Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja nič ni blo potem...smo se vstavli pa počakali kakih 15 minut da je temperatura padla na 2 črtici pa smo se šli dalje furat :yes:

Tak da to ni nič narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z motorji gremo dol. Kdaj se štarta je p astvar dogovora. Ti če greš bi šol lahko zmano najprej do krškega kjer pobereva še obifixa in vsi trije pol naprej prot novmu marofu.

Ja, sam bi me res ura zanimala, saj bi mi najbolj pasala okrog 8.00 bolje kasneje. Če pa greste prej, bom pa maybe mal kasnej pršu. Ne morem nič trditi, če se vidimo, se vidimo :OK:

Fantje & dekleta ( ne mislm tebe mačak :P ) ma da mi vsi opremo nosite!

Sm meu možnost 10 min nazaj videt kaj naredi asfalt v stiku z golo kožo ( kratka majca in kratke hlače seveda!!!!! :headbang: ).

Zagraužali so se mi motorji! :headbang: Dobesedno!!!! Mogoče še 2 minute dlje bi gledau pa bi šou direkt bruhat -.-" pa nism nek občutljiu tip.

Tako je, bolje preventiva kot kurativa :yes:. Samo poglejte kakšna je razlika med poškodbami RRyDeRR-ja in mano. Stvar ni zanemarljiva.

Včeraj smo se šli vozit in smo šli malo pogledat na pohorje...tam smo se malo naganjali gor in dol...kolega z Aprilio RS 125 je tudi burnout naredo in ko je to delal se je na števcu za temperaturo prižgala 4 črtica od 6(normalna temperatura je 3 črtice)...nato je motor še laufal kakšno minuto na mestu, ker prej ni videl da ima prižgane 4 črtice...in sedaj ga zanima če je lahko kaj narobe z cilindrom ali 4 črtice še niso tako nevarne?

Jah naj ne dela burnouta, pa ne bo imel teh problemov :D. Pač, mal se je segrel, ker ga je na mestu navijal, nima kej bit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam bi me res ura zanimala, saj bi mi najbolj pasala okrog 8.00 bolje kasneje. Če pa greste prej, bom pa maybe mal kasnej pršu. Ne morem nič trditi, če se vidimo, se vidimo :OK:

Tako je, bolje preventiva kot kurativa :yes:. Samo poglejte kakšna je razlika med poškodbami RRyDeRR-ja in mano. Stvar ni zanemarljiva.

Jah naj ne dela burnouta, pa ne bo imel teh problemov :D. Pač, mal se je segrel, ker ga je na mestu navijal, nima kej bit :)

pa še ti si biu takoj za mano..sam k si drgac padu.. :) pa se razlika med motorjoma..tvoj sam spraskan od padca a moj prot tvojmu totalka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič ni blo potem...smo se vstavli pa počakali kakih 15 minut da je temperatura padla na 2 črtici pa smo se šli dalje furat :yes:

Tak da to ni nič narobe?

ni nc narobe..k mu bo zacela spuscat voda iz hladilnika al k mu crkne vodna pumpa in pol k se bo segrevala masina naj pol skrbi :D drugic naj ne dela burnoutov ce ga skrbijo pol take malenkosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraskan? Prid do mene pa ti pokažem kaj sem vse moral zamenjati, cca 200€ vložu vanjga, da zdej zgleda popraskan ;). Ja sem drugače padel, vendar ne glede na to kako sem padel, sem se takoj pobral in prišel dote. Tako da sam vrjamem, da se NIČ (beri: padec) od tega ne bi zgodilo, če bi imel ta pravo opremo. Ker ne samo, da je kombinezon varnejši in ti da vliva tak občutek, je tudi tako narejen, da je drža na motorju ta prava. Ker sem ti rekel, sam bi ovinek lahko zvozil še z +20km/h, ampak zdej je kar je. Na žalost se je zgodil, kar se je, življenje gre naprej, do not look back at it ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam bi me res ura zanimala, saj bi mi najbolj pasala okrog 8.00 bolje kasneje. Če pa greste prej, bom pa maybe mal kasnej pršu. Ne morem nič trditi, če se vidimo, se vidimo :OK:

Am ob 9:30 iz Lj. ob 10:30 iz krškega

Torej jaz štartam 9:30 in grem do krškega poberem obifixa s katerim nadaljujem prot novmu marofu. Zdej če hočeš se mi lahko prdružš. Se gre po AC ampak da mi navš spizdu naprej kr moja jajca ne potegnejo glih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraskan? Prid do mene pa ti pokažem kaj sem vse moral zamenjati, cca 200€ vložu vanjga, da zdej zgleda popraskan ;). Ja sem drugače padel, vendar ne glede na to kako sem padel, sem se takoj pobral in prišel dote. Tako da sam vrjamem, da se NIČ (beri: padec) od tega ne bi zgodilo, če bi imel ta pravo opremo. Ker ne samo, da je kombinezon varnejši in ti da vliva tak občutek, je tudi tako narejen, da je drža na motorju ta prava. Ker sem ti rekel, sam bi ovinek lahko zvozil še z +20km/h, ampak zdej je kar je. Na žalost se je zgodil, kar se je, življenje gre naprej, do not look back at it ;)

nism jst kriv ce dajes na avtocomerce za orginal plastiko 200€ :P ma jbg..ma nism ni biu tok ufuran na une ovinke pod unim znakom..prej k sva bla na rakitni 2 tedna pred nesreco ni blo nc..k smo fural tm do unga znaka i obracal :) tud tkrt bi rabl obract pr znaku..sam ne gremo do konca :) i jbg..zgodil se..pa se ti kazn dobu..jst tud morm it po un zapisnik..nism še..pa da vidm kaj mi bojo rekl..al bo takoj kj al pa sodisce cez doug doug casa.. :D ni kej..biu je nesrecn dan.. 25.6 glih dan drzavnosti..zjebal ns cistj :) dan drzavnosti bom pomnu po tej nesreci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am ob 9:30 iz Lj. ob 10:30 iz krškega

Torej jaz štartam 9:30 in grem do krškega poberem obifixa s katerim nadaljujem prot novmu marofu. Zdej če hočeš se mi lahko prdružš. Se gre po AC ampak da mi navš spizdu naprej kr moja jajca ne potegnejo glih. :whistle:

Uff, fajn bom jutri javil če mi bodo "uni ta gor", dovolili, da me za en dan ni :D.

nism jst kriv ce dajes na avtocomerce za orginal plastiko 200€ :P ma jbg..ma nism ni biu tok ufuran na une ovinke pod unim znakom..prej k sva bla na rakitni 2 tedna pred nesreco ni blo nc..k smo fural tm do unga znaka i obracal :) tud tkrt bi rabl obract pr znaku..sam ne gremo do konca :) i jbg..zgodil se..pa se ti kazn dobu..jst tud morm it po un zapisnik..nism še..pa da vidm kaj mi bojo rekl..al bo takoj kj al pa sodisce cez doug doug casa.. :D ni kej..biu je nesrecn dan.. 25.6 glih dan drzavnosti..zjebal ns cistj :) dan drzavnosti bom pomnu po tej nesreci .)

Nism novih plastik naroču, kje so še vedno popraskane, kr poglej si slike z Rakitne. Kar se šminke tiče, nimam nič porihtan, zdej nosilec sprednje maske je zamenjan-100€, pol pa dodaten strošek še display, katerega sem probaql neki popravt in je neki časa držal, pol sm pa tudi njega mogu kupt. In evo ti suma sumandum 200€.

No men so uni ovinki, dol boljši, še posebi na poti gor, ker so prov lepi kratki, tapravi za 125 ccm drek, uno pol gor so pa že mal večje hitrosti, tudi +90km/h, zdej kaj se pa pri taki hitrosti lahko zgodi, je pa samo stvar sreče, kako in kje pristaneš.

Lej "fuck" kazen, važn da sva midva cela, no ja ti na žalost malo manj. Sam sploh nočem premišljat o tem, ker me res strese ko pomislim, kako si...no ja, raje bom tu nehal.

Pejt to iskat (zapisnik), da vidš kaj se da zrihtat, pa maš tudi na netu neko brezplačno pravno pomoč za dijake in študente (če se ne motim), pa še njim razloži kaj se je zgodilo, mogoče se izvlečeš.

Maš prov 25.6, lih konc šole...bad :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, fajn bom jutri javil če mi bodo "uni ta gor", dovolili, da me za en dan ni :D.

No jutr mi sporoč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se šli vozit in smo šli malo pogledat na pohorje...tam smo se malo naganjali gor in dol...kolega z Aprilio RS 125 je tudi burnout naredo in ko je to delal se je na števcu za temperaturo prižgala 4 črtica od 6(normalna temperatura je 3 črtice)...nato je motor še laufal kakšno minuto na mestu, ker prej ni videl da ima prižgane 4 črtice...in sedaj ga zanima če je lahko kaj narobe z cilindrom ali 4 črtice še niso tako nevarne?

ah, to se je meni naredilo 1. ko sem šel čez Dragonjo (proti morju, mem Kopra u klanc gor) kjer je biv čisti zastoj in sm se mem avtu vozu čist počas pa skos na obratih, in mi je na vrhu klanca prišlo do 5. črtice, sem biv že čist usran sm pol kr gonu mem avtu, pol z brega dol sm pa šel v 6. prestavi lepo 50kmh v koloni in se je na srečo shladiv..... :surrender: res pa da je bilo tisti dan nenormalno, v senci komaj za dihat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, to se je meni naredilo 1. ko sem šel čez Dragonjo (proti morju, mem Kopra u klanc gor) kjer je biv čisti zastoj in sm se mem avtu vozu čist počas pa skos na obratih, in mi je na vrhu klanca prišlo do 5. črtice, sem biv že čist usran sm pol kr gonu mem avtu, pol z brega dol sm pa šel v 6. prestavi lepo 50kmh v koloni in se je na srečo shladiv..... :surrender: res pa da je bilo tisti dan nenormalno, v senci komaj za dihat :whistle:

Ma ja...to je slabo pri 2T mašini da pod nizkimi obrati ne vleče nikamor...sploh pa ne v breg....in pol da so zastoji in breg je zmagovalna kombinacija da motor pregreješ pa kuplongo skuriš...meni na srečo še ni prišel več kot pa na 3 črtice...pa ko se je ohladil motor je šel isto kot prej ali ga je malo zdelalo?

Kolega se je pa pomiril ko sem mu povedal kaj ste rekli in cel happy da ni nič narobe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume, ploščice, disk, obrabni material vglavnem ne gre pod garancijo... so pa izjeme, z trdo roko bi se dalo zrihtat pomoje :)

jao.

Nov je ziher zlo drag. Pa je možno da se mi je disk zvil zard "neorginalnih" ploščic.

Aja pa še to. S katero raketo boš uletu v četrtek na pisto?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba me zapestje boli od tega dolgega gasa pr hyosungu :S treba bo na huso preklopit malo spet :D

ima res doug gas če nisi navajen je prov čudno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao.

Nov je ziher zlo drag. Pa je možno da se mi je disk zvil zard "neorginalnih" ploščic.

Aja pa še to. S katero raketo boš uletu v četrtek na pisto?

kak katero raketo?? saj mam samo eno :D

@robyy ja, je prav satanski tale gas na kravi, na husqvarni malo obrneš pa je že živčna ;)

Popravljeno . Popravil impulz
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame marof vrjetno odpade, prokleti debili mi ne pustijo da končam pred 12.00 :headbang:. Drgač, bom probal, jutri če se da, ob 11.00 končat in direkt proti marofu, da se vsaj malo vozim. Bom videl, kako bo zneslo, ampak kakorkoli že, mejte se fajn :yea1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame marof vrjetno odpade, prokleti debili mi ne pustijo da končam pred 12.00 :headbang:. Drgač, bom probal, jutri če se da, ob 11.00 končat in direkt proti marofu, da se vsaj malo vozim. Bom videl, kako bo zneslo, ampak kakorkoli že, mejte se fajn :yea1:.

Sm pa že mislu da bo šol nekdo zmano do krškega. Ti kr prid. Tud če štartaš ob 12ih si tm v dveh urah. No ti si lahko še prej. Pista je pa itk odprta do 19ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej 8ga septembra mam sodišče kr sm takrat "lizu" asvalt v LJ.

Neprilagojena hitrost razmeram na cesti. Kazen cirka 300-500€ pa 7kt

Mislte da se mi bo uspel izmuzt brez kazni?

Hitrost je bla pa cirka 40 sam pomoje bo zlo sumljiv to kr je motor drsel okol 35m. Za to hitrost zlo dolga pot!

Je pa asvalt tm tak kot naprimer v btcju pa še mokro je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej 8ga septembra mam sodišče kr sm takrat "lizu" asvalt v LJ.

Neprilagojena hitrost razmeram na cesti. Kazen cirka 300-500€ pa 7kt

Mislte da se mi bo uspel izmuzt brez kazni?

Hitrost je bla pa cirka 40 sam pomoje bo zlo sumljiv to kr je motor drsel okol 35m. Za to hitrost zlo dolga pot!

Je pa asvalt tm tak kot naprimer v btcju pa še mokro je blo.

Si star 18? Če nis...potem boš neko minimalno kazen dobu mogoče celo samo opomin. Če pa si polnoletn maš pa malo možnosti.

Pa upam, da ti je to prva kazen? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si star 18? Če nis...potem boš neko minimalno kazen dobu mogoče celo samo opomin. Če pa si polnoletn maš pa malo možnosti.

Pa upam, da ti je to prva kazen? :D

Jp prva kazen pa nism še 18.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp prva kazen pa nism še 18.

Uff, dobr če ne bi ti izpit vzeli, ker si še mlad voznik. Pomoje bo tako kot je budacki rekel, zgolj opomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!