Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dej si še enkrat moj post preberi in ga fajn preštudiraj.... Drgač je pa tko, jaz sem za avto naredu pri 18 in sem biu voznik začetnik do 21, letos pri 22-ih letih sem naredu za A2 in nisem voznik začetnik... tko daa če že maste eno kategorijo in ste bli vozniki začetniki, pomoje niste več, no vsaj pri meni je blo tko :)

"Voznik začetnik si pa dve leti ali do dopolnjenega 21 leta."

Če bi blo namest ali oziroma bi blo prou, tako ma pa čist drugačen pomen. ti s napisal če opravš izpit pr 18 letih si voznik začetnik do 20 leta pol pa ne več, kar pa ni prou ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo sm pršu mal na forum po dougm časuu :) a to dodatno usposabljanje bom rabu opravljt, s tem da sm ze naredu izpit za avto?? al je to sm k delas izpit?? jbg nism sledu temi.. :)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo sm pršu mal na forum po dougm časuu :) a to dodatno usposabljanje bom rabu opravljt, s tem da sm ze naredu izpit za avto?? al je to sm k delas izpit?? jbg nism sledu temi.. :)

Ne ti ne rabiš, samo uni ki naredijo po 13. avgustu, tako sem jaz razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo sm pršu mal na forum po dougm časuu :) a to dodatno usposabljanje bom rabu opravljt, s tem da sm ze naredu izpit za avto?? al je to sm k delas izpit?? jbg nism sledu temi.. :)

si se le zlizu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Voznik začetnik si pa dve leti ali do dopolnjenega 21 leta."

Če bi blo namest ali oziroma bi blo prou, tako ma pa čist drugačen pomen. ti s napisal če opravš izpit pr 18 letih si voznik začetnik do 20 leta pol pa ne več, kar pa ni prou ;)

se vidi da ne poznaš pravil, ali spremeni prvi del, do 21. leta ALI 2 leti. Lahko pa si prebereš kako piše v cpp polah in potem razlagaš na velko in široko, pa brez zamere seveda :)

da ti še razložim tvoj primer: če opraviš pri 18. izpit tako padeš v prvi del stavka do 21. leta , mar ne? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala sem se malo zmotu jaz v prejšnjem postu, poglej stvar je taka, napisal sem: voznik začetnik si 2 leti ali do dopolnjenega 21. leta, če bi napisal: voznik začetnik si do dopolnjenega 21.leta ali 2 leti, potem bi tisti tvoj stavek imel smisel, tako ga pa nima in si narobe interpretiraš stvar :)

med tema dvema stavkoma ki sem ju jaz glihkar podal, je pa ogromna razlika :)

no pa da naumo zdaj tle o tem, gremo lahko na pir pa podebatiramo :D he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala sem se malo zmotu jaz v prejšnjem postu, poglej stvar je taka, napisal sem: voznik začetnik si 2 leti ali do dopolnjenega 21. leta, če bi napisal: voznik začetnik si do dopolnjenega 21.leta ali 2 leti, potem bi tisti tvoj stavek imel smisel, tako ga pa nima in si narobe interpretiraš stvar :)

med tema dvema stavkoma ki sem ju jaz glihkar podal, je pa ogromna razlika :)

no pa da naumo zdaj tle o tem, gremo lahko na pir pa podebatiramo :D he he

Ali beseda pomen.. __to__ al pa ___to___ se prau da je spet mal čudn izraženo.

Drgač pa nima veze.Bomo še doktoriral kle :D mislm da vsak ve kako je to, sam ti si se mal čudn izrazu tm :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali beseda pomen.. __to__ al pa ___to___ se prau da je spet mal čudn izraženo.

Drgač pa nima veze.Bomo še doktoriral kle :D mislm da vsak ve kako je to, sam ti si se mal čudn izrazu tm :).

he he, izrazu sem se slovnično pravilno, samo moraš razumet stavek in pomen veznika ali :) sej si že sam ugotovu, beseda ali pomeni, to ali pa to in jaz sem napisal, 2 leti ali pa to, do 21. leta. Se pravi eno ali drugo in ne oboje hkrati :) oz. če narediš pri 19ih, je oboje hkrati :)

Če maš pa željo poslušat, ti lahko pa razložim na dolgo in široko zakaj je temu tako, sam pomoje se nobenmu ne da :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koloneee sooo :D :D

zdaj je zakon vozit xD

super. Joj jutr bo noro nazaj grede z morja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, izrazu sem se slovnično pravilno, samo moraš razumet stavek in pomen veznika ali :) sej si že sam ugotovu, beseda ali pomeni, to ali pa to in jaz sem napisal, 2 leti ali pa to, do 21. leta. Se pravi eno ali drugo in ne oboje hkrati :) oz. če narediš pri 19ih, je oboje hkrati :)

Če maš pa željo poslušat, ti lahko pa razložim na dolgo in široko zakaj je temu tako, sam pomoje se nobenmu ne da :) hehe

mah. nerazumeš kaj hočm povedat. Pač jst bom mlad voznik do 21 leta. ne samo 2 leti. Razumem da ne oboje hkrati.

A je slučajno kle kdo k ma Aprilijo RS črno pa se voz okol Mirne, Mokronog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah. nerazumeš kaj hočm povedat. Pač jst bom mlad voznik do 21 leta. ne samo 2 leti. Razumem da ne oboje hkrati.

A je slučajno kle kdo k ma Aprilijo RS črno pa se voz okol Mirne, Mokronog?

ja bravo stari, si le pogruntal :P stavek je prav napisan, sam ti si ga narobe interpretiral :P pa da nam tok :topic: jaz nimam aprilije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koloneee sooo :D :D

zdaj je zakon vozit xD

se ti bo vsaj enkrat zdel da ti gre motor hitr k boš med njimi skaku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebala te bolha ti ko si meu tomosa boš mi gušo glare.gif

hehe

hahahaha... ostal sem brez besed in ti si rekel sonce haha:surrender:

:notworthy::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons prvi padec. V dežju me ženska izsil, zabremzam & motor samo potleh, k sreč ni blo nč men pa frendu, na motorju pa tud nobene praskice ;):worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok te je prsla registracija?? :) a si vzeu ao+ ? :D

56€, in ne nisem vzel ao+, ker pride 180€, motor pa mislim čez zimo prodat.

a še prideš kaj na raceland da ponovima dirko :P??

Ja veš da, sam mi je želja marof. Je pa problem, ker nimam prevoza do tam. Z motorjem pa ne bi šel, ker je možnost, da se bom spet mečkal z asfaltom :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!