Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sam jst rabm dol povratno, ne valjčke? No dobr sej zdej sm dobu enga k ma pištolo, ampak hvala za ideje. Čeprov nevem kuko bi pol nazaj tok zategnu da bi špilal :)

Zategovat nerabiš preveč. Ker so vsi navoji narejeni proti sukanju in se z tem ko se voziš zategujejo. Drugače pa da odtegneš za valče daš ob tiste hakelce (šubler njegovo držalo) in se ti zahakla ob blok motorja potem pa enostavno odtegneš z ključem. Vse kaj lahko zjebeš je lager v motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej sm menov povratno in ni blo nobenga efekta sploh. Zvon je tko mal modr kt da bi se pregrel pa smo menal tut zvon in je blo malenkost bolš. Ko smo dal pa sklopko drugo je blo okej sam ma sklopka premehke fedrce tko da tut ni blo uredu. Bo treba zdej kupt novo sklopko zgleda :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumene fedrce dej u sklopko pa bo, zakaj bo novo kupoval, če ima še dovolj mesa na lamelah menjaj samo fedrce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja menjan je avspuh tko da je mal višje resonanca in spelje na 7k obratov. Sej spelje lepo, ampak recmo ko pride klanec jo obrati začnejo padat, in ko padejo pod resonanco zgubi vso moč in konec. Zaradi tega sm jst mislu na povratno, ampak je menjana za mallosijevo belo in je isto. V sklopki so zdej modri fedrci pa ne zgledajo čist nč znucani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bi splacalu dat ksn motor v najem, recimo komu k se nemore odloct kaj bi kupil al pa komu, ki ima izpit pa nima motorja in se zmens za eno tarifo in se motor sposod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bi splacalu dat ksn motor v najem, recimo komu k se nemore odloct kaj bi kupil al pa komu, ki ima izpit pa nima motorja in se zmens za eno tarifo in se motor sposod?

Ti se kar meni te zadeve, vsaj zame ni motor samo neka stvar ki bi jo posojal kot radirko v šoli :whistle: Če jo mojster razbije, misliš da ti bo plačov... ja, pa še kej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar meni te zadeve, vsaj zame ni motor samo neka stvar ki bi jo posojal kot radirko v šoli :whistle: Če jo mojster razbije, misliš da ti bo plačov... ja, pa še kej :P

Če je kdo za, mu jst proti plačilu sposodm Suzukija :D Seveda mi krije vse stroške pri padcu in pa seveda plača najemnino xD

Pa še par pogojev, kako se ravna z motorjem in to :D Kot v hotelu :P

Zanima koga? :naughty:

bawbaw ker motor pa imaš v mislih? :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima zj k mi dostkrt zaškrta neki k zamenam brzine pr RSki pa tud tko med vožno slišm kšn ropot pa čeb kdo vedu kva bi lahk blo narobe ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega ma nekej takega, 250 4t kitajca, mu že dve leti dela brez problemov, ene parkat ga je že fajn fuknalo pa se ni na motorju še nič zlomlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemti. Dans sm se vrnu s otoka Korčula. Tm 37stopinj (v senci) v LJ pa 17. V pondelk pa po motor serviserju da vidm če so ga uštimal tko kt smo se zmenil pol pa v tork v Bosno!

Aja še to. Mi pomaga kdo najdet spredne maske za sv650. Hm letnik mislm da so od 03+ enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kako rešitev. Pač k mažem ketno pa pol k se grem furat mi un sprej po vseh straneh frči, feltno mam čist umazano pa še na rob gume gre mal. Sprej je od Valvoline. A je slučajno ta sprej tak al kako? Ka pa če bi naredu tak ščitnik večji pa bol okol ketne( sčesa sploh se to dela)? K mam počas povn ***** tega da morm prej prpravt doma cunco pa sprej da hitr drgnem dol da se še neprime tolk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maži ko je zagreta ketna-ko prideš s fure in ne pred njo, da namažeš res uno kar treba, ne pa samo površino, pol ti pa leti naokorg. Drgač ni pomoči, feltna bo bila umazana tako ali drugače, mene ne moti, ker imam motor da se peljem, ne da ga gledam :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kako rešitev. Pač k mažem ketno pa pol k se grem furat mi un sprej po vseh straneh frči, feltno mam čist umazano pa še na rob gume gre mal. Sprej je od Valvoline. A je slučajno ta sprej tak al kako? Ka pa če bi naredu tak ščitnik večji pa bol okol ketne( sčesa sploh se to dela)? K mam počas povn ***** tega da morm prej prpravt doma cunco pa sprej da hitr drgnem dol da se še neprime tolk.

probaj z drugim sprejom jas mam fuchs-ovega pa mi nič po gumi pa felni ne meče, tudi če se grem takoj pelat ko namažem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mot me to, še rdečo sivo feltno mam in se use pozna, bol me pa mot k mi ra rob gume,, no bom zdej naslednič probu tako pa bomo vidl

tnx

drgač feltno sam z razmastilom pošpricaš pa obrišeš in je kul.:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!