Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Če pa slučajno zletiš pa kewo odgovarja :)

Jez sam učim, da je pametno k gor prideš najprej asfalt potipat, ne pa nakonc :)

HAHA :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo... -_-

yourfriend11, cesta ful huda, sam je res non stop cela v senci, se pa da lepo gor vozit, edino kar je da je malo daleč, pa cesta proti Celju je na nekih odsekih čist zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap. Jst sm dans izkoristu da sm šol pogledat marijo reko kakšna je to sploh cesta (sm bil prvič). Kr vredu ampak sm šol sam gor pa nazaj dol. Nč eksperimentiru. Pol ob 20ih sm bil pa še pr jezeru na rakitni sm gledu če so kje kšne babe. :rolleyes:

Si me spomnil na ta dan ko smo se stara garda foruma 125k dobli gori. Nas je blo kar nekaj :)

Spomnim se da sem eno rundo šel jaz prvi gor. Seveda teram na pune po kolenu. Za mano pa žiga na kolenu z eno roko pa komolec na tanku in si je podpiral glavo od dolgčasa:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://petrolija.com...I/Motodrom.aspx

to sem našel na netu. Bluženje al bodo stvari končno stekle v pravo smer.

Podjetje PETROLIJA d.o.o. ima 0 zaposlenih (zanimivo - za podjetje, ki naj bi 1. oktobra LETOS zasadilo lopato v izgradno dirkališča!)

Pa še nekaj informacij, ki sem jih pridobil:

- pista naj bi imela notri OGREVANO speedway progo (morda geotermalno? To bi bilo zanimivo in praktično brez stroškov obratovanja)

- naj bi na strehah tribune bilo 70.000 kvadratnih metrov fotovoltaike (za pridobivanje električne energije iz sončeve svetlobe)

- naj bi imel kompleks stalno 400 zaposlenih (dirkališče, zdravilišče, golf)

- naj bi sedaj pospešeno skušali pridobiti kupce za 49.000 deležev podjetja, ki bodo vredni 2500 evrov ,v "predprodaji" pa 1700 evrov (dva meseca prej so bili še po 2100, pa verjetno ni bilo veliko zanimanja)

Vse skupaj naj bi bilo cirka 200 mio €investicije - 49.000 deležev naj bi bilo torej vrednih nominalno 122.500.000 evrov, po skonto ceni nakupa pa bi to bilo lahko 83.300.000 evrov prihodka.

A hudič se, kot vedno, skriva v detjalih .Poslovni načrt si je možno ogledati v njihovem računalniku, ne pa ga tudi preštudirati na samem in se potem odločiti za investicijo.

Hudič je tudi misteriozna planirana 50 mio €vredna geotermalna elektrarna, ki naj bi ji kar 80% primaknila EU (40 miljonov).

Da ne govorim o tem, da me res zanima, koliko zemljišč je odkupljenih, ali so potrjeni razni načrti in - verjamem, da že imajo tudi dovoljenja za gradnjo?

Toliko vprašanj ... ki jih bom šel enkrat zastavit na predstavitev. Predstavitve so ob sredah ob 19. uri v M-hotelu v Ljubljani.

Vse skupaj lahko daje tudi vtis nategancije. Če dovoljenj ni in prodajo deleže, potem pa lastniki tega "projekta" rečejo recimo "ah, škoda, pač ni šlo, stroški so pa že bili in zato podjetje nima denarja in ga bomo dali v stečaj", si lahko lepo operejo roke in odnesejo denar "piste željnih motoristov".

No, jaz si želim, da to ne bi bila nategancija.

To in še več piše v temi: http://www.motosvet.com/tabla/topic/31640-dirkalisce-ni-problem/

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo... -_-

yourfriend11, cesta ful huda, sam je res non stop cela v senci, se pa da lepo gor vozit, edino kar je da je malo daleč, pa cesta proti Celju je na nekih odsekih čist zanič.

če te zanima kaj je zanič cesta se pripelji v pomurje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo... -_-

yourfriend11, cesta ful huda, sam je res non stop cela v senci, se pa da lepo gor vozit, edino kar je da je malo daleč, pa cesta proti Celju je na nekih odsekih čist zanič.

Ja na strani pri Trbovlju, na drugi strani je cesta TOP, tut če je skos v senci, lima ko svina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na strani pri Trbovlju, na drugi strani je cesta TOP, tut če je skos v senci, lima ko svina :naughty:

Ne vem kje točen, vem da ko se vračaš nazaj in je en tak dolg ovinek pod viadtuktom, luknje pa po celem ovinku, me je tok streslo, da je blo kr veselo.

če te zanima kaj je zanič cesta se pripelji v pomurje :P

Heh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en nej mi plis da od macaka cifro!!!!

Meu sm pa vidm, da nimam več.

Evo lih iz bolnice :D So mi malo ravnalu pretin v nosu xD Jebeni motocross -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meu sm pa vidm, da nimam več.

Evo lih iz bolnice :DSo mi malo ravnalu pretin v nosu xD Jebeni motocross -.-

al te je kdo zbombu?? :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al te je kdo zbombu?? :naughty: :D

Ej pa veš da ne :P Kolega me je zbiu, ko sm ob progi počivau hehe :D

Ponavad mi pa členke zdravijo zarad pretepov :P mam take kot iz plastelina :D tako kot udarm, tako ostanejo -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Fantje kaj mi priporočate, mal starejšo RS 125 al novejšo YZF 125. Seprav da oba stane približno isto. Vem da bom meu z RS več stroškou, pa da bo bl letela. Sam a splača vzet 2T za 1  al pa 2 leti.  Al bi blo bol za ta čas vzet 125ccm 4T ? 

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Fantje kaj mi priporočate, mal starejšo RS 125 al novejšo YZF 125. Seprav da oba stane približno isto. Vem da bom meu z RS več stroškou, pa da bo bl letela. Sam a splača vzet 2T za 1  al pa 2 leti.  Al bi blo bol za ta čas vzet 125ccm 4T ? 

rok dobr ves ti kasna je stvar :D tko da pozab na 4takt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

041-497-516.. pa poklič kj :winkiss::D

tnx usen sam sm že zdavnej mu :rolleyes: zle sm vidu, je kolega tvoj motor kupu prav da si biv 2 tedna v komi *?*? :surrender: pizdarija čist a kwa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx usen sam sm že zdavnej mu :rolleyes: zle sm vidu, je kolega tvoj motor kupu prav da si biv 2 tedna v komi *?*? :surrender: pizdarija čist a kwa

Ja res al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res al kaj?

2 tedna umetne kome in 2 tedna po oddelkih tm po klinicnem..v bistvu ceu julij sm biu u klinicnem .) blo je jebeno.. najhujše počitnce do zdej...še vedno sm rasfukan tko pa še te zadnje dni pocitnic morm hodt na te fizioterapije .) sam sej bo...dans sm mal furu avto po dougm času :OK: motor sm pa prodv ker nocm vec tok reskirat..pa da spet pristanem u klinicnem :BUA: dost ga je blo ta mesc :D zd je kksn avto na vrsti.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 tedna umetne kome in 2 tedna po oddelkih tm po klinicnem..v bistvu ceu julij sm biu u klinicnem .) blo je jebeno.. najhujše počitnce do zdej...še vedno sm rasfukan tko pa še te zadnje dni pocitnic morm hodt na te fizioterapije .) sam sej bo...dans sm mal furu avto po dougm času :OK: motor sm pa prodv ker nocm vec tok reskirat..pa da spet pristanem u klinicnem :BUA: dost ga je blo ta mesc :D zd je kksn avto na vrsti.. :naughty:

Ti mater, lohk bi kei povedau xD ( Ok to je sarkazm ) bi te pršli pogledat :D

Kaj je blo? Ma jebeš motor, jebeš use, sam da's ti ceu!!!!!!! :wub::wub:

Dej mi ti šenkaj rokavice, če mi jih kewo noče :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!