Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo tudi jaz sem zdaj uradno "motorist".Sem končno naredil izpit in sedaj se lahko legalno vozim po cesti :naughty:

Vrjetno se vidimo v krškem.Meni najbolj ustreza nedelja.In me zanima če kdo štarta iz štajerskega konca da bi skupaj odšli do krškega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jaz sem zdaj uradno "motorist".Sem končno naredil izpit in sedaj se lahko legalno vozim po cesti :naughty:

Vrjetno se vidimo v krškem.Meni najbolj ustreza nedelja.In me zanima če kdo štarta iz štajerskega konca da bi skupaj odšli do krškega?

Impulz gre čez Štajersko prot Krškemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šu kšn z mano, sem iz Gorenjske, sam niti ne znam priti do tja, sem biv le enkrat dol takrat pa sm šel čez cerknico, dvor, NM... :surrender: Tolk da če je kšn Lublančan bi šu z nemu al pa kej podobnga, če je isti k**** kot lansko letos je 20min motor/20min gokart.... 5 serij v taki vročini narediš pa umreš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šu kšn z mano, sem iz Gorenjske, sam niti ne znam priti do tja, sem biv le enkrat dol takrat pa sm šel čez cerknico, dvor, NM... :surrender: Tolk da če je kšn Lublančan bi šu z nemu al pa kej podobnga, če je isti k**** kot lansko letos je 20min motor/20min gokart.... 5 serij v taki vročini narediš pa umreš :grim

Bi šol jst stabo sam grem že iz petka na soboto na morje. Dolga pot bliz 700km. Drgač se pa dubte na kšnmu benzu pa pol skp do tja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šol jst stabo sam grem že iz petka na soboto na morje. Dolga pot bliz 700km. Drgač se pa dubte na kšnmu benzu pa pol skp do tja

to ni nč za 2 dni, jst sm jih v enem dnevu naredu 600+ 100 na racalandu... tolk da greš komot tut ti zravn ko ti kuri tiste boge 3 litre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni nč za 2 dni, jst sm jih v enem dnevu naredu 600+ 100 na racalandu... tolk da greš komot tut ti zravn ko ti kuri tiste boge 3 litre :OK:

hahaha. 700km je v eno smer plus da se je treba s trajektom furat. Drgač gremo pa z avtom. Motor je ne "lepotni operaciji" dokler se ne vrnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha. 700km je v eno smer plus da se je treba s trajektom furat. Drgač gremo pa z avtom. Motor je ne "lepotni operaciji" dokler se ne vrnem.

kwa poj jamraš če greš z avto, u nedeljo pa na motor pa z nami :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez grem mal avto po pisti zgont haha :D

že tko je dost zgonen, lohk pa prideš pa ti dam not en six-pek vode pa fotoaparat če ti bo dovgčs :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa poj jamraš če greš z avto, u nedeljo pa na motor pa z nami :naughty:

:grrr Ti me nisi razumel. Na morje grem iz petka na soboto(to pomen da grem enkrat ponoč okol 00:00!) Grem pa do 24ga :lol1:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz gre čez Štajersko prot Krškemu.

jaz grem ljutomer-ptuj-šentilj ČE ne bomo dobili nekega avta z prklopom headbang.gifheadbang.gif

A bi šu kšn z mano, sem iz Gorenjske, sam niti ne znam priti do tja, sem biv le enkrat dol takrat pa sm šel čez cerknico, dvor, NM... :surrender: Tolk da če je kšn Lublančan bi šu z nemu al pa kej podobnga, če je isti k**** kot lansko letos je 20min motor/20min gokart.... 5 serij v taki vročini narediš pa umreš :grim

20min izmenjave so

včeraj sem klical tja pa sem dobil sledeče informacije:

25€ je cena na osebo + neki popust sem zrihtal v primeru da nas bo mal več (10 komadov recimo)

pista je odprta od 9-16h

cena za najem dirkališča za en dan je 600€ (9-16h)

zmenili smo se za nedeljo!

shark mi2 se čujema na msn še

zgleda da bo raztur!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jst... cagiva cross 125, prasc od motorja. ma pa 38 kon

še športno krivino pa bo lepo še par kon več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me fukatttttttttt v nedeljo bo dežžžžžheadbang.gifheadbang.gif

mah jebeš dš, Rave zajla mi je spet šla u kurac pa še žebu sm nagazu!!!!! :headbang: faaaaaaaaaaaaaaaaq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me fukatttttttttt v nedeljo bo dežžžžžheadbang.gifheadbang.gif

http://vreme.zurnal24.si/slovenija/dan/nedelja/ Mah to bodo zihr kakšne plohice...i hope :)

Sam bom videl do sobote, če se bodo vremenarji še kej zmislili, in če bo kazalo dokaj dobro grem.

Drgač pa po mojem gor ne bo veliko gokardov, zgolj zaradi tega ker je vroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene po dolgem časunabavu sm si eno yamaho in se fino furam okoli. Pozdravljem vse!

Ti si nabavu motor? :D Dej boš uletu kj do mene'? Boš pokazau xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanimajo točne dimenzije kak jih vozijo v gp-ju pri 125-tkah :D pa prosim brez odgovorov mislin oz. meni se zdi

120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!