Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Če so kaki gokardi tam ... se na 20 min izmenjuješ ::)

Sicer pa menda en gokard približno 10 sekund boljše na krog voz kot kšn cestak. Jst nism verjeu :D Podatek sm pa dobu od voznika gokarda ;)

In 20 min je čist kul, sam kurac ko bom jst prvih 5 min gume ogrevau xD

pa kaj boš na raceland rinu, z našo klapo gremo 14.8 na grobnik na happening, prid dol vozit pa boš vidu kaj je to pista ne pa tisto obračališče od racelanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj boš na raceland rinu, z našo klapo gremo 14.8 na grobnik na happening, prid dol vozit pa boš vidu kaj je to pista ne pa tisto obračališče od racelanda

Nemorem nit do dol pridet. Razn če bo kaki plac kje v kakem kombiju. Poliestre sm pa že naroču. Kok pa je dnevno dol za plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so kaki gokardi tam ... se na 20 min izmenjuješ ::)

Sicer pa menda en gokard približno 10 sekund boljše na krog voz kot kšn cestak. Jst nism verjeu :D Podatek sm pa dobu od voznika gokarda ;)

In 20 min je čist kul, sam kurac ko bom jst prvih 5 min gume ogrevau xD

Se bi kr strinjal z voznikom gokarda. Glede sekund ne dam roke v ogenj, ampak gokardi so na takšni zaviti progo zagotovo hitrejši od motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo naročal robo iz louisa preko onega slovenskega podjetja trg d.o.o? Ker zdaj nevem a jim samo napišem šifro produkta potem ga pa oni naročijo in ko dobijo mi ga pošljejo po pošti?

Jst sem, samo sem šel osebno do nih in jeim rekel kaj hočem in pol oni naročija. Če pa prek neta naročuješ pa men se zid da obstaja nek obrazec pa ga izpolniš.

Drgač ti ga pa lahko pošljejo po pošti ali pa ga prideš osebno iskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemorem nit do dol pridet. Razn če bo kaki plac kje v kakem kombiju. Poliestre sm pa že naroču. Kok pa je dnevno dol za plačat?

cca 100+-20€, pač odvisno od eventa in organizatorja, dražje ali ceneje ni nikoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 100+-20€, pač odvisno od eventa in organizatorja, dražje ali ceneje ni nikoli

A mi samo poveš kako je pa organiziran? Se pravi, če lahko furaš non-stop ali pa imaš postanke na različne časovne intervale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je spet odvisno od organizatorja, treningi so ponavadi ločeni za hitre/počasne,v povprečju trajajo nekje pol ure, kar imaš vrh glave....razen na happeningu trajajo prosti treningi po 3 ure skupaj, pač čist odvisno kako si organizator to zamisli, se pa v vsakem primeru navoziš da si konec dneva kar zje.an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol sem mi je kar pravilno zdelo. http://www.grobnik.hr/Info.hr.html

Tak malo ko gledam, se mi zdi, da cena niti ni pretirano previsoka, glede na to da je eno boljših pist v bližini Slovenije.

Aja pa še to, kok ti zdrži približno ena guma? Se pravi ali jo v enem dnevu pokuriš, ali jo pa mogoče imaš za več obiskov. Zanima me pa za une slick gume, športne, ali kak so že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi, dans je s kolegi padla 4 urna fura (hard enduro) in morm povest da ga ni večjega adrenalina in rekreacije :notworthy:

Ko sm pršo nazaj v garažo sm biv tk zjeban da sm komaj vtakno kluč v klučavnico.

Hodim komaj, ker je motor pado na mene, podrajsane mam cele roke, motor ma odlomleno ročico menjalnika, levo plastiko, zvito ročko od kuplunge, ...

Skratka, ni ga bolšega. Še neki fur pa bom pravi martin krpan :)

Jutr pridejo fotke, ker se mi zej mudi na zaslužen pir!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi, dans je s kolegi padla 4 urna fura (hard enduro) in morm povest da ga ni večjega adrenalina in rekreacije :notworthy:

Ko sm pršo nazaj v garažo sm biv tk zjeban da sm komaj vtakno kluč v klučavnico.

Hodim komaj, ker je motor pado na mene, podrajsane mam cele roke, motor ma odlomleno ročico menjalnika, levo plastiko, zvito ročko od kuplunge, ...

Skratka, ni ga bolšega. Še neki fur pa bom pravi martin krpan :)

Jutr pridejo fotke, ker se mi zej mudi na zaslužen pir!

LP

Hozi Hozi :D Dobr si nimaš kai. Sam me čudi zakaj nis ubavu EXC/WRF/CRE/TE če furaš enduro :O

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi Hozi :D Dobr si nimaš kai. Sam me čudi zakaj nis ubavu EXC/WRF/CRE/TE če furaš enduro :O

Eh, za prvi tak motor je čist zakon. Pa še taka fajn prližnost je bva da sm za fajni dnar dobo fajn motor (od Tonija Muleca), pa pred kratkim je bva generalka.

Je pa serviser mi reko da mi zrihta za 100 € zadno gumo 18 col.

Sam je pa fajn lahek motor, 105 kg z vsemi tekocinami.

Aja, slike se pridejo, sm kolego kabl posodo za telefon.

Uzivite pjebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, za prvi tak motor je čist zakon. Pa še taka fajn prližnost je bva da sm za fajni dnar dobo fajn motor (od Tonija Muleca), pa pred kratkim je bva generalka.

Je pa serviser mi reko da mi zrihta za 100 € zadno gumo 18 col.

Sam je pa fajn lahek motor, 105 kg z vsemi tekocinami.

Aja, slike se pridejo, sm kolego kabl posodo za telefon.

Uzivite pjebi

Zadnji obroč s špicah in usemu komplet za 100€ ? Vzemi :D

Ma sj itq ... tut z 19 nisi nč sfaliu. Bolj se pozna na prenosih pa izpušni sistem. Za "amatersko" uporabo je pa RMZ čist Supr :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kej od unga mittinga? Ker vreme bo idealno, vsaj zame. Jaz bom vrjetno šel v nedeljo, če pa vas bo večina prišla v soboto, bom pa tudi sam probal priti.

SpiZek, misliš ti meni uno pomeriti ali naj prosim koga drugega :P

Noiser69 :notworthy:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kej od unga mittinga? Ker vreme bo idealno, vsaj zame. Jaz bom vrjetno šel v nedeljo, če pa vas bo večina prišla v soboto, bom pa tudi sam probal priti.

SpiZek, misliš ti meni uno pomeriti ali naj prosim koga drugega :P

Noiser69 :notworthy:

Meni je ratalo dns desno tačko podrsat tako da ja ... pridem, da še lepo počoham :P . V soboto :) Razn če bo vreme slabo.

Beno itq pride pa še neki mulci z njemu pa Kewo je nekj govoru da pride. Bi nas znalo bit kr :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ratalo dns desno tačko podrsat tako da ja ... pridem, da še lepo počoham :P . V soboto :) Razn če bo vreme slabo.

Beno itq pride pa še neki mulci z njemu pa Kewo je nekj govoru da pride. Bi nas znalo bit kr :D

Samo tačko, meni je cel levi blok ratalo podrsat, temu se reče polaganje :P

No bom probal priti v soboto, če ne, bova pa z bratom skočila v nedeljo, pa kar bo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tačko, meni je cel levi blok ratalo podrsat, temu se reče polaganje :P

No bom probal priti v soboto, če ne, bova pa z bratom skočila v nedeljo, pa kar bo bo.

Hello im beq :D

Ej majstri a boste u nedeljo še dol, k mam B-day pa bi mjbi šefico naštimu da mi da frej saj nedeljo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi lahko prešprical auspuh bol kvalitetno k tistmu mat spreju za 7€.

A obstaja kakšna dražja,kvalitetnejša,seveda d se sveti barva?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi lahko prešprical auspuh bol kvalitetno k tistmu mat spreju za 7€.

A obstaja kakšna dražja,kvalitetnejša,seveda d se sveti barva?

lp

sam za info morš met posebno barvo (za visoke temperature) ne pa to navadno za par evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam za info morš met posebno barvo (za visoke temperature) ne pa to navadno za par evrov.

no sej vročinski sprej stane 7€,sam je poukurca oz. ne izgleda lepo pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello im beq :D

Ej majstri a boste u nedeljo še dol, k mam B-day pa bi mjbi šefico naštimu da mi da frej saj nedeljo :?

Sam sem tudi bolj za nedeljo, ker v sobote delam, pa ne vem če se bi mi sploh splačal iti za par ur dol. Drgač, pa maš skoraj popolen datum :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga tudi barval z sprejem za avspuh pa dobro zgleda. ko pa padeš pa se še tista najbolj draga barva podrajsa.

lahko ga daš barvat alpa kromirat, pol bo lepo zgledal (poglej malo slike od FMF izpuhov na husqvarni, al pa prelistaj par strani nazaj, sem enkrat dal sliko od ene k ma fmf).

majsteri, jaz nevem kak bo zdaj z mojo huso ker onega dela ne morem dobiti do ponedeljka baje.

sem si sposodo od kolega ta kolešček, bom vidu če paše sploh...

ju3 se bomo dobli pa poklicali na raceland da vidimo od kdaj do kdaj imajo oni gokardi treninge. bi pa meni tudi najbolj pasalo v nedeljo.

bom vas držal na tekočem v temi pod rubriko motozbori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga tudi barval z sprejem za avspuh pa dobro zgleda. ko pa padeš pa se še tista najbolj draga barva podrajsa.

lahko ga daš barvat alpa kromirat, pol bo lepo zgledal (poglej malo slike od FMF izpuhov na husqvarni, al pa prelistaj par strani nazaj, sem enkrat dal sliko od ene k ma fmf).

majsteri, jaz nevem kak bo zdaj z mojo huso ker onega dela ne morem dobiti do ponedeljka baje.

sem si sposodo od kolega ta kolešček, bom vidu če paše sploh...

ju3 se bomo dobli pa poklicali na raceland da vidimo od kdaj do kdaj imajo oni gokardi treninge. bi pa meni tudi najbolj pasalo v nedeljo.

bom vas držal na tekočem v temi pod rubriko motozbori.

Ti kr tle postaj. Jah če greste usi v nedeljo, grem tut jst ;)

Jutr napiš SMS, kr nevem če bom na compu kei. -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mi je en kolega posodu tale kolešček in paše :P kakšno srečo mam jaz pa to niiii mogoče :D

ju3 bomo zvali ko se bomo lahko zbrali, pa pol te pozovem, zmenjeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!