bl pasal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend..a to si na racelandu slikan?

Kašni so bli kej časi?

Ma furu sm ko stara mama. Mal sm pr kšnem ovinkcu cviku kr ni dolg nazaj ko sm mel prometno pa vožnjo z rešilcem. Na kolen mi ni uspel, sm bil pa zlo bliz. Čist do roba gume nism pršu. Manka 1-2mm. Pa tud nikol več negrem tja gor kr je res tk kokr ste rekl preveč zaprt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma furu sm ko stara mama. Mal sm pr kšnem ovinkcu cviku kr ni dolg nazaj ko sm mel prometno pa vožnjo z rešilcem. Na kolen mi ni uspel, sm bil pa zlo bliz. Čist do roba gume nism pršu. Manka 1-2mm. Pa tud nikol več negrem tja gor kr je res tk kokr ste rekl preveč zaprt.

Ja ta je pa bosa. Kr na Grobnik se zapelj, mogoče ti rata rekord steze postaut, ko nit na Racelandu nemoreš skolenčkat.

Zakaj bi vsi vse radi TAKOJ. Če se naučiš na Racelandu boš zmogel vsepovsod. :) In boljše da fukneš na Racelandu kot na cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš jutr kej na ridah?

Jst ko pridm od fizioterapije grem izkoristit dan za na morje in ko se bom vraču se bom gor ustavu pa ml zapelu gor pa dol

Mah ne vrjamem, ker sem videl v temi Kačje Ride III, da je velik peska gor pa ostale svinjarije. Vrjetno bom kar do Dvora skočil.

Kar se pa Racelanda tiče je men bil prav fajn, sem prvič lahko kolenčkal na polnoooooo :D. Ampak ta let pa moram it na Marof, da še mal hitrost streniramo.

nvm nvm :D sj se slismo ;) aja..kr zaceu delat :D ke to..tm pr nami? :P sj bo med vikendom tud lepo vreme ;):OK:

http://vreme.zurnal24.si/slovenija/dan/sobota/ to pa mi ne kaže na lepo vreme :P.

Ma itak moram mal, je motor cele finace požru :D

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je pa bosa. Kr na Grobnik se zapelj, mogoče ti rata rekord steze postaut, ko nit na Racelandu nemoreš skolenčkat.

Zakaj bi vsi vse radi TAKOJ. Če se naučiš na Racelandu boš zmogel vsepovsod. smile.gif In boljše da fukneš na Racelandu kot na cesti smile.gif

Na cesti niti ne sprobavam več kolenčkat kr se bom rajše na stezi naučil tako ko se šika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne vrjamem, ker sem videl v temi Kačje Ride III, da je velik peska gor pa ostale svinjarije. Vrjetno bom kar do Dvora skočil.

Kar se pa Racelanda tiče je men bil prav fajn, sem prvič lahko kolenčkal na polnoooooo :D. Ampak ta let pa moram it na Marof, da še mal hitrost streniramo.

http://vreme.zurnal2...ija/dan/sobota/ to pa mi ne kaže na lepo vreme :P.

Ma itak moram mal, je motor cele finace požru :D

ej nvm :D hhah :P sj sm biu gledu tm u temi ride..in je res čist odfukana cesta...pol je vrjetn tud drugje tko odfukana cesta..zrd tega dzja pa to -_- :hmm: sj ves ze ceu tedn sm dz .) sj se čujemo jutr pa se bova zmenla ;):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nvm :D hhah :P sj sm biu gledu tm u temi ride..in je res čist odfukana cesta...pol je vrjetn tud drugje tko odfukana cesta..zrd tega dzja pa to -_- :hmm: sj ves ze ceu tedn sm dz .) sj se čujemo jutr pa se bova zmenla ;):OK:

OK :OK:

yourfriend11 jaz sem ga na cesti prvič počohal, kolen mislim :D. Drgač pa itak se je bolje te stvari naučiti v "kontroliranem" okolju, kot pa nekje na cesti...i think

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK :OK:

yourfriend11 jaz sem ga na cesti prvič počohal, kolen mislim :D. Drgač pa itak se je bolje te stvari naučiti v "kontroliranem" okolju, kot pa nekje na cesti...i think

Ej k ti maš Berikov kombinezon? Kak se ti obnese pa keri model maš? :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se pa tisti Slovenci, takoimenovani nacionalisti in nacisti ( pa ne mi zdj rect, da jih mecm v isti kos ) lahko pojejo od zavisti. :)

Zivi in pusti ziveti!

Se opravicujm, ker nacenjam spet eno ... tabu temo ... vendar mislim, da je pa to res zmaga nad ponosom, da so Hrvati neki tazga naredl v teh casih!

Sei Hrvati ne sovrazjo Slovencev in obratno, politika to dela!!!!

Popravljeno . Popravil bawbaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se pa tisti Slovenci, takoimenovani nacionalisti in nacisti ( pa ne mi zdj rect, da jih mecm v isti kos ) lahko pojejo od zavisti. :)

Zivi in pusti ziveti!

Se opravicujm, ker nacenjam spet eno ... tabu temo ... vendar mislim, da je pa to res zmaga nad ponosom, da so Hrvati neki tazga naredl v teh casih!

Sei Hrvati ne sovrazjo Slovencev in obratno, politika to dela!!!!

Še en odličen komad na to temo, z odličnim besedilom http://www.youtube.com/watch?v=N_3kG1mCq6E :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se pa tisti Slovenci, takoimenovani nacionalisti in nacisti ( pa ne mi zdj rect, da jih mecm v isti kos ) lahko pojejo od zavisti. :)

Zivi in pusti ziveti!

Se opravicujm, ker nacenjam spet eno ... tabu temo ... vendar mislim, da je pa to res zmaga nad ponosom, da so Hrvati neki tazga naredl v teh casih!

Sei Hrvati ne sovrazjo Slovencev in obratno, politika to dela!!!!

Mi lahko malo bolj razložiš kaj misliš s temi časi :blink:? Sej nismo v vojni, tut nobena epidemija ne divja, kriza pa tudi popušča. Res ne razumem kaj je tako oh in sploh na tema da je naši reprezentancu uspelo priti na en turnir. Sej glede na to da ima danes že vsaka vsa osvetljeno igrišče za nogomet sploh ni čudno da nismo prišli, bolj bi bilo čudno če nebi prišli.

Se pa strinjam da sovraštvo stvarja politika, vensar je od ljudstav (beri ovc) odvisno le bodo poslušali kaj lapajo politiki. Žal je pa tako da velika večini ni zmožna mislit z svojo glavo ampak samo slepo sledi in verjame tistemu kar jim servirajo naši rumeni mediji.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!