Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sem tudi jst po dolem času naredu eno turco , okol 130km. Samo ni biu ravno užitek ker sem skos poslušal motor ker se mi je skos dozdevalo da nekam čudno klopoče in sem se skos bal kdaj mi bo spet crknil. Ne vem, lahko da je res kej narobe al pa da sem imel jaz samo tak občutek zaradi slabih izkušenj :(

Lahko se v nedeljo dobimo na ridah ja :)

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 10k rpm ne klopoče niti najbolj odtegnjen šrauf večrolleyes.gif

Hehe to maš prou ja sam da mi ne bo pol kr naenkrat blajerco v rit porinl :whistle: Mah ga bom jutr probu sam za trenutek pr enmu pospeševanju do konca navit pa kar bo pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe verjamem :) Enkrat popoldne nas pričakujte gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan zvem nekaj novega laugh.gif

Sem ga ravno kontaktiral...Nalepka je. Ni poceni nalepka! haha

Logarr, mam pol tud tebe na FBju? trance_19_hmm.gif

a si se mogoce pozanimu, kaksna je to nalepka? in kok pride?:P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je folija pač ki ima videz (in otip) karbona. Dal je okoli 400€ za folijo + delo, kolker sem jaz seznanjen, itak greva pa zdej fuzbal gledat pa ga bom vprašu kolk je cena za 1m2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki

danes je pijanica woooooooooooooooooooooooooo :Dboobies.gifboobies.gifboobies.gifboobies.gifboobies.gif

Pizda jim materna ameriška! V 91. minuti! :headbang: :headbang: :headbang: Pijanica pa taka :BUA: Jebi ga angleži so bli pa itak boljši :glare:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jim materna ameriška! V 91. minuti! headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif Pijanica pa taka trance_39_thumbdown.gif Jebi ga angleži so bli pa itak boljši glare.gif

so bli bolši..samo naši so še zmerja bolši od ZDAworship.gif ...to se jim je pa tak posralo američanom..eh nem raje več pisal da me bojo moderatorji na BAN vrglitongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mene zanima če za vožnjo po itali s 125 kubičnim motorjem lahko voziš? ali je potrebno "posebno" zavarovanje ( zelena karta)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mene zanima če za vožnjo po itali s 125 kubičnim motorjem lahko voziš? ali je potrebno "posebno" zavarovanje ( zelena karta)?

če smo v evropi halooo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!