Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ta kazen ni za močnejše motorje

ampak ta kazen vela samo na področju 50 in manj prostornine

res pa je da če si začetnik in imaš izpit pa sopotnika na 49cmm lahka plačaš kazen

am ne vem točno kolk je

sam če mene prašaš so ttile zakoni za en kur***

butasti policaji :BUA: :slap:

kazen je, če na motorju voziš sopotnika mlajšega od 12 let in pa kezen, če si mlajši od 16 let, ter voziš sopotnika.

povzetek: Če pelješ sopotnika, moraš biti star najmanj 16 let, sopotnik pa mora imeti 12 let ali več! ;)

teli zakoni so totalno kr neki :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazen je, če na motorju voziš sopotnika mlajšega od 12 let in pa kezen, če si mlajši od 16 let, ter voziš sopotnika.

povzetek: Če pelješ sopotnika, moraš biti star najmanj 16 let, sopotnik pa mora imeti 12 let ali več! ;)

teli zakoni so totalno kr neki :slap:

....in sopotnik mora doseč tačke za sopotnika ;)

kr neki ........... vem :slap:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem, ni nobene kazni, razn če je to spet kej novga :?

Žigc, mal z zamudo, ampak vse najbolš :)

hvala še vsem za lepe želje

sm glih prsu iz MR kjer je noooroo žgal tko d samo :zzz: zdj

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jst vem pa dokler si voznik začetnik nesmeš vozit sopotnika (velja za A in H kategorijo).Jst sm itq dost star ker mam izpit za A kat. un tip je mev pa 18 let.

Blem je u tem ker sem šu mimo kepsu 100km/h kjer je bla omejitev 60km/h.Sam nobedn ni šu za mano,noben me ni ustavlu pa tut slikal me niso kakor jst vem.

Jah kaj čem se je pač pa mudilo nazaj na Biker Week v Kobarid :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jst vem pa dokler si voznik začetnik nesmeš vozit sopotnika (velja za A in H kategorijo).Jst sm itq dost star ker mam izpit za A kat. un tip je mev pa 18 let.

Blem je u tem ker sem šu mimo kepsu 100km/h kjer je bla omejitev 60km/h.Sam nobedn ni šu za mano,noben me ni ustavlu pa tut slikal me niso kakor jst vem.

Jah kaj čem se je pač pa mudilo nazaj na Biker Week v Kobarid :P

Normalno da lahko vozis ko si voznik zacetnik,pogoj je edino da si star 16 let in pa sopotnik mora bit star najmanj 12 let!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jst vem pa dokler si voznik začetnik nesmeš vozit sopotnika (velja za A in H kategorijo).Jst sm itq dost star ker mam izpit za A kat. un tip je mev pa 18 let.

Blem je u tem ker sem šu mimo kepsu 100km/h kjer je bla omejitev 60km/h.Sam nobedn ni šu za mano,noben me ni ustavlu pa tut slikal me niso kakor jst vem.

Jah kaj čem se je pač pa mudilo nazaj na Biker Week v Kobarid :P

lol ..... kaj bluziš??? to ti ni 50cc kategorija preberi si zakon pa se ti bo malo razjasnilo........btw kaj ma veze policaji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ..... kaj bluziš??? to ti ni 50cc kategorija preberi si zakon pa se ti bo malo razjasnilo........btw kaj ma veze policaji ?

Kaj,kaj ma to veze s policaji?Kaj ti kazen zdravnik napiše al kaj :slap:

Rajš ti mal bolj natančno poste ber predn kaj napišeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljš tut z moje strani pa plind bod na cesti :D

Bom tuki eno vprašanje postavu ka nevem kam bi ga čene.Kašna je kazen če si voznik začetnik in peleš sopotnika na motorju?

Na motorji oz. mopedu sploh nisi voznik začetnik če si starejši od 18 let...do 18.leta ste vsi na čemerkol vozniki začetniki,da pa voznik začetnik nebi smel peljat sopotnika na motorju oz. mopedu pa še nisem slišal razen tega da je sopotnik star več kot 12 let .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...sm prov pogledav v knjigo varne vožnje 2005 in piše na dokler si voznik začetnik ne smeš voziti sopotnika.Sopotnik mora biti star najman 12 let....

Mah,kot je že povedano,ti zakoni so:No coment

Itak pa jst pelem kašnga zravn če je le sila,čene se pa rajši sam vozm (če je sopotnica pustmo stat :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala še vsem za lepe želje

sm glih prsu iz MR kjer je noooroo žgal tko d samo :zzz: zdj

ja no to pa kar velka zamuda :P vse naj naj :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal če si mladoleten sploh ne smeš vozit sopotnika na motorju al ne smeš vozit sopotnika mlajšega od 12 let :hmm:

Jst sem bil kot mladoleten neštetokrat ustavljen s sopotnikom na motorju pa nikol nobenga problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst prou vem u knjigi piše če smo voznik začetnik ne vozimo sopotnika...jst tega ne razumem kot prepoved ampak kot nasvet :)

Popravljeno . Popravil DSBlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je ze blo ene parkrat povedano sam se mi ne da iskat,....kje je v italiji najblizja trgovina z aprilijinimi deli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst prou vem u knjigi piše če smo voznik začetnik ne vozimo sopotnika...jst tega ne razumem kot prepoved ampak kot nasvet :)

To se pravi do 21ega leta, če imaš pred tem vsaj 2 leti izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je ze blo ene parkrat povedano sam se mi ne da iskat,....kje je v italiji najblizja trgovina z aprilijinimi deli?

moto marassi ..... :OK: tkoj cez mejo :) drgac pa ce se ti da it v trst ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi do 21ega leta, če imaš pred tem vsaj 2 leti izpit.

Na motorju po 18.letu nisi voznik začetnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voznik začetnik je vsak voznik motornega vozila do dopolnjenega enaindvajsetega leta starosti in voznik motornega vozila v obdobju dveh let od pridobitve vozniškega dovoljenja za vožnjo motornih vozil, ne glede na to, ali je bilo pridobljeno v Sloveniji ali v tujini. Voznik začetnik je tudi voznik motornega vozila v obdobju dveh let od pridobitve vozniškega dovoljenja za vožnjo motornih vozil kategorije A ali B, čeprav že ima vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil katerekoli nacionalne kategorije več kot dve leti.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju po 18.letu nisi voznik začetnik...

A nisi voznik začetnik 2 leta odkar nardiš izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi voznik začetnik 2 leta odkar nardiš izpit?

točn tako :winkiss:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao nism mogu tega mau prej prebrat :slap: . to sm meu dns na cpp-jih narobe!!!

tud to vprašanje dajo v cpp!! tko da pazte, kdor še jih še ni naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud to dajo ja...hehehe

a pol si naredu al ne??(nasledn tedn mam društvenga...očitno bom tud jst kdaj mel izpit :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(nasledn tedn mam društvenga...očitno bom tud jst kdaj mel izpit :D )

optimist :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

optimist :P

se bova že vidla :angry2:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se za občinske sploh nisem nič učil pa sem naredil brez napake :OK:

Vse kar ti priporočam je to, da ko se z nekom pelješ, da opazuješ promet okoli sebe. Tako boš čimbolj samozavesten in prepričan v svojo vožnjo. Jaz sem na izpitni naredu prekrškov ko norc pa mi je vseeno dal izpit, ker je videl, da sem v svoje poteze prepričan in ne ogrožam prometa....

To je vse z moje strani, pa upam da čimprej naredite izpit vsi ki še ga do sedaj nimate. Poznam občutek ki te daje ko se brez izpita pelješ iz Mb v Kp.... še predobro ga poznam :devil:

lp, NSR_FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!