Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ti mater, lohk bi kei povedau xD ( Ok to je sarkazm ) bi te pršli pogledat :D

Kaj je blo? Ma jebeš motor, jebeš use, sam da's ti ceu!!!!!!! :wub::wub:

Dej mi ti šenkaj rokavice, če mi jih kewo noče :D

Kwa morm če sm gorenc! :naughty:

Čist pizdarija pol pravš, sam da si še živ tastar jebeš motor... boš že 1000 kupu čez par let :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mater, lohk bi kei povedau xD ( Ok to je sarkazm ) bi te pršli pogledat :D

Kaj je blo? Ma jebeš motor, jebeš use, sam da's ti ceu!!!!!!! :wub::wub:

Dej mi ti šenkaj rokavice, če mi jih kewo noče :D

sj sm reku da sm biu en mesc u klincm zrd motorja .) hheh..sj je prsu mačak :wub::D

ah..padu na rakitni..rakitna kot rakitna..dost peska+hitrost..v bistvu sm tkrt padu k je tud macak padu..jst sm biu spredi..on zamano jst sm padu pol je se on zamano..njem ni blo nc..jbg eni majo vec srece :) mene pa odfukal..motor pa tud.. :)

rokavice bom kr obdrzu..k majo to kevlar- carbon zascito na clenkih..nikol ne ves kdaj lahk pridejo prav :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa morm če sm gorenc! :naughty:

Čist pizdarija pol pravš, sam da si še živ tastar jebeš motor... boš že 1000 kupu čez par let :rolleyes:

mja..ma za to 125ko sm sov delat sam da dobim đabe izpit za a2 in a neomejeno in mal izkusnenj za bl tezje motorje..in me je ta zakon cist zajebu :headbang: tko bi po starem zakonu..prodv rsko..in si kupu cbrko 600rrko na 25kw zdj k sm 18 lepo..a tko zajebal da morm se enkrt delat te ure..pa se nobenga postenga SS nebi mogu furat.. :D sej bom vidu..ce bom sov delat za a2 in pol naredu pr 21ih za neomjeno..ce ne..pa pri 24 lepo za neomejeno in kksno 600tko pol pa na jurcka :) do tkrt pa avto lukzus :OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm reku da sm biu en mesc u klincm zrd motorja .) hheh..sj je prsu mačak :wub::D

ah..padu na rakitni..rakitna kot rakitna..dost peska+hitrost..v bistvu sm tkrt padu k je tud macak padu..jst sm biu spredi..on zamano jst sm padu pol je se on zamano..njem ni blo nc..jbg eni majo vec srece :) mene pa odfukal..motor pa tud.. :)

rokavice bom kr obdrzu..k majo to kevlar- carbon zascito na clenkih..nikol ne ves kdaj lahk pridejo prav :P :naughty:

Ja moraš upoštevat, da sem jaz pred tem že 3-krat padel in da sem imel na sebi kompletno opremo. Ni samo sreča :D

Drgač važn, da si cel, samo jaz zmeraj ko sem padel sem ga naslednji dan šel nažigat, da zgubim un strah, pol pa postopoma naprej :D.

Zdej pa avto pravš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moraš upoštevat, da sem jaz pred tem že 3-krat padel in da sem imel na sebi kompletno opremo. Ni samo sreča :D

Drgač važn, da si cel, samo jaz zmeraj ko sem padel sem ga naslednji dan šel nažigat, da zgubim un strah, pol pa postopoma naprej :D.

Zdej pa avto pravš :)

Ja a nisi nč zjebu, da si se lahko nasledn dan pelou ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a nisi nč zjebu, da si se lahko nasledn dan pelou ? 

Ja pri prvih treh so bile samo plastike in zvita ročica sklopke in "nožica" menjalnika...to sem samo zravnal in gasa naprej. Zdej na Rakitni je pa kr stvari zvilo in odlomilo, tko da sem prvo rabil teden dni, da ga zrihtam in pol naprej. In prva tura je bila Rakitna, samo bolj po jajcih :D

Sej zdej je čist polimana, samo me prov briga, jaz se z motorjem furam ne pa spogledujem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta naš Mačak ma 9 žiulenj ;)

Hahaha, dobra, samo so sam še 4-je ostali :D

P.S.: Mjavvvvvvvvvvvv

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, dobra, samo so sam še 4-je ostali :D

P.S.: Mjavvvvvvvvvvvv

dobr jih izkorist..kokr jih je še ostal :P:OK: dobr..ti si se navadu na padce že :D jst sm prvič padu.. še dobr da ni biu tud poslednji .) :) mja..zdj kksn avto..sj ti tud bos zdj avto..sj delas izpit :yea1: sj k nrdis izpit..pol bova lahk sla dragat pa driftat.. :P:OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jih izkorist..kokr jih je še ostal :P:OK: dobr..ti si se navadu na padce že...jst sm prvič padu.. še dobr da ni biu tud poslednji .) :) mja..zdj kksn avto..sj ti tud bos zdj avto..sj delas izpit :yea1:sj k nrdis izpit..pol bova lahk sla dragat pa driftat.. :P:OK:

Mah čim manj jih izkoristim tok bolj ;)

Ne avta še ne bom, mogoče kasneje ko bom mel denar še za avto, ker je velik strošek avto+motor. Ma itak, kupit neki na zadn pogon pa mal gont naokol. Zadnjič je en tip na Rakitni mel čist spedenano Hondo civic, vse od mašine, elektronke do vzmetenja in podvozja (če se ne motim). Veš kako gre tipu avto čez ovinke, noro :kva2: Sam je pa vložu vanjga ulala, truda in denarja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah čim manj jih izkoristim tok bolj ;)

Ne avta še ne bom, mogoče kasneje ko bom mel denar še za avto, ker je velik strošek avto+motor. Ma itak, kupit neki na zadn pogon pa mal gont naokol. Zadnjič je en tip na Rakitni mel čist spedenano Hondo civic, vse od mašine, elektronke do vzmetenja in podvozja (če se ne motim). Veš kako gre tipu avto čez ovinke, noro :kva2: Sam je pa vložu vanjga ulala, truda in denarja :yes:

sj ce si reku da bos prodv motor..si pol cez zimo kups kksn avto al pa od brata vzames :D honde so dobre..civic vti dobr vlece..161konjev..pa še lahk avto..gre to :D a isto vlece kokr rska..sam v visokih obratih :OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri prvih treh so bile samo plastike in zvita ročica sklopke in "nožica" menjalnika...to sem samo zravnal in gasa naprej. Zdej na Rakitni je pa kr stvari zvilo in odlomilo, tko da sem prvo rabil teden dni, da ga zrihtam in pol naprej. In prva tura je bila Rakitna, samo bolj po jajcih :D

Sej zdej je čist polimana, samo me prov briga, jaz se z motorjem furam ne pa spogledujem :evilgrin:

če so plastike sam porajsane pol ni panike :D. Men so počle, pa nosilci so šli u k****.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so plastike sam porajsane pol ni panike :D. Men so počle, pa nosilci so šli u k****.

Pa kaj delate, da tako padate? K je res treba silt, če več negre? Men v 15.000km na dveh RSkah ni ratal nit enkrat padet pa sem res izvlekel iz motorjev dušo in "telo"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj delate, da tako padate? K je res treba silt, če več negre? Men v 15.000km na dveh RSkah ni ratal nit enkrat padet pa sem res izvlekel iz motorjev dušo in "telo"!

Eh, če vsaj enkrat v sezoni ne padeš pol ga ne furaš prov :P. No ja jaz sem 2-krat na dirkališu, ostale 3 pa na cesti in naj rečem: enkrat pesek, drugič olje, tretjič "woman"? :D

RRyDeRR, ja prodal ga bom sam grem na 600, avta ne rabim mi je čist odveč :D Un je mel starejšo hondo, tiste ko so bile še lepe ek9.jpg

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, če vsaj enkrat v sezoni ne padeš pol ga ne furaš prov :P. No ja jaz sem 2-krat na dirkališu, ostale 3 pa na cesti in naj rečem: enkrat pesek, drugič olje, tretjič "woman"? :D

RRyDeRR, ja prodal ga bom sam grem na 600, avta ne rabim mi je čist odveč :D Un je mel starejšo hondo, tiste ko so bile še lepe ek9.jpg

mja..to je ta hondica..civic hb vti.. ma jo en kolega..sj sm si tud jst mislu kupt za prvi avto..sam k so vse zgonjene.. :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebeš avto, sam da dela pa da ma kluko za prikolco :whistle: da se bo šlo lahko kej na Grobnik :D kombiji so se mi zameril :SS

Pred 3 dnevi se je edn ubiu na Grobniku. Strašna nesreča :S Na ciljni ravnini mu je crknu motor (bil je mislim, da na drugi ali tretji poziciji ) in eden od zadnjih tekmovalcev ga je zadel. Motorji so letel 5 metrou po luftu.

Mene že počas mineva Grobnik :) Več smrtnih žrtev na tem Grobniku kot na cest pizda :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebeš avto, sam da dela pa da ma kluko za prikolco :whistle: da se bo šlo lahko kej na Grobnik :D kombiji so se mi zameril :SS

Si mi vzel besede iz ust. Drgač bi bil mogoče zainteresiran v nedeljo? Me je un klical in se opravičil, tak da mogoče bom lahko v nedeljo šel dol.

budacki, sem se zadnjič pogovarjal z bivšim motosvetovcem in je rekel, da sta na grobniku samo dva huda ovinka, drugo je samo gas. Naj bi bila panonia (al kak je že) veliko bolj zanimiva. Drgač je pa tragedija, samo veš kako pravjo: "If you play with fire, you get burned!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 3 dnevi se je edn ubiu na Grobniku. Strašna nesreča :S Na ciljni ravnini mu je crknu motor (bil je mislim, da na drugi ali tretji poziciji ) in eden od zadnjih tekmovalcev ga je zadel. Motorji so letel 5 metrou po luftu.

Mene že počas mineva Grobnik :) Več smrtnih žrtev na tem Grobniku kot na cest pizda :S

ja moj status si preber :P vem sm vidu posnetek, grozno :(

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj delate, da tako padate? K je res treba silt, če več negre? Men v 15.000km na dveh RSkah ni ratal nit enkrat padet pa sem res izvlekel iz motorjev dušo in "telo"!

jest tut še nism rsko položu :notworthy: je treba kr potrkat

sm pa cbr zato :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst jo tut nism položu in jo tut nam, pa se nemerkam neki fejst :rolleyes: mi jo je pa kolega v nedeljo mal preuredu... :headbang:

Dveh stvari se nikoli ne posoja: ženske in motorja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dveh stvari se nikoli ne posoja: ženske in motorja. :)

sej ni posodu motorja. V kombiju se mu je prekucnu :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dveh stvari se nikoli ne posoja: ženske in motorja. :)

jas sem pred nekaj časa dal kolegu rs za pelat pa je tudi padel..sreča samo da ni blo njemu nič...motor pa se itak poštima:) (če pa se ne da pa drugega nabaviš):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni posodu motorja. V kombiju se mu je prekucnu :S

Uf, to se je pa men že tut nardil. Sam men je sam špegu šel pa nič druga :)

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!