Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej k ti maš Berikov kombinezon? Kak se ti obnese pa keri model maš? :D

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Berik-Seca-Evo-LS1-7880/SubProducts/Berik-Seca-Evo-LS1-7880-0001

Rdečo-črn :D. Moram rečt, da če ni 1-delen ni nč :P. Šalo na stran, sprva mi je bil pri kolenih neudoben, ampak ko se uleže na telo je pa res 1A. Pa še prejšni kombinezon mi je bil malenkost prevelik-ščitniki na rokah so cingljali gor pa dol, medtem ko te pri tem vse lepo stisne...tko da za enkrat samo lahko samo pohvalim kar se udobja tiče, kako se obnese pri padcu pa povem tekom naslednjega meseca...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.fc-moto.d...o-LS1-7880-0001

Rdečo-črn :D. Moram rečt, da če ni 1-delen ni nč :P. Šalo na stran, sprva mi je bil pri kolenih neudoben, ampak ko se uleže na telo je pa res 1A. Pa še prejšni kombinezon mi je bil malenkost prevelik-ščitniki na rokah so cingljali gor pa dol, medtem ko te pri tem vse lepo stisne...tko da za enkrat samo lahko samo pohvalim kar se udobja tiče, kako se obnese pri padcu pa povem tekom naslednjega meseca...:lol1:

Ti nebom zameru, tut če mi ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kako se obnese motor? V nizkih dobr vleče ali boš dal RAVE ventil gor :D

Sory za dvojni post, ampak ta dobro naštelan urejevalnik mi kar ne da miru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kako se obnese motor? V nizkih dobr vleče ali boš dal RAVE ventil gor :D

Sory za dvojni post, ampak ta dobro naštelan urejevalnik mi kar ne da miru ;)

Kvečjemu Akrapoviča :)

Lepo pipa na nizkih obratih, vsaj v primerjavi z 2 takt, na obratih se mu pa tut strga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo kako spetno stran kjer bi dobil dele za motor(Honda NSR), kaka stran v tujini je pa da pošljejo al pa kej podobnega?

LP

Odvisno katere dele rabiš, upam da ti bo kaj prav prišlo :)

http://www.geiwiz.de...t=modellbezogen

http://www.oemmotorp...Honda&T=NSR125R

http://www.pjme.co.u...onda_Parts.html

http://lanzaroad.de/...11&inc_subcat=1

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo kako spetno stran kjer bi dobil dele za motor(Honda NSR), kaka stran v tujini je pa da pošljejo al pa kej podobnega?

LP

http://www.pjme.co.uk/

http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61548808/Categories/%22NSR%20125%20Zylinder%2CKolben%20%26Teile%22

To je kar se spomnim, če ti kej pomaga.

Kvečjemu Akrapoviča :)

Lepo pipa na nizkih obratih, vsaj v primerjavi z 2 takt, na obratih se mu pa tut strga :P

Kok ti pa kej popije? Ker eni pravijo, da se znajo primerjat s 125-kami, 2-taktnimi seveda...no ja odvisno kakšna je vožnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRyDeRR danes sem te videl ob 6ih ko si se peljal mimo glavne, nato si zavil na celovško. Sam sem bil na pločniku, sem hodil proti bavarcu. Takoj sem vedu da si ti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej bo kej od "zbora" na ridah?

tuki kaže na mau lepše vreme...ne bo glih za polagat kšno pa lhko rečmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRyDeRR danes sem te videl ob 6ih ko si se peljal mimo glavne, nato si zavil na celovško. Sam sem bil na pločniku, sem hodil proti bavarcu. Takoj sem vedu da si ti. :P

mislš dunajsko? :naughty: sou sm prot črnučam, glih na trening :) kje si ti biu? na keri strani? :D a sm ga kj stegnu tm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej bo kej od "zbora" na ridah?

tuki kaže na mau lepše vreme...ne bo glih za polagat kšno pa lhko rečmo :)

odvisn od vremena :D pa še ful je peska..sm gledu tm v temi ride.. .) aja..sj res..a nisi ti na morju? :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš dunajsko? :naughty: sou sm prot črnučam, glih na trening :) kje si ti biu? na keri strani? :D a sm ga kj stegnu tm :P

na dunajsko sm mislu ja :slap: Na levi strani, mal naprej od konkurence. Ne nisi ga nč kej dost stegnu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež bo, ga je še Trontelj napovedal ;)

lahk da se je zmotu :P sj veš..leta pa to :D :lol: bom jutr zrihtu uno do konca..dans smo bl za silo :P dv bom še kksno kovinsko podlozko tm :OK: al pa mogoče un večji šrauf..bom jutr neki zmislu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dunajsko sm mislu ja :slap: Na levi strani, mal naprej od konkurence. Ne nisi ga nč kej dost stegnu :grrr

aja..a je biu kebab al burek? :OK: mja..nism ga tok hotu..sj veš da tm vedno murjaki stojijo -_- :D na unmu ovinku -_- sj sm ga pol po dunajski :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn od vremena biggrin.gif pa še ful je peska..sm gledu tm v temi ride.. wink.gif aja..sj res..a nisi ti na morju? laugh.gifbiggrin.gif

Nc ni peska! Sm šol mim ko sm šol do morja. Mogoče tm pa tm kšn kamenček ni pa tko kokr zgleda na tistih slikah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..a je biu kebab al burek? :OK: mja..nism ga tok hotu..sj veš da tm vedno murjaki stojijo -_- :D na unmu ovinku -_- sj sm ga pol po dunajski :OK:

Ma ja tm so doskrat polcaji, pa tm na bavarcu tud... U haduti sm gledu fuzbal :OK: pol sm šu pa na bavarca na bus :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc ni peska! Sm šol mim ko sm šol do morja. Mogoče tm pa tm kšn kamenček ni pa tko kokr zgleda na tistih slikah.

aha..pol so pa spucal :OK: a si sov pol na hrvasko? umag? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja tm so doskrat polcaji, pa tm na bavarcu tud... U haduti sm gledu fuzbal trance_40_thumbup.gif pol sm šu pa na bavarca na bus trance_39_thumbdown.gif

Kdaj ti misliš zrihtat motor da greva kšno furco kokr prej k sva se furala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja tm so doskrat polcaji, pa tm na bavarcu tud... U haduti sm gledu fuzbal :OK: pol sm šu pa na bavarca na bus :BUA:

a to ste šli na šišo?? :OK: ker okus ste vzel? :P mja..zajebal so kr izenaceno..na zacetku blo lpo 2:0 i pol kr uni izenacl..zajebal čist -_- a iz kerga dela lj si? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..pol so pa spucal trance_40_thumbup.gif a si sov pol na hrvasko? umag? biggrin.gif

Ja do umaga sm šol pol se mi pa ni dal it še naprej pa sm šol nazaj dam.

Pogrešam policistko na SLO meji k me je vedno lepo spustila naprej pa kšno lepo rekla.trance_25_naughty.gif

Ne pa na HR meji k vedno tečnarjo kva maš v ruzaku. headbang.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ti misliš zrihtat motor da greva kšno furco kokr prej k sva se furala

Upam da jutr, sam nisem siguren.

@RRyDeRR Ja na šiši smo bli ja, mel smo pa lubenico pa jabuk. Ma ja, po prvem polčasu 2:0 pol drugi polčas smo pa zajebal :trance_33_sleep: Drugače sem pa iz broda pod šmarno goro (mal naprej od šentvida).

LP

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do umaga sm šol pol se mi pa ni dal it še naprej pa sm šol nazaj dam.

Pogrešam policistko na SLO meji k me je vedno lepo spustila naprej pa kšno lepo rekla.:naughty:

Ne pa na HR meji k vedno tečnarjo kva maš v ruzaku. headbang.gif

a se kj kopajo? :naughty: :D verjetno so jo odpustil..ker njen nadrejeni ni hotu da ma razmerja s strankami :P :lol: jbg..preveč si postav sumljiv..vsak vikend si biu tm dol :D :naughty: hheh..sj veš to zarad šverc komerc preverjajo ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da jutr, sam nisem siguren.

@RRyDeRR Ja na šiši smo bli ja, mel smo pa lubenico pa jabuk. Ma ja, po prvem polčasu 2:0 pol drugi polčas smo pa zajebal :trance_33_sleep: Drugače sem pa iz broda pod šmarno goro (mal naprej od šentvida).

LP

hheh..sj lubenica tud ni slaba..sm men tko bl sede banana pa marelca :OK: prej sm bl hodu tm v alija, doklr ga niso zaprl..blizje mi blo :D pa še cenej je tko blo :OK: pol se pa mal več furaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kj kopajo? trance_25_naughty.gifbiggrin.gif verjetno so jo odpustil..ker njen nadrejeni ni hotu da ma razmerja s strankami tongue.giflaugh.gif jbg..preveč si postav sumljiv..vsak vikend si biu tm dol biggrin.giftrance_25_naughty.gif hheh..sj veš to zarad šverc komerc preverjajo trance_44_wink5.gifbiggrin.gif

itk da se kopajo. Jst dans nism nč skoču v morje kr se mi ni ljubil slačt pa pol spet oblačt. Tko da letos sm bil najmanj 10x na morju. Na sonču sm se tud že ornk prov tko naplavu. Ampak morje bo še zmer moja destinacija med vikendom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!