Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sej to !

Med "nama povedan" je materjala kar se body kita tiče okol realnih 300-400€ trance_32_shutup.gif Sam ne tega okol govort, ko bom jaz prodajal motor trance_44_wink5.giftrance_44_wink5.gif

Heh, ne bom, brez skrbi.

Je kdo za Marof v petek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad-Logistični tehnik

Če ti je kej bol znano pod imenom TEXAS

Ti mater, tam gre pa moj brat, ga moraš poznat. Sam smer strojna 3 letna ;)

Heh, ne bom, brez skrbi.

Je kdo za Marof v petek?

Oberč je hotu učer it, pa mislm, da mu vreme ni zlaufalo. Tako, da bo po mojem komot za nasledn petk on za. Jst pa tut, če mi uspe zamenjat gume pa zbrat za startnino pa benz.Pa še časovno se mi glede deklce izteče :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oberč je hotu učer it, pa mislm, da mu vreme ni zlaufalo. Tako, da bo po mojem komot za nasledn petk on za. Jst pa tut, če mi uspe zamenjat gume pa zbrat za startnino pa benz. Pa še časovno se mi glede deklce izteče :)

Jah nevem kaj čakaš :D, zamenji obutev in se skoraj 80% vidimo, vsaj z moje strani. Z RRyDeRR sva izračunala, da pride na osebo dobrih 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej on je pa njegov frend isto na strojno hod, ma sej ga maš na facebooku, jan novak.

pa plastike so samo polepljene s folijo carbon look, sej piše pod opisom. Kilometrov pa 14000, od tega jih je 1500 narejenih po tem ko je dal kit not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan zvem nekaj novega laugh.gif

Sem ga ravno kontaktiral...Nalepka je. Ni poceni nalepka! haha

Logarr, mam pol tud tebe na FBju? trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem kaj čakaš :D, zamenji obutev in se skoraj 80% vidimo, vsaj z moje strani. Z RRyDeRR sva izračunala, da pride na osebo dobrih 100€.

E zjebu sm se. Sm mislu, da si napisau Raceland :P On je biu za Raceland. Za marof men ne pride v poštev, ker nimam še poliestrov. Pa zdj ga mislm še 2000km na cesti držat, da bom potem olje menjal ( saj to je dobr, če na vsakih 4000km zamenjam olje, ker v servisni mi piše na 6000km ? ).

Pol će mi rata ene poceni poliestre dokupit, da nebom lih original plastik sfukau, ker so še originalne in nebarvane xD in nočem, da bi jih morau barvat al pa švasat, ker potem se pri prodaji vidi in moram takoj ceno spuščat -.- "

Kr zadovoljn sm z mojim nakupom res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E zjebu sm se. Sm mislu, da si napisau Raceland :P On je biu za Raceland. Za marof men ne pride v poštev, ker nimam še poliestrov. Pa zdj ga mislm še 2000km na cesti držat, da bom potem olje menjal ( saj to je dobr, če na vsakih 4000km zamenjam olje, ker v servisni mi piše na 6000km ? ).

Pol će mi rata ene poceni poliestre dokupit, da nebom lih original plastik sfukau, ker so še originalne in nebarvane xD in nočem, da bi jih morau barvat al pa švasat, ker potem se pri prodaji vidi in moram takoj ceno spuščat -.- "

Kr zadovoljn sm z mojim nakupom res :D

Aja, kul poj. Glede olja pa pomojem itak ni blema, vsaj meni se tak zdi. Nisem tok v teh vodah, da bi znal kej pametnega povedat :D.

Ja poliestre pa itak daj gor, če maš le možnost. Sam bi dal gor kr bele nepofarbane, če maš dnar pa jih pobarvaj, samo za moje pojme BV, sej jih daš gor da ne POŠKUDUJEŠ originalnih.

No važno je, da si zadovoljen, pa da ga ne boš tok hitro prodal kot RS-ke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mater, tam gre pa moj brat, ga moraš poznat. Sam smer strojna 3 letna trance_44_wink5.gif

Ime?

Sicer bol malo poznam ljudi iz drugih smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovil zakaj od kod prihaja ta čuden zvok. Ker je cilinder honan na 58mm mi bat drsa po izpušnem ventilu :wallbash: Na batu ni nobenih vidnih posledic. Kaj lahko naredim? Malo pobrusim izpušni ventil?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovil zakaj od kod prihaja ta čuden zvok. Ker je cilinder honan na 58mm mi bat drsa po izpušnem ventilu :wallbash: Na batu ni nobenih vidnih posledic. Kaj lahko naredim? Malo pobrusim izpušni ventil?

Hvala.

Hmm, kaj naštelat ga ne moreš? Sam pa ga ne bi brusil, bi raje naredil posebno podložko, ki bi mi služila kot distančnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj naštelat ga ne moreš? Sam pa ga ne bi brusil, bi raje naredil posebno podložko, ki bi mi služila kot distančnik.

Ne ne morem ga naštelat, v vsakem primeru drsa. Kako bo naredil podložko? In kam bi jo namestil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne morem ga naštelat, v vsakem primeru drsa. Kako bo naredil podložko? In kam bi jo namestil?

to se namesti na gred,vem ko mo 1x to na tomosu delali..samo po tem več nikoli ni šel trance_40_thumbup.gif ,in nimam časa da bi popravlajaltongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za yamahco ne vem kako ma, pri RS-ki je pa tko http://www.sonic-rs....s/modell/10.JPG. No tam kjer vidiš ventil, bi jaz namestil podložko in avtomatsko samo dvignil vetil bolj stran od bata, ampak to je vse bolj tko na blef.

Pri jamahi je popolnoma drugačen ventil. Je povsem na tesno notri dan in se obrača okoli svoje osi.

post-24231-127712265148_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, že razumem. Ko si v visokih RPM potem se obrne in potem gre na pune. Jah sej a obstaja še kakšna možnost kot da se pobrusi...razmišljam na glas. Jaz več ne vem, mogoče bo kašn drug znal kakšno pametno povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, že razumem. Ko si v visokih RPM potem se obrne in potem gre na pune. Jah sej a obstaja še kakšna možnost kot da se pobrusi...razmišljam na glas. Jaz več ne vem, mogoče bo kašn drug znal kakšno pametno povedat.

Ja v tem valju je na sredi taka vdolbina in ta valj se obrača glede na rpm - bolj zapira in odpira kanal. Mislim da ni druge opcije kot da pobrusim. Sedaj sem čisto malo pobrusil - spoliral z finim (vodnim - ne vem kako se reče) papirjem. Zdej samo še sestavim, upam da bo delalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, samo je še problem, kako bo sedaj zapiralo, ker realno je zlo težko pobrustit na tako obliko (dimenzijo), da se prilega v nulo. No sej ko ga sestaviš boš videl pa nam povej...sej je še mene začeu firbc matrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, samo je še problem, kako bo sedaj zapiralo, ker realno je zlo težko pobrustit na tako obliko (dimenzijo), da se prilega v nulo. No sej ko ga sestaviš boš videl pa nam povej...sej je še mene začeu firbc matrat.

Sej ni bilo treba dosti pobrusit, 1mm približno. Sedaj vse dela normalno, tudi ventil se lepo odpira in zapira. Končno sem zrihtu mojo yamaho. :yea1: Medtem ko je stala mi je že registracija potekla :BUA: Prov ponosen sem nase da sem sam uspev use zrihtat :whistle::P Zdej jo pa še lepo ulaufam pol pa gaaas :D

Hvala za pomoč :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni bilo treba dosti pobrusit, 1mm približno. Sedaj vse dela normalno, tudi ventil se lepo odpira in zapira. Končno sem zrihtu mojo yamaho. :yea1: Medtem ko je stala mi je že registracija potekla :BUA: Prov ponosen sem nase da sem sam uspev use zrihtat :whistle::P Zdej jo pa še lepo ulaufam pol pa gaaas :D

Hvala za pomoč :)

LP

BRAVO!!!!

si le dočaku svoj trenutek :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

zdej pa sm ulaufat pa gas

a si iz Lj ti če sm prou zasledu?

kej sporoč pa gremo kšno turco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO!!!!

si le dočaku svoj trenutek :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

zdej pa sm ulaufat pa gas

a si iz Lj ti če sm prou zasledu?

kej sporoč pa gremo kšno turco

Jap, jst sm iz LJ. Ti pišem na PM ko jo ulaufam in zrihtam papirje (registracijo) pa gremo kkšno turco ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, jst sm iz LJ. Ti pišem na PM ko jo ulaufam in zrihtam papirje (registracijo) pa gremo kkšno turco ;)

okej

evo fantje vreme je že zdej pa sm gas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!