Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Žal nimam. @yourfriend11 tvoja odločitev, ja samo probam kakšno pametno pripomnit...NOT :D

Sej maš čist prov ampak nism glih pr denarju tk da bom kr continental vzel katere pa baje nej nebi ble slabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ugodne. Sm zasledil v temi honda cbr da so obe skp 190€

Zdej sm na dunlop grem pa na continental da sprobam kakšne so. Dobim pa komplet za 80€ pol pa k mi dunlopk zmanka gem tele namontirat. Kdo ve kok pride premontaža pa centriranje?

5€ po komadu, če pripelješ samo feltne. Vulkanizerstvo Kastelic Litijia (041 521 764)

Sej maš čist prov ampak nism glih pr denarju tk da bom kr continental vzel katere pa baje nej nebi ble slabe.

Jst mam Continental Conti Sport Attack (180€ obedve s poštnino). Niso glih pocen. Zaenkrat kr uredu, ko se segrejejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pa ja raje kupi neke Bridgestonke, Dunlop-ke itd. kot pa Sava. Sej mogoče so res dobre, pa mogoče celo cenovno ugodne, sam zih ne bojo nikol konkurenca vodilnim.

Res nevem zakaj ne bi vzel Save?? Če se je uredu guma in vse... A zato ker je SAVA??  Ker ni Dunlop?? A pol nisi zajeban, če nimaš Dunlopa, itd?? 

Sori k se razburjam, samo  mi gre včasi na kurac ko mi kdo reče vzemi Dunlop. FAK?? na svetu je še veliko drugih dobrih gum za veliko ceneje. Sam jih žal v Sloveniji ni. Ker uvažamo samo ''kao'' firme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja je stroj, tu dela tko kot treba, ne pa suzuki, oljna kapalka, najprej olje pušča pol pa še zagori haha :kva1: ja med vožnjo se mu je vžgal, se je sm belo začelo kadit pr kolenu haha, to je tam na levi strani pri kilerju tista rebrasta aluminijasta škatlica...najprej komplet štrom mrkne čez par sekund pa še iskre zmanjka :)

Res al nabijaš? Jst sm zagledan v eno na A-netu, za 4100€, 2006 letnk, kao 25kw :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pa ja raje kupi neke Bridgestonke, Dunlop-ke itd. kot pa Sava. Sej mogoče so res dobre, pa mogoče celo cenovno ugodne, sam zih ne bojo nikol konkurenca vodilnim.

Jst ti zrihtam obe dunlopke za tam 140€ al 130€ tam nekje... od save so baje skor šenkrat dražje :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, ma 30k km pa ni še nč crknlo razen senzorja za ler, tist senzor sm zastonj dobu od kolega k ma eno mašino kompletno doma, pa 2 minute cajta je blo za zamenat, to je pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja je stroj, tu dela tko kot treba, ne pa suzuki, oljna kapalka, najprej olje pušča pol pa še zagori haha :kva1: ja med vožnjo se mu je vžgal, se je sm belo začelo kadit pr kolenu haha, to je tam na levi strani pri kilerju tista rebrasta aluminijasta škatlica...najprej komplet štrom mrkne čez par sekund pa še iskre zmanjka :)

Huhu :D To so dimni signali, pač, da te Suzukijevi serviserji najdejo :P

Pa njegov ma lih ena 14.000km pa se je kr to sfukalo -.- Eh Eh :D Mogoče so pa kilometri zvrteni :D Pa sploh nebi reku, da je to vezano na kilometražo -.-

Kok zadeva košta?

Aja ... v četrtk verjetno nebo šlo :P bom v bolnci -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nevem zakaj ne bi vzel Save?? Če se je uredu guma in vse... A zato ker je SAVA??  Ker ni Dunlop?? A pol nisi zajeban, če nimaš Dunlopa, itd?? 

Sori k se razburjam, samo  mi gre včasi na kurac ko mi kdo reče vzemi Dunlop. FAK?? na svetu je še veliko drugih dobrih gum za veliko ceneje. Sam jih žal v Sloveniji ni. Ker uvažamo samo ''kao'' firme. 

Zakaj vprašaš. Ker me celo življenje navajajo, da raje kupi preverjeno stvar kot neko, kjer boš bil poskusni zajček. Pa nikjer nisem omenil, da je Sava guma slaba, ampak, da niso konkurenca vodilnim. Vrjetno je le neki na tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vprašaš. Ker me celo življenje navajajo, da raje kupi preverjeno stvar kot neko, kjer boš bil poskusni zajček. Pa nikjer nisem omenil, da je Sava guma slaba, ampak, da niso konkurenca vodilnim. Vrjetno je le neki na tem.

In potem malo pogledaš v temo Dunlop gume, pa vidiš da uporabniki zloglasnih sportsmartk niso nič kaj zadovoljni in da imajo takšne in drugačne težave z njimi. Včasih pa tudi preverjena firma ni dobra. Btw je pa že na forumu nek uporabnik pisal, da so v redu, pa tudi cena je visoka. Potem že mora biti nekaj na tem, da je solidna guma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem malo pogledaš v temo Dunlop gume, pa vidiš da uporabniki zloglasnih sportsmartk niso nič kaj zadovoljni in da imajo takšne in drugačne težave z njimi. Včasih pa tudi preverjena firma ni dobra. Btw je pa že na forumu nek uporabnik pisal, da so v redu, pa tudi cena je visoka. Potem že mora biti nekaj na tem, da je solidna guma. 

Ja to je res, sam kot je biker77 povedal, da je težko ocenit ali je guma dobra, je zelo odvisno od stila vožnje. Ja že res, da preverjena firma ni dobra, vendar grem raje na preverjeno kot nepreverjeno. No sej če je solidna guma in drži kot je treba, me čist nič ne moti, ampak dokler imam na glavi kapico Dunlop bom imel isto obutev na nogah :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti zrihtam obe dunlopke za tam 140€ al 130€ tam nekje... od save so baje skor šenkrat dražje :surrender:

Sm že naroču ContiTwist SM komplet za 80€. Itk pa nism nek divjak da bi bil nonstop v polnem nagibu in kolenčku. Novega marofa se pa nebi branu. Če bo kdo šol kej nej jav pa grem zraven! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že naroču ContiTwist SM komplet za 80€. Itk pa nism nek divjak da bi bil nonstop v polnem nagibu in kolenčku. Novega marofa se pa nebi branu. Če bo kdo šol kej nej jav pa grem zraven! :notworthy:

Jaz sem mislil iti v nedeljo, samo si bom sposodil kombi. Bom še v temi marof rekel preden bom 100%, moram še videti kok pride en dan sposoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil iti v nedeljo, samo si bom sposodil kombi. Bom še v temi marof rekel preden bom 100%, moram še videti kok pride en dan sposoje.

Jst med vikendom najbrž nebom šol da nebom ovira na stezi. Grem rajše med tednom ko je manj gužve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil iti v nedeljo, samo si bom sposodil kombi. Bom še v temi marof rekel preden bom 100%, moram še videti kok pride en dan sposoje.

U hudo majstr, mal javi. sm zaintirisiran :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo natančno pove, koliko ur vožnje je minimalno za izpit A2 če ga greš opravljati od začetka (se pravi, da nimaš dve leti izpita A1)? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 ur :headbang: :headbang: :surrender: :surrender:

Popravljeno . Popravil robivitez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero grdo vreme vse do ponedeljka...fak, kaj se danes nisem šel furat :headbang:

jap. Jst sm dans izkoristu da sm šol pogledat marijo reko kakšna je to sploh cesta (sm bil prvič). Kr vredu ampak sm šol sam gor pa nazaj dol. Nč eksperimentiru. Pol ob 20ih sm bil pa še pr jezeru na rakitni sm gledu če so kje kšne babe. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend, ne zjbavaj se na mariji reki sedaj, ker je hudičevo hladna. Rajš počaki na kakšen vroč teden letos, ali pa jo kar pozabi za letos :) Marija reka je zakon drgač, ampak ma svoje pasti. Kolkr si opazu je cela v gmajni, in to se ne ogreje hitr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend, ne zjbavaj se na mariji reki sedaj, ker je hudičevo hladna. Rajš počaki na kakšen vroč teden letos, ali pa jo kar pozabi za letos :) Marija reka je zakon drgač, ampak ma svoje pasti. Kolkr si opazu je cela v gmajni, in to se ne ogreje hitr.

Ne ne. Sej nism nč zalagu gor. Sam šol sm mal pogledat pa so bli eni trije al štirje k so se preganjal gor pa dol. Drgač pa nikjer ne zalagam preveč. Mam dost lizanja asvalta za letos :naughty:

mislš ti kej nabavt za furat al si celo že?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat se včasih na cesto spravim s sposojenmu kawasaki d-trackerjam od kolegice :) Lihk dons sm biu na ridah.

Hja, željo mam nabavt drugo sezono neki, ovire na tej cesti so pa raznorazni zakoni in finance :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne. Sej nism nč zalagu gor. Sam šol sm mal pogledat pa so bli eni trije al štirje k so se preganjal gor pa dol. Drgač pa nikjer ne zalagam preveč. Mam dost lizanja asvalta za letos :naughty:

mislš ti kej nabavt za furat al si celo že?

Dej Jure kwa ga strašiš, leden afsvalt tam gor drži za po kolenu... :P ti kr zalagej, a se boš ko moj dedi s CBF-ko vozu al kaj? :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!