Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sicer malo :topic: zanima me tisti ki ste hodli z motoji prek meje npr. hrvaška če gledajo ispit ?? pa zeleno karto tudi rabiš al ne ?? hvala za odgovore

ah, sem šel letos minimalno 12krat na hrvaško, tut osebnega dokumenta ti nav treba pokazat če bo gužva kaj šele ostalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sem šel letos minimalno 12krat na hrvaško, tut osebnega dokumenta ti nav treba pokazat če bo gužva kaj šele ostalo :D

Js sm mogu skor vsakič pokazat izpit in prometno..na naši strani nikol sam na Hrvaški :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mogu skor vsakič pokazat izpit in prometno..na naši strani nikol sam na Hrvaški :)

Hudo, 1. slišim, jest sm mogu sam lansklet enkrat čelado dol dat pa letos me je sam en uprašu če mam izpit za to "zverino" sm se mu sam smejav :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo, 1. slišim, jest sm mogu sam lansklet enkrat čelado dol dat pa letos me je sam en uprašu če mam izpit za to "zverino" sm se mu sam smejav :surrender:

Zverino :) haha

Zadnič me je policajka na Brodu na kupi popisala..od barve in registrske motorja do osebnih podatkov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sem šel letos minimalno 12krat na hrvaško, tut osebnega dokumenta ti nav treba pokazat če bo gužva kaj šele ostalo :D

sam 12krat. Jst tm nekje 30krat. Vedno k sm se furu sm šol na morje. Sam za majske počitnice sm bil 6krat.

drgač na meji redko kdaj da morm potni list pokazat. Sam mahajo uglavnem. Zadnič me je carinik vprašu če gre ta motor po zadni pa spredni. Sm potrdil pozitivno čeprov neznam :naughty: . Čelado pa sam enkrat snel na hrvaško-bosanski meji.

Aja pa ko sm se vraču par dni poznej sm mogu pa še ruzak spraznt.

Na bosanski meji je pa treba itk vsakič dat zeleno karto, prometno, vozniško. Potem je tok tumpav da me začne sprašvat če sploh mam jst lahko vozniško pa take. :wallbash:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tist ki je za novi marof v sredo oz. četrtek nej se jav tuki ter naj mi pošlje PM da se zmenmo kej se dobimo pa podobno.

Zaenkrat:

Yourfrend11

Obifix

666 (nism še ziher če je za)

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tist ki je za novi marof v sredo oz. četrtek nej se jav tuki ter naj mi pošlje PM da se zmenmo kej se dobimo pa podobno.

Zaenkrat:

Yourfrend11

Obifix

666 (nism še ziher če je za)

seveda sem za :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tist ki je za novi marof v sredo oz. četrtek nej se jav tuki ter naj mi pošlje PM da se zmenmo kej se dobimo pa podobno.

Zaenkrat:

Yourfrend11

Obifix

666 (nism še ziher če je za) no je potrdil da je za :yea1:

Še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja..ma za to 125ko sm sov delat sam da dobim đabe izpit za a2 in a neomejeno in mal izkusnenj za bl tezje motorje..in me je ta zakon cist zajebu :headbang: tko bi po starem zakonu..prodv rsko..in si kupu cbrko 600rrko na 25kw zdj k sm 18 lepo..a tko zajebal da morm se enkrt delat te ure..pa se nobenga postenga SS nebi mogu furat.. :D sej bom vidu..ce bom sov delat za a2 in pol naredu pr 21ih za neomjeno..ce ne..pa pri 24 lepo za neomejeno in kksno 600tko pol pa na jurcka :) do tkrt pa avto lukzus :OK:

2 leti nazaj je tudi mene skeglalo (gsx-r 600 k7 takrat bil star 14 mesece)(25% invalid), in sem si tudi rekel da se bom umiro in nebom mel več motorja. In sem si vedno govoril da bo želja z časom minla. Zdaj je 2 leti pa če nebi imel punce in mame bi ziher imel že leto pa pol motor. Želja je ful mislim da iz dneva v dan hujša. Zmes mi uporabnik aless posodi malo njegov stroj. Ampak vidim da je isto kot da nebi imel prometne. Očitno se neznam spametovat in vozit počasi/normalno. Sploh ko imam R1ko med nogami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj je tudi mene skeglalo (gsx-r 600 k7 takrat bil star 14 mesece)(25% invalid), in sem si tudi rekel da se bom umiro in nebom mel več motorja. In sem si vedno govoril da bo želja z časom minla. Zdaj je 2 leti pa če nebi imel punce in mame bi ziher imel že leto pa pol motor. Želja je ful mislim da iz dneva v dan hujša. Zmes mi uporabnik aless posodi malo njegov stroj. Ampak vidim da je isto kot da nebi imel prometne. Očitno se neznam spametovat in vozit počasi/normalno. Sploh ko imam R1ko med nogami :)

Vsak ima svojo "drogo" :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje & dekleta ( ne mislm tebe mačak :P ) ma da mi vsi opremo nosite!

Sm meu možnost 10 min nazaj videt kaj naredi asfalt v stiku z golo kožo ( kratka majca in kratke hlače seveda!!!!! :headbang: ).

Zagraužali so se mi motorji! :headbang: Dobesedno!!!! Mogoče še 2 minute dlje bi gledau pa bi šou direkt bruhat -.-" pa nism nek občutljiu tip.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, men se tut gre :(. Kaj, dol boste vrjetno šli z motorji, pa ob kateri uri boste štartal?

Ja z motorji gremo dol. Kdaj se štarta je p astvar dogovora. Ti če greš bi šol lahko zmano najprej do krškega kjer pobereva še obifixa in vsi trije pol naprej prot novmu marofu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z motorji gremo dol. Kdaj se štarta je p astvar dogovora. Ti če greš bi šol lahko zmano najprej do krškega kjer pobereva še obifixa in vsi trije pol naprej prot novmu marofu.

Sei boste menda šli čez Metliko? :D Al ne? Kr se vam lahko del poti pridružim, če se ohladim do tkt :)

EDIT: Sm počekirau mau na gogle.map pa vidm, da maste potem full dlje, tak da ni treba. :)

Kako greste pa do Krškega? xD

Popravljeno . Popravil bawbaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei boste menda šli čez Metliko? :D Al ne? Kr se vam lahko del poti pridružim, če se ohladim do tkt :)

EDIT: Sm počekirau mau na gogle.map pa vidm, da maste potem full dlje, tak da ni treba. :)

Kako greste pa do Krškega? xD

Maja. Neda se mi.

Popravljeno . Popravil bawbaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Gorjancih si kej?

Katjo Gačnik poznaš? :P

Nezahajm v tiste konce. Gren pa v četrtek spet na morje (če minejo opekline) čez metliko al pa vinco al kako se že reče pa da se neom vedno sam peljau :D

ne poznam

Popravljeno . Popravil bawbaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezahajm v tiste konce. Gren pa v četrtek spet na morje (če minejo opekline) čez metliko al pa vinco al kako se že reče pa da se neom vedno sam peljau :D

ne poznam

Če boš kej bliz Novega mesta se lahko zmeniva za turo :) Vinica je. Maš ZS.

Sei boste menda šli čez Metliko? :D Al ne? Kr se vam lahko del poti pridružim, če se ohladim do tkt :)

EDIT: Sm počekirau mau na gogle.map pa vidm, da maste potem full dlje, tak da ni treba. :)

Kako greste pa do Krškega? xD

Res bi lahko šli čez Metliko. Zmente se z Obrčem v Novem mestu (tu se vam jst pridružim) in potem pičite preko Metlike :P Sej ni tako velike razlike po mojem. :music3:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj je tudi mene skeglalo (gsx-r 600 k7 takrat bil star 14 mesece)(25% invalid), in sem si tudi rekel da se bom umiro in nebom mel več motorja. In sem si vedno govoril da bo želja z časom minla. Zdaj je 2 leti pa če nebi imel punce in mame bi ziher imel že leto pa pol motor. Želja je ful mislim da iz dneva v dan hujša. Zmes mi uporabnik aless posodi malo njegov stroj. Ampak vidim da je isto kot da nebi imel prometne. Očitno se neznam spametovat in vozit počasi/normalno. Sploh ko imam R1ko med nogami :)

Nič takega, motorji so najhujša droga... je ni ustanove ki bi te prot temu našpičila... :rolleyes: Tut moj stric se je 16 let nazaj zaletev pred našo hišo (kot sopotnik), oba pijana, brez opreme, voznik je umrl moj stric pa je letel cca. 30m po luftu v gmajno da so ga skoraj 1 uro iskali kje je, komaj je preživu, ene 2 mesca kome, pa 10 let rehabilitacije. leta 2006 je kupu cbr 600 movistar, zdej je pa že 2 leti lastnik cbr 1000. :whistle: Doma valda pizdijo, njegova žena pa sploh... jebi ga tko je :evilgrin: Pelje se pa kot da nesreče nikoli ni bilo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se šli vozit in smo šli malo pogledat na pohorje...tam smo se malo naganjali gor in dol...kolega z Aprilio RS 125 je tudi burnout naredo in ko je to delal se je na števcu za temperaturo prižgala 4 črtica od 6(normalna temperatura je 3 črtice)...nato je motor še laufal kakšno minuto na mestu, ker prej ni videl da ima prižgane 4 črtice...in sedaj ga zanima če je lahko kaj narobe z cilindrom ali 4 črtice še niso tako nevarne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj je tudi mene skeglalo (gsx-r 600 k7 takrat bil star 14 mesece)(25% invalid), in sem si tudi rekel da se bom umiro in nebom mel več motorja. In sem si vedno govoril da bo želja z časom minla. Zdaj je 2 leti pa če nebi imel punce in mame bi ziher imel že leto pa pol motor. Želja je ful mislim da iz dneva v dan hujša. Zmes mi uporabnik aless posodi malo njegov stroj. Ampak vidim da je isto kot da nebi imel prometne. Očitno se neznam spametovat in vozit počasi/normalno. Sploh ko imam R1ko med nogami :)

a kko si padel? a zdj si kul? ma jst sm biu u kritičnm stanju..se dobr da je moj organizem vzdrzu :) lahk se zahvalm sm treningom in da nism kadiu :) jst bom mogoce spet kupu motor pr 21-24, glih k bi naredu za a neomejeno ..do tkrt se bom pa mal spametovv.. motor pa bi uporablu bl tko..ce pa bi bla ful zelja za dirkanje pa kolenckanje bi pa sov na pisto..do tkrt pa bi to naso pisto petrolijo že zgradil :D drgac pa sm glih zdj med vikendom mal furu štirkolesnika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se šli vozit in smo šli malo pogledat na pohorje...tam smo se malo naganjali gor in dol...kolega z Aprilio RS 125 je tudi burnout naredo in ko je to delal se je na števcu za temperaturo prižgala 4 črtica od 6(normalna temperatura je 3 črtice)...nato je motor še laufal kakšno minuto na mestu, ker prej ni videl da ima prižgane 4 črtice...in sedaj ga zanima če je lahko kaj narobe z cilindrom ali 4 črtice še niso tako nevarne?

če mu ni zaribu pol ni nc narobe :D kaj mal bl je segrev masino in se je pojavla se ena crtica..isto bi blo ce bi se več casa furu :) problem je ce je 6 crttic al pr stari rski..k zacne temperatura utripat :D pol je jeba..al mu je zmankal vode, al je sla vodna pumpa al hladilnik..pr mojmu je zaceu hladilnik puscat in sm ga rabu zamenjat.. :)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!