Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja sj je premau ketna zategnena . tko da možn da zrd tega .

lahko pa da kuplengo premal stisneš. pr men je blo enkrat tako k sm z dvema prstoma pa ne do konca čist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje, zanima me kaj ti lahko "naredijo policaji" če spremljajo tvoj FB ali kaj podobnega... jest osebno mislim da nič, sam sm mev učer take probleme da se ni več za zejbavat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa da kuplengo premal stisneš. pr men je blo enkrat tako k sm z dvema prstoma pa ne do konca čist

Ma ni to . sklopko stisnem čist do konca pa nč .ma sj učer mij še zajla za gas počla tko da bo treba itk use počas na servis dt .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje, zanima me kaj ti lahko "naredijo policaji" če spremljajo tvoj FB ali kaj podobnega... jest osebno mislim da nič, sam sm mev učer take probleme da se ni več za zejbavat.

LP

Ja pomojm da nč. Zto k ti lahk rečeš npr. da je bla use to zajebancija al krkol an . tko da pomojm nč . zj pa če se motm me popraute :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewo, ce mene prasas...mas dost javn profil poj oz. ga vidjo tud ostali polek tvojih frendov...

Če maš to zasebnost naštimano, da nemorjo vidt, ga maš enostavno med prjatli oz. lohk da si v kšni taki skupini (Sej kadarkol se km včlanš, ti piše da ti lohk šnofajo).

Da bi imel pa kakšne "naloge", da ti šnofajo po facebooku jih nimajo. Ker močno dvomim da bi zaradi takih stvari preko sodnika in lastnika facebooka hoteli dobivati informacije, k jih folk objavla po facebooku.

Tko da, mal poglej prjatle, če je kšn "sumljiv" ga zbriš, nastav zasebnost DA SAMO tvoji prjatli lahko vidijo profil, in ne prijatelji prijateljov, kšno "policijsko" skupino oz. stran zbriš...Pa ti lohk sam fafajo kur*c :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr jst vem je tako, da vse kar je na očeh javnosti pa da kej govoriš čez koga ti znajo težit (sploh če čez policijo pa da te majo na piki, al pa nevem kaj), tud če npr. enmu rečeš tm napišeš na profil pa je tisto vidno vsem pa mu rečeš da je ***** te lahko on tož

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje, zanima me kaj ti lahko "naredijo policaji" če spremljajo tvoj FB ali kaj podobnega... jest osebno mislim da nič, sam sm mev učer take probleme da se ni več za zejbavat.

LP

ka si pa mel? drgač pa pomoje prek neta ti ne morjo nič, ker ti ne morjo dokazat da si ti to napisu :)

Popravljeno . Popravil sinn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam eno vprašanje:

Od katerega motorja so tele plastike:

25062010225.jpg

25062010226.jpg

25062010227.jpg

Nisem dobil ustrezne teme in nove tudi ne bom odpiral pa sem se odločil, da tukaj poskusim srečo.

Že vnaprej hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam eno vprašanje:

Od katerega motorja so tele plastike:

25062010225.jpg

25062010226.jpg

25062010227.jpg

Nisem dobil ustrezne teme in nove tudi ne bom odpiral pa sem se odločil, da tukaj poskusim srečo.

Že vnaprej hvala za odgovor :)

Men pa zgledajo tk kode so od tastare Cagive Mito ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kaki esej za slovenščino 1-2 strani pribl. na računalniku?

razpravljalni esej na katero koli temo (argumentativni tui ok)

plačam pico za en dober esej! x)

problem je ker ga rabim še danes (: jbg len sem ko gnoj x)))))))))

kaj bo zaj z racelandom pubeci... jaz sem računal tam za vikend okol 12.7.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam eno vprašanje:

Od katerega motorja so tele plastike:

Nisem dobil ustrezne teme in nove tudi ne bom odpiral pa sem se odločil, da tukaj poskusim srečo.

Že vnaprej hvala za odgovor :)

Cigan, spet si po smeteh brskal!!! :fight1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha. A ko sem ti hodil po čike nisem bil cigan mali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gilera 125 KK?

???

Ne vem o čem govorim, poanta je, da meni, ki sem 2 leti mlajši od lulika zlahka prodajo čike njemu pa težijo za osebno čeprav je polnoleten :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

Ne vem o čem govorim, poanta je, da meni, ki sem 2 leti mlajši od lulika zlahka prodajo čike njemu pa težijo za osebno čeprav je polnoleten :)

ne pravm če so plastike od Gilere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

Ne vem o čem govorim, poanta je, da meni, ki sem 2 leti mlajši od lulika zlahka prodajo čike njemu pa težijo za osebno čeprav je polnoleten :)

Lahko zgledaš starejši, prevoz še zmiri rabš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) Ne ga ne rabim, razen ko je dež :) Drugače pa pojma nimam od koga so plastike, eni pravijo, da so od Honde eni od Kawasakija ti od Gilere, sam sem mislil, da so od Cagiva tako, da pojma nimam od koga so. Sem ji pa dobil od prijatelja, ki jih je dobil v kleti in tudi on nima pojma od koga so :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) Ne ga ne rabim, razen ko je dež :) Drugače pa pojma nimam od koga so plastike, eni pravijo, da so od Honde eni od Kawasakija ti od Gilere, sam sem mislil, da so od Cagiva tako, da pojma nimam od koga so. Sem ji pa dobil od prijatelja, ki jih je dobil v kleti in tudi on nima pojma od koga so :)

Cagiva Mito ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!