Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A maš ravea :P

Bom kar jaz zanj odgovoril, nima...Če ga rabiš vpraši uporabnika @kewo.

Drgač ti RRyDeRR priporočam, da ga raje prodajaš po delih, da sej kej denarja dobiš nazaj, sam se lahka tudi to zavleče :BUA:

Evo za vse une, ki nimajo v glavi vse zrihtan

:headbang::wallbash: Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za kako lepilo ko fajn tesni?

Popravljeno . Popravil ironbeeper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 1000 strani nazaj ...

hahaha to sm umru, ko sm brau xD

Hahaha, norci, sam nabijal :D

ironbeeper kaj kakšen silikon bi pršu v poštev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa so me dns ustavli...prehitevanje na križišču, po polni črti pa še kej bi se najdlo :) je reku minimalno 150€ kazni + pike

na koncu je dau 40€ za prehitevanje čez polno črto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se bova zmenila en dan sam da pogledam kako je, ker mislim da je klina not, elektronke pa ni... Kakorkol, ko bom vedu, ti javim pa se zmenva, itak morva še na kofe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se bova zmenila en dan sam da pogledam kako je, ker mislim da je klina not, elektronke pa ni... Kakorkol, ko bom vedu, ti javim pa se zmenva, itak morva še na kofe :)

Poklič pa prlet ni panike. :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 1000 strani nazaj ...

hahaha to sm umru, ko sm brau xD

ti softič si bil včeraj zvečer na petrolu v NM ne :grim lih k si plaču pa šu vn pogledam ker hajvan se zdej voz z motorjem pa vidm rdečga gsxr, sm si reku d tu morš bit ti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mel kdo obute Continental ContiTwist SM? Če je mel kdo kakšne so?

aja pa še to če bi bla kej narobe če bi dl spredi sport, zadi pa navadne. Sm tk razmišlu da bi mel spredi mehkejše. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti softič si bil včeraj zvečer na petrolu v NM ne :grim lih k si plaču pa šu vn pogledam ker hajvan se zdej voz z motorjem pa vidm rdečga gsxr, sm si reku d tu morš bit ti :lol:

Pa te nism vidu :P Bi me za rokav potegnu :P

Ej sam tiho mi boj! Čez Gorjance sm šou z 2 litrih bencina :D Nism si upau več kot 8000 obratov dat xD V Metliki so ble čist vse črpalke zaprte, pol sm pa bratu vzeu k je meu za skutera prpavljeno. Rezerva je pa svetla že ena 10km. :P

Šou sm h kolegu, zdj nazej so ble pa pune hakle. Sm sam gledau kje bom na kakega podgurca naletu pa sami Koprčani na cesti :krneki:

Ej pizda en krog bi pa mi že lahk nardili al ne? :D V četrtk bom spet v mesto piču, tk da če maš viška časa z bratom se lahk še kam zapeljemo :) Nekam prot Straži mislm, da bom šou ( ceste nč ne poznam, k sm lih ena 2× čez šou :D )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil na šihtu pa si lih k sodelavcu stopu pa plaču :) moj brat bo en cajt počivu zdej, regler mu je zgoru med vožnjo dns, taku d mau pazi haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mel kdo obute Continental ContiTwist SM? Če je mel kdo kakšne so?

kaj pa če bi dau savo mc50 m-racer (racing soft)??? .) jst jo mam drži ko prasica :OK: sm se pa tut hitru nuca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil na šihtu pa si lih k sodelavcu stopu pa plaču :) moj brat bo en cajt počivu zdej, regler mu je zgoru med vožnjo dns, taku d mau pazi haha :D

Aja :P K delaš nočno? Pa sej pol se bomo pa kr pogosto zdj videvali :P

Kk mu je pa regler crknu? -.-" Na Ninji 100% še ni crknu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja je stroj, tu dela tko kot treba, ne pa suzuki, oljna kapalka, najprej olje pušča pol pa še zagori haha :kva1: ja med vožnjo se mu je vžgal, se je sm belo začelo kadit pr kolenu haha, to je tam na levi strani pri kilerju tista rebrasta aluminijasta škatlica...najprej komplet štrom mrkne čez par sekund pa še iskre zmanjka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi dau savo mc50 m-racer (racing soft)??? .) jst jo mam drži ko prasica :OK: sm se pa tut hitru nuca .)

kok si dal za obe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si dal za obe?

Eh, pa ja raje kupi neke Bridgestonke, Dunlop-ke itd. kot pa Sava. Sej mogoče so res dobre, pa mogoče celo cenovno ugodne, sam zih ne bojo nikol konkurenca vodilnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pa ja raje kupi neke Bridgestonke, Dunlop-ke itd. kot pa Sava. Sej mogoče so res dobre, pa mogoče celo cenovno ugodne, sam zih ne bojo nikol konkurenca vodilnim.

ah ugodne. Sm zasledil v temi honda cbr da so obe skp 190€

Zdej sm na dunlop grem pa na continental da sprobam kakšne so. Dobim pa komplet za 80€ pol pa k mi dunlopk zmanka gem tele namontirat. Kdo ve kok pride premontaža pa centriranje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!