Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sj enkrt k ti bo brt gor bom poslv, da vids kksne so te nove pole :) zdravnisko nared tm v murglah..nbos čaku tok kokr pr drugih :D sm rabs se naroct en dan prej tko..poklics.. :) kerga misls kupt..za 35kw ni itk nobenga tko pametega..treba pocakt na a neomjeno :)

Ni res :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res :D :evilgrin:

dobr kksn sv650 al pa er6n bi furu s tem izpitom 35kw :) ta dva sta mi se najbolj za ta izpit..al pa kokr ti..uvozt kksnga 600ss s orginal mocjo na 70 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr kksn sv650 al pa er6n bi furu s tem izpitom 35kw :) ta dva sta mi se najbolj za ta izpit..al pa kokr ti..uvozt kksnga 600ss s orginal mocjo na 70 :D

To negre več, kolikor sem jst seznanjen. Bo takim kot je moj cena ZELO zrasla :) Jupi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel sem enega, tut rdečega, tist 07 k je biu uvožen s tvojmu nekdanjemu se mi je prodal, pa sem kupil 06. Prezadovoljen sem. ;) Res 100% odličn nakup je biu :D 3000km sm dau že čez, zamenju zadnjo gumo.

Nikdar razbito, čist vsi servisi pa za usak servis račun, vse knižce, račun od motorja ... še denar sem si od mame sposodil, ker me je blo strah, da se bo takoj prodal :P

Daj kakšno slikico prilepi. Kaj je 25kw verzija ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj enkrt k ti bo brt gor bom poslv, da vids kksne so te nove pole :) zdravnisko nared tm v murglah..nbos čaku tok kokr pr drugih :D sm rabs se naroct en dan prej tko..poklics.. :) kerga misls kupt..za 35kw ni itk nobenga tko pametega..treba pocakt na a neomjeno :)

OK zmenjeno ;). Zdravniško bom delal na Aškrčevi ker imajo od 13.00 naprej, povsod drugje pa samo zjutri. Kupit pa mislim itak cestaka, to bo pa kakšna cbr-a, gsxr, zx636 ali pa če bo denar novojšo R6-ko. Sej en let se švercaš, pol pa lepo nardiš za neomejeno pa je :D

@norc16 http://www.motosvet.com/tabla/topic/2330-125-ke-javite-se/page__view__findpost__p__1763993

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj kakšno slikico prilepi. Kaj je 25kw verzija ?

25kW v homologaciji ja.

OK zmenjeno ;). Zdravniško bom delal na Aškrčevi ker imajo od 13.00 naprej, povsod drugje pa samo zjutri. Kupit pa mislim itak cestaka, to bo pa kakšna cbr-a, gsxr, zx636 ali pa če bo denar novojšo R6-ko. Sej en let se švercaš, pol pa lepo nardiš za neomejeno pa je :D

@norc16 http://www.motosvet....ost__p__1763993

Ehm ... kaj je Ryder razbiu motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To negre več, kolikor sem jst seznanjen. Bo takim kot je moj cena ZELO zrasla :) Jupi :D

Če se boš odloču za prodajo jav. Dam sprec jurja vec kokr je vredn :notworthy:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš odloču za prodajo jav. Dam sprec jurja vec kokr je vredn :notworthy:

na avto_net. Rdeč Suzuki slikan pr rdečih vrtncah.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo če tisti ročni radarji ko jih majo policaji (v rokah) te lahko slika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika te lahko samo ze težko gor dobi :D

zaka bi te težko gor dobu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od plastike ima lasar slabšo odbitost kot od pleha :unsure:

A ni tut fora, da te mora v neko ravno površino zadet? Torej na sportaku jih je bolj malo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ravno površino kva pa jez vem...Če pogledaš r125, nima niti končka ravne površine tako kot ostali cestaki, v vizir naj te nebi smel merit ( naj nebi smel)..pa so me vseeno 2x na radar pohopsali..Res pa je, da sem ene parkrat mimo peljal (zgleda da ni zadel, neznam si razlagat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ravno površino kva pa jez vem...Če pogledaš r125, nima niti končka ravne površine tako kot ostali cestaki, v vizir naj te nebi smel merit ( naj nebi smel)..pa so me vseeno 2x na radar pohopsali..Res pa je, da sem ene parkrat mimo peljal (zgleda da ni zadel, neznam si razlagat).

tos tolk prletu sploh vidu ni, al pa je mislu da je R1 pa raj ni sploh probov ustavt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vaši v tržiču so tolk sposobni da bi tut reaktivca probal lovit :)

sploh mi jih ne omenji, me čakajo kjer se le da :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ravno površino kva pa jez vem...Če pogledaš r125, nima niti končka ravne površine tako kot ostali cestaki, v vizir naj te nebi smel merit ( naj nebi smel)..pa so me vseeno 2x na radar pohopsali..Res pa je, da sem ene parkrat mimo peljal (zgleda da ni zadel, neznam si razlagat).

Prsni koš.! Vizir nesme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tut fora, da te mora v neko ravno površino zadet? Torej na sportaku jih je bolj malo xD

ni fora v ravni površini, radar itak pošlje signal na vse strani (kot žaromet svetlobo) in se potem od enega kosa motorja oz. voznika odbije en del signala nazaj katerega radar potem prestreže, to dela večkrat v sekundi, da izračuna razliko v času in prevoženi poti v tem času in dobi ven hitrost, .........zakaj pa potem tegale ne morejo dobit na radar, pa nima niti ene neravne površine:

febNewsD8.jpg

zaradi oblike se nazaj do radarja odbije tako malo signala, da ga radar prepozna kot majhnega ptiča, če ga že....signal se nazaj do radarja odbije samo od njemu pravokotne površine, tako da bi to letalo lahko zaznali samo če bi imeli radar obrnjen navpično navzgor...ampak glede na namen uporabe tega letala (bombnik) je to takrat že prepozno :D

stealth-2a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRydeR a je una na Avto-netu tvoja za 550€ ?? razbita kr lepo :blink:

Ma sm jo tut jst že vidu, katastrofa -.- Ta motor je pa res že velik dau čez :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sm jo tut jst že vidu, katastrofa -.- Ta motor je pa res že velik dau čez :P

mja....drgač pa so sm tko plastike sfukane pa un nosilc k drzi stevc pa spredno plastiko..sj bom vidu ce se mi bo dal bom to zrihtu..drgac pa po delih :) a itk boli me kurac za ta motor..zrd njega sm biu en mesc u klinicm .) tko da sm zdj važn jst, da sm preživev pa da nbom meu hujsih trajhnih posledic :) a tko al tko sm ga mislu prodajat..in si kupt en avto, k sm glih naredu maja izpit za avto :OK: tko da zdj gledm bl avte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!