Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

56€, in ne nisem vzel ao+, ker pride 180€, motor pa mislim čez zimo prodat.

Ja veš da, sam mi je želja marof. Je pa problem, ker nimam prevoza do tam. Z motorjem pa ne bi šel, ker je možnost, da se bom spet mečkal z asfaltom :lol1:.

ja ti maš kar daleč ja do marofa :S jas bi še šel 1x v tem mescu na raceland ker je za moj moped res dobra steza to :D pridi ti tudi da bom mel s kom dirkat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racelan je že za rs125 prezaprto...zato res predlagam da gremo na marof:worship:

...al pa če bi direkt na Laguna Seco šou :) xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa če bi direkt na Laguna Seco šou :) xD

Novi Marof je od Beltinec 69 km, vožnja prav prijetna, samo potrebuješ POPOLNOMA CELO OPREMO (škornji, hlače, jakna, rokavice in čelada). Drugače te sploh ne pusti gor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Marof je od Beltinec 69 km, vožnja prav prijetna, samo potrebuješ POPOLNOMA CELO OPREMO (škornji, hlače, jakna, rokavice in čelada). Drugače te sploh ne pusti gor. :)

Kdo pa gre na dirkališče brez opreme??? :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa gre na dirkališče brez opreme??? :lol1:

ja pa nevem ovi se vozijo brez hlač pa škornjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa nevem ovi se vozijo brez hlač pa škornjev ...

Fino Fino. :D Če kdo rabi mam jst viška škornjev pa hlač ::) Podarim pa jih ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Marof je od Beltinec 69 km, vožnja prav prijetna, samo potrebuješ POPOLNOMA CELO OPREMO (škornji, hlače, jakna, rokavice in čelada). Drugače te sploh ne pusti gor. :)

pa ziher bi se dalo zmenit da greš brez škornjev gor ali so tak zajebani ?? po mojem ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@budacki bi šel na laguno seco vendar nimam prevoza:lol1: ..aja če mogoče malo braniš racelan nebom rekel da je slabo dirkališče,vendar imam raje hitrejše ovinke,ne pa da se non stop v prvi in drugi vozim:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje mam kako street dirko..je bol nevarno:P

res pa je da v sloveniji rabimo eno pravo dirkališče-_-

samo je res včasih bolj zanimivo še posebej če nas je dosti :D

ja samo se ga ne bomo včakali...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56€, in ne nisem vzel ao+, ker pride 180€, motor pa mislim čez zimo prodat.

a kes ga to registreru? kok si dobu popusta? :) a cpp si naredu že? :D mam jst te najnovejse pole s roške, k sm delu pa ti jih lahk poslm po msnju enkrt ;) kaj bos pol kupovv, avto al motor?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje mam kako street dirko..je bol nevarno:P

res pa je da v sloveniji rabimo eno pravo dirkališče-_-

Street dirko? Ti rabš najprej možgane pol greš lahko dirkat. Po cest bi se ti dirkau a? Ma ti bi jst gume spraznu, da sm kje zraven tebe doma :D Nevarno.? Poskuš preživet padec iz 10ga nadstropja. To je še bolj nevarno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti maš kar daleč ja do marofa :S jas bi še šel 1x v tem mescu na raceland ker je za moj moped res dobra steza to :D pridi ti tudi da bom mel s kom dirkat :P

Jaz bom v temi Novi marof vprašal če ma kdo frej oz. če bo kdo imel frej plac v kombiju da me zapelje do gor t.j. ta vikend. Za Raceland pa se lahko zmenimo, kakšen vikend kasneje :), meni je čisto prav samo da se vozi :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Street dirko? Ti rabš najprej možgane pol greš lahko dirkat. Po cest bi se ti dirkau a? Ma ti bi jst gume spraznu, da sm kje zraven tebe doma :D Nevarno.? Poskuš preživet padec iz 10ga nadstropja. To je še bolj nevarno ;)

ti skoči, pa jas takoj skočim za tabo.)

ne da bi dirkal po cesti pač pa SEM ŽE dirkal po cesti in moram priznati da je bolj fajn kot pa na racelandu ker ne uporablam samo 1. in 2. brzine:D

  • Ni mi všeč 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti skoči, pa jas takoj skočim za tabo.)

ne da bi dirkal po cesti pač pa SEM ŽE dirkal po cesti in moram priznati da je bolj fajn kot pa na racelandu ker ne uporablam samo 1. in 2. brzine:D

Haha :D Z lepim se hvališ. Kok si se pa največ pelau? 144.3643 km/h.? Je šlo kei hitreje kot od kolega RSka? :) S tem še omejitve nemoreš prekršt :D xD

Težki rejser k ga bo cesti "goni" pa se s tem še hval, kako je to nevarno in nevem kaj ... bolj kot nevarno je to zelo neumno ;) . Upam, da ne bo kdo nedoužn zarad tega najebau. Sj ti si tut verjetno še nedoužn :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :D Z lepim se hvališ. Kok si se pa največ pelau? 144.3643 km/h.? Je šlo kei hitreje kot od kolega RSka? :) S tem še omejitve nemoreš prekršt :D xD

Težki rejser k ga bo cesti "goni" pa se s tem še hval, kako je to nevarno in nevem kaj ... bolj kot nevarno je to zelo neumno ;) . Upam, da ne bo kdo nedoužn zarad tega najebau. Sj ti si tut verjetno še nedoužn :D

hahahaahahahhahahaahah :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom v temi Novi marof vprašal če ma kdo frej oz. če bo kdo imel frej plac v kombiju da me zapelje do gor t.j. ta vikend. Za Raceland pa se lahko zmenimo, kakšen vikend kasneje :), meni je čisto prav samo da se vozi :grupni:

ta vikend mene ne bo ker sem na motoristih... mk moliboga vabi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kes ga to registreru? kok si dobu popusta? :) a cpp si naredu že? :D mam jst te najnovejse pole s roške, k sm delu pa ti jih lahk poslm po msnju enkrt ;) kaj bos pol kupovv, avto al motor?? :)

Pri AMZS-ju, dobu sem pa vse skupaj 60% popusta...veze in poznanstva :whistle:

CPP še nism naredu, rabim še zdravniškega narediti, ker mi je potekla. No če imaš pole, mi jih lahka tudi pošlješ na mail, ker jaz nimam MSN-ja od brata pa ne vem gesla :unsure:

Kupu bom pa motor, itak :OK: Izpit sem začel delat zgolj zaradi tega novega zakona, raj padem prej not kot kasneje :ninja:

@kewo, ker maš ti izpuh na RS-ki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri AMZS-ju, dobu sem pa vse skupaj 60% popusta...veze in poznanstva :whistle:

CPP še nism naredu, rabim še zdravniškega narediti, ker mi je potekla. No če imaš pole, mi jih lahka tudi pošlješ na mail, ker jaz nimam MSN-ja od brata pa ne vem gesla :unsure:

Kupu bom pa motor, itak :OK: Izpit sem začel delat zgolj zaradi tega novega zakona, raj padem prej not kot kasneje :ninja:

@kewo, ker maš ti izpuh na RS-ki?

JM Corsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem se več pelal kot tvoj kolega...

zgleda za si navaden šmizo z polno denarja ki se samo hvali po forumih in menjava motorje kakor gate.)..potem pa se samo 1x na teden pelaš do kafiča da se samo pameten lahko delaš ne narediš pa tak nič kilometrou.) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se navte sklofal no, jst sm šu pa 164 največ :P hahaha XD

ej fantje, za marof sm pa jst tut mal interisiran sam nwm kuko se bom kej lohka pelov ker bom Rave prodav skor gutov... -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!