Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tisti ki se malo bolj na olja spoznate...a je repsol olje vredu?mislim 2t..

kup castrol TTS al pa motul 710 ;):OK: jst sam uporabljam tts..nobenih problemo z njem.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki se malo bolj na olja spoznate...a je repsol olje vredu?mislim 2t..

Ne poznam, sam priporočam (itak) Motul ;)

A bo kdo v nedeljo na ridah, pač ker naj bi bil miting.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je folija pač ki ima videz (in otip) karbona. Dal je okoli 400€ za folijo + delo, kolker sem jaz seznanjen, itak greva pa zdej fuzbal gledat pa ga bom vprašu kolk je cena za 1m2

uh..sam je dau dost..za 400€ bi si lahk naredu oklep iz pravega karbona :D in mogoce veš, kok mu gre s to predelavo? kok je končna pa to? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnič sm se menu z enmu ko ma 160 polini kit, pa je reku da zaenkrat jo je spravu na 193, da zdej bo pa menju še zobnike pa bi mogla čez 200 it... kok je pa od tega res pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup castrol TTS al pa motul 710 trance_44_wink5.giftrance_40_thumbup.gif jst sam uporabljam tts..nobenih problemo z njem.. trance_40_thumbup.gif

bom kar ostal na tt-su...motul je drag kot svi***surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da sem danes srečal Kewa in pa yourfrienda1. In sicer(se mi zdi, nisem ravno prepričan), Kewota sem srečal malo pred Ljubljano( srjačka, the jebach :D ), yourfrienda1 pa med Ljubljano in Vrhniko oz. Logatcem. Smo pa bili skupina Cagiva Raptor, Yamaha WR in Yamaha Virago 125 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da sem danes srečal Kewa in pa yourfrienda1. In sicer(se mi zdi, nisem ravno prepričan), Kewota sem srečal malo pred Ljubljano( srjačka, the jebach :D ), yourfrienda1 pa med Ljubljano in Vrhniko oz. Logatcem. Smo pa bili skupina Cagiva Raptor, Yamaha WR in Yamaha Virago 125 :)

ne vrjamem da si kewota sreču k nima motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend jst sm tud tebe učer vidu :naughty: šou si cez centr..pr nami..za tabo pa je bla še ena r125 rdeča? :D:OK: a uno cevko si zrihtu?? od tkrt k si jo dv dol..k sva bla v logatcu?? :naughty: :D

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šu kdo danes z mano na morje? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem nisem vedel, da je Kewo prodal motor. Ampak vseeno sem srečal Aprilio RS Spain's No. 1 in sicer na začetku Ljubljane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfrienda1 pa med Ljubljano in Vrhniko oz. Logatcem. Smo pa bili skupina Cagiva Raptor, Yamaha WR in Yamaha Virago 125 smile.gif

Jp. Vraču sm se z Grobnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa na Grobniku delal? Mislim, si šel dirkat ali samo gledat ali samo pogledat kako je tam doli. Sicer pa, pozdravim ti nič...sram te bodi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend jst sm tud tebe učer vidu trance_25_naughty.gif šou si cez centr..pr nami..za tabo pa je bla še ena r125 rdeča? biggrin.giftrance_40_thumbup.gif a uno cevko si zrihtu?? od tkrt k si jo dv dol..k sva bla v logatcu?? trance_25_naughty.gifbiggrin.gif

Sm zrihtu to cevko ja. Zdej čakam nasledn mesc k mam registracijo in da grem prjavt avspuh k mam zdrgnjen pa zabit mal na not da mi dajo menjavo avspuha in da si dam gor leovince-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa na Grobniku delal? Mislim, si šel dirkat ali samo gledat ali samo pogledat kako je tam doli. Sicer pa, pozdravim ti nič...sram te bodi smile.gif

dirka za 2. štajerski pokal sm gledu. Sm pozdravu celo vašo skupinco ampak sm sam mal dlan dvignu k se mi ni nč več dalwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem nisem vedel, da je Kewo prodal motor. Ampak vseeno sem srečal Aprilio RS Spain's No. 1 in sicer na začetku Ljubljane :)

sej ga ni prodou sm na servisu ga ma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga ni prodou sm na servisu ga ma ;)

ne več, sm ga šu iskat učer ob 18h :) tolk da sm jih učer 200km za ogrevanje že naredu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne več, sm ga šu iskat učer ob 18h :) tolk da sm jih učer 200km za ogrevanje že naredu :worship:

oo si le dubu

je dobr zrihtan ane??' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa dosegel 10000 km :D I'm so proud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!