Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

malo sem se več pelal kot tvoj kolega...

zgleda za si navaden šmizo z polno denarja ki se samo hvali po forumih in menjava motorje kakor gate.)..potem pa se samo 1x na teden pelaš do kafiča da se samo pameten lahko delaš ne narediš pa tak nič kilometrou.) ...

dnarja je dost sm ne nabija ;)

vozi pa tut odlično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še posebej z ono gumo ki mu jo je prodal 666;)

Ono gumo sm rabu , kr so mi policaji vzeli tablico na Husqvarni in sm jo narezau in nataknu na motor, da so mi vrnli tablco, pol sm pa kupu D208 in je še zmeraj na motorji, motor pa ima edn uporabnik na tem forumu.

Trenutno so na GSX-Ru pobrane gume do roba, desna tačka je tut kr pobrana. Sm spravu obe Apriliji do roba gume z original nastavitvami vzmetenja in mojimi 70kg.

Glede moje vožnje ... letos sem imel 1 vabilo za Grobnik, ki je vključevalo vožnjo s predelanim motorjem ( takrat sem bil v Španiji na maturancu :D ) in drugo vabilo v Misano, ki pa mi ni finančno zneslo, saj bi rabil dnevno od 400-600€ , torej ceu viknd čez 1500€.

eno bolj resno vprašanje:

@budacki kere motorje imaš zdaj vse ti?

V garaži trenutno?

Kitajski skuter za po pijačah hodit.

Yamaha Aerox z Mid-race predelave, letos mogoče metrakit dobi :D

Piaggio ZIP SP, grušt od 50ccm, vse ostalo od 180ccm. Ni za vozit pa trenutno je v kosih.

Suzuki Bandit 600

Suzuki GSX-R 600

če bi bile finance bi si pa vsekakor privoščil še eno SM zver v stilu SXV, SMR <3

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garaži trenutno?

Kitajski skuter za po pijačah hodit.

Yamaha Aerox z Mid-race predelave, letos mogoče metrakit dobi :D

Piaggio ZIP SP, grušt od 50ccm, vse ostalo od 180ccm. Ni za vozit pa trenutno je v kosih.

Suzuki Bandit 600

Suzuki GSX-R 600

če bi bile finance bi si pa vsekakor privoščil še eno SM zver v stilu SXV, SMR <3

Kakšne izkušnje imaš z banditom? Razmišljam da bi končno menjal motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JM Corsa.

Hvala :blush:

da se navte sklofal no, jst sm šu pa 164 največ :P hahaha XD

ej fantje, za marof sm pa jst tut mal interisiran sam nwm kuko se bom kej lohka pelov ker bom Rave prodav skor gutov... -_-

Sej je vsak, sam jaz ne bi šel dol z motorjem ker bom zihr padu, pol pa še nazaj nam mogu priti...razn če se pri AMZS-ju prijavim kot član, bemti ni slaba ideja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :blush:

Sej je vsak, sam jaz ne bi šel dol z motorjem ker bom zihr padu, pol pa še nazaj nam mogu priti...razn če se pri AMZS-ju prijavim kot član, bemti ni slaba ideja :hmm:

Ne ni slaba ideja, maš kr dost ugodnosti pa dobr je tud v primeru če ti crkne (kar se pr 2t rado dogaja) ne sam če padš. Maš ene par različnih paketov, sm že jst gledou. Mislm pa da stane okol 30€....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poklical in mi je gospa rekla, da gredo le v obsegu 150 km okoli Slovenije, ob morebitnih nezgodah, za kaj več moraš dodatno plačati, 30€ pa tudi ni neki velik. Škoda ker pada dež, bi se takoj zdej šu prijavt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kerega si pol vzel ko sma si pisala.

Vzel sem enega, tut rdečega, tist 07 k je biu uvožen s tvojmu nekdanjemu se mi je prodal, pa sem kupil 06. Prezadovoljen sem. ;) Res 100% odličn nakup je biu :D 3000km sm dau že čez, zamenju zadnjo gumo.

Nikdar razbito, čist vsi servisi pa za usak servis račun, vse knižce, račun od motorja ... še denar sem si od mame sposodil, ker me je blo strah, da se bo takoj prodal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :blush:

Sej je vsak, sam jaz ne bi šel dol z motorjem ker bom zihr padu, pol pa še nazaj nam mogu priti...razn če se pri AMZS-ju prijavim kot član, bemti ni slaba ideja :hmm:

:surrender: aja že kr veš, slabo slabo.... pa nwm zkaj bi padu afsvalt more držat, rekorda proge pa tut nemislš podirat :evilgrin: razn če si štorast pa hitr lohk mal poližeš potleh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: aja že kr veš, slabo slabo.... pa nwm zkaj bi padu afsvalt more držat, rekorda proge pa tut nemislš podirat :evilgrin: razn če si štorast pa hitr lohk mal poližeš potleh :naughty:

Ne samo to, tudi zaletav, naiven in marsikaj drugega :D. Če sem lahka na uni 70km/h max, stezi padu sem psihično že pripravljen na nov padec, na hitrejši stezi. Bolje pričakovat kot ne, ker si pol še bolj razočaran :D

Veš kaj, meni je glavno, da mi uni majstri gor povejo kaj delam narobe in stvar popravim. Sej škodit zihr ne more, ali pač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo to, tudi zaletav, naiven in marsikaj drugega :D. Če sem lahka na uni 70km/h max, stezi padu sem psihično že pripravljen na nov padec, na hitrejši stezi. Bolje pričakovat kot ne, ker si pol še bolj razočaran :D

Veš kaj, meni je glavno, da mi uni majstri gor povejo kaj delam narobe in stvar popravim. Sej škodit zihr ne more, ali pač :D

Ma neboš padu no. Lansko leto sem bil jest v podobni situaciji, nek lep sončen dan sm na ridah prov lepo padu, čez 3 dni pa smo šli na Raceland kjer sm naredu nekaj čez 100 krogov na povno, skos po taci in nism padu, le na desno stran ( na katero sem padu na ridah) sem se na začetku malce bal zelo nagnit :D:OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neboš padu no. Lansko leto sem bil jest v podobni situaciji, nek lep sončen dan sm na ridah prov lepo padu, čez 3 dni pa smo šli na Raceland kjer sm naredu nekaj čez 100 krogov na povno, skos po taci in nism padu, le na desno stran ( na katero sem padu na ridah) sem se na začetku malce bal zelo nagnit :D:OK:

LP

A se gremo stavit...joke. No sej, jaz sem na pisti naredil dobrih 90km+, če kdo ne vrjame naj vpraša uporabnika rs125black, in sem pred koncem padel, če se ne motim nam je ostala samo še ena runda vožnje z motorji pol je pa že bila 16.00 ura in čas za sposojanje gokardov.

No sej jaz sem na Rakitni padel na levo stran in v nedeljo spet na levo stran. Tak da pretirane škode ni bilo, ker je bila že prej dost velika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gremo stavit...joke. No sej, jaz sem na pisti naredil dobrih 90km+, če kdo ne vrjame naj vpraša uporabnika rs125black, in sem pred koncem padel, če se ne motim nam je ostala samo še ena runda vožnje z motorji pol je pa že bila 16.00 ura in čas za sposojanje gokardov.

No sej jaz sem na Rakitni padel na levo stran in v nedeljo spet na levo stran. Tak da pretirane škode ni bilo, ker je bila že prej dost velika ;)

Ajoj. bl u izi, da jo navš čist stovku do konca sezone :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoj. bl u izi, da jo navš čist stovku do konca sezone :surrender:

Sej, zdej jo furam tako kot je in počasi (ampak res počasi :)) kupujem dele, da jo čez zimo zrihtam in prodam. Pol kupit enga cestaka, poliestre, da bo bil kot "dvoživka" in se furat malo po cesti malo po pisti :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, zdej jo furam tako kot je in počasi (ampak res počasi :)) kupujem dele, da jo čez zimo zrihtam in prodam. Pol kupit enga cestaka, poliestre, da bo bil kot "dvoživka" in se furat malo po cesti malo po pisti :yea2:

Hmm vidm da mava podobne namene za naslednjo sezono... tut nazaj na japonca bom presedlov :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm vidm da mava podobne namene za naslednjo sezono... tut nazaj na japonca bom presedlov :evilgrin:

Sej nam samo to preostane, drugi so itak vsi predragi, npr.: Triumph Daytona 675, ane budacki ;)

Kaj bo bila spet Yamajka ali pa kakšna Kava, Suza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nam samo to preostane, drugi so itak vsi predragi, npr.: Triumph Daytona 675, ane budacki ;)

Kaj bo bila spet Yamajka ali pa kakšna Kava, Suza...

Triumph, BMW, Ducati... sanjej :D hehe, jst tut nwm če bom za enga dobrga japonca mev keša :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph, BMW, Ducati... sanjej :D hehe, jst tut nwm če bom za enga dobrga japonca mev keša :wacko:

Ja to maš prav, edino pozabil si še eno: Aprilia :).

Zdej še začnem delat izpit za avto, na žalost padem v novi zakon in bom čez palc dal 800€+, ker si uni debili spomnili, dejmo mal spremenit zakon... :headbang: :headbang: :headbang:

Delam že cele počitnice, pa se nikjer nič ne pozna :closedeyes: . Bomo pa začel igrat loto, mogoče bo pa kakšna sedmica padla :lol1::D

Evo

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to maš prav, edino pozabil si še eno: Aprilia :).

Zdej še začnem delat izpit za avto, na žalost padem v novi zakon in bom čez palc dal 800€+, ker si uni debili spomnili, dejmo mal spremenit zakon... :headbang: :headbang: :headbang:

Delam že cele počitnice, pa se nikjer nič ne pozna :closedeyes: . Bomo pa začel igrat loto, mogoče bo pa kakšna sedmica padla :lol1::D

Evo

Jebeš Aprilio! Jetra. :headbang:

Ja sva na istem, jest začnem v ponedeljek s prvo uro za 35kw, pol septmbra pa še za avto :wacko:

Jst delam že 2 let zravn šole, pa nimam keša če ti je kej u tolažbo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nam samo to preostane, drugi so itak vsi predragi, npr.: Triumph Daytona 675, ane budacki ;)

Kaj bo bila spet Yamajka ali pa kakšna Kava, Suza...

Meu bi! Sam bo čist dost Suzuki, dokler ne zadeneva midva ene sedmice zares xD

Če pa jst zadenem sedmico ti pa kupm eno Daytono :P

K to novo si že razbiu? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meu bi! Sam bo čist dost Suzuki, dokler ne zadeneva midva ene sedmice zares xD

Če pa jst zadenem sedmico ti pa kupm eno Daytono :P

K to novo si že razbiu? :(

Te držim za besedo :D

Mah, mau sm moru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri AMZS-ju, dobu sem pa vse skupaj 60% popusta...veze in poznanstva :whistle:

CPP še nism naredu, rabim še zdravniškega narediti, ker mi je potekla. No če imaš pole, mi jih lahka tudi pošlješ na mail, ker jaz nimam MSN-ja od brata pa ne vem gesla :unsure:

Kupu bom pa motor, itak :OK: Izpit sem začel delat zgolj zaradi tega novega zakona, raj padem prej not kot kasneje :ninja:

@kewo, ker maš ti izpuh na RS-ki?

sj enkrt k ti bo brt gor bom poslv, da vids kksne so te nove pole :) zdravnisko nared tm v murglah..nbos čaku tok kokr pr drugih :D sm rabs se naroct en dan prej tko..poklics.. :) kerga misls kupt..za 35kw ni itk nobenga tko pametega..treba pocakt na a neomjeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!