Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Uf, to se je pa men že tut nardil. Sam men je sam špegu šel pa nič druga :)

jest sm mev use dol pobran, pa še direkt na stojalo mi je padu s plastiko.... :( k sreča je sam 1 fuč, tak da sm kar novo naroču :OK:

post-20290-043450700 1282230254_thumb.jpg

post-20290-089697500 1282230293_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mev use dol pobran, pa še direkt na stojalo mi je padu s plastiko.... :( k sreča je sam 1 fuč, tak da sm kar novo naroču :OK:

lepo je razklalo plastiko:BUA:

kolko pa stane nova če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mev use dol pobran, pa še direkt na stojalo mi je padu s plastiko.... :( k sreča je sam 1 fuč, tak da sm kar novo naroču :OK:

Če neb blo motosvet nalepke bi šou motor napou xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo je razklalo plastiko:BUA:

kolko pa stane nova če ni skrivnost?

okrog 180€ :D

kdo gre marof alpa raceland od 22.8. naprej?

mission impossible :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bi se dal zelo lepo zlotat, ker je lepo počla in ni nič odkrušeno, se sploh ne bi videlo da je bila počena

ja pa bi jo blo treba dat štrihat pa nalepke kupit :whistle: sm ene 2 pokitov k so sam počle drugač, ta je pa tam na sredini na zares mejhnih koščih... bom to pol u jesen en dan mal limov pa rihtov k bo cajt :D važn da se ga zrihta, da bo kot nov in proda pol pa po 600 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa bi jo blo treba dat štrihat pa nalepke kupit :whistle: sm ene 2 pokitov k so sam počle drugač, ta je pa tam na sredini na zares mejhnih koščih... bom to pol u jesen en dan mal limov pa rihtov k bo cajt :D važn da se ga zrihta, da bo kot nov in proda pol pa po 600 :grim

Brat prvleku ZIPa s high end predelavo domou :) Zadeva vleče tako, da glava boli :) Ni 125tke ki bi mu zraun pršla :P

Mormo še prot Suzukiju sprobat :D Če pa me s tem prehiti grem pa direkt na BMWjeuga S 1000RR xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mev use dol pobran, pa še direkt na stojalo mi je padu s plastiko.... :( k sreča je sam 1 fuč, tak da sm kar novo naroču :OK:

Pismo si jo lepo zrihtu, čist race look :D. Sam je pa res smola, kaj se ti je zgodil :(

impulz, jaz sem za marof, če mi zrihtaš prevoz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari kewo vsaka ti čast kak si zriktal na prvi sliki :)))) :notworthy:respect res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari kewo vsaka ti čast kak si zriktal na prvi sliki :)))) :notworthy:respect res

Pa sej sploh ni nč posebnega... zgleda pa petarda drugač ja, sm ji kar mal odpustu k sm jo vidu tko lepo :rolleyes:

post-20290-024581400 1282246951_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej sploh ni nč posebnega... zgleda pa petarda drugač ja, sm ji kar mal odpustu k sm jo vidu tko lepo :rolleyes:

S čim si pa tist na lučeh prelepu? Jst mam pizda eno samo luć, samo je faking velika xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim si pa tist na lučeh prelepu? Jst mam pizda eno samo luć, samo je faking velika xD

Čist đabe, s "silver tejpom" čez polepš pa sam z olfa potegneš okol luči :winkiss: pa še kšno nalepko čez da ni čist dovgočasn izgled :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje...paše zadna zavorna ročka od Aprilie RS 125 letnik 2010 na Apriio RS 125 letnik 2003?

post-27850-052949900 1282306809_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ShAArK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nebom 28ga seu do daske pol prijem fantje :D

CC pa Umek? Dej stari mogoče se vidva :D xD

ShAArK@ mislm, da bi moralo pasat.. Kokr sm na hitro slikce preletu gre za enako zadevo. :)

Do sredine 07 je motor vleku vn 28 konjev na gredi, od tkt naprej (piaggitov CDI ) pa menda "samo" še 24 konjeu.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje...paše zadna zavorna ročka od Aprilie RS 125 letnik 2010 na Apriio RS 125 letnik 2003?

mora pasat ker majo enake štele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mora pasat ker majo enake štele.

Sj ja ... menjane so bremze, plastike pa CDI. Ostalo je menda enako.

Vpetje v okvir je ostalo isto, tako da gre :)

EDIT: Pa feltne seveda :D <3

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah vi se kr stimite za marof. Jst sm dans bil. Pista super. Guzve nobene. Čevapi dobri. Vroče pa zlo! :notworthy: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah vi se kr stimite za marof. Jst sm dans bil. Pista super. Guzve nobene. Čevapi dobri. Vroče pa zlo! :notworthy: :naughty:

kolko si mel top speed tam ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko si mel top speed tam ??

Jst 95. Obi pa mislm da tud 108-109. Jbg kilaža nrdi svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo :topic: zanima me tisti ki ste hodli z motoji prek meje npr. hrvaška če gledajo ispit ?? pa zeleno karto tudi rabiš al ne ?? hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!