Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Uff, dobr če ne bi ti izpit vzeli, ker si še mlad voznik. Pomoje bo tako kot je budacki rekel, zgolj opomin.

a ni za mladga voznika 8kt odvzem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem velja poudariti, da je treba ločiti stare voznike, torej tiste voznike, ki imajo vozniško dovoljenje, če so ga pridobili pred 31.12.2004 že dve leti ali kasneje. Tisti vozniki, ki so ga pridobili po 1.1.2005, so še vsi vozniki začetniki, ker je preteklo od njihove pridobitve manj kot tri leta, saj novi ZP-1 podaljšuje rok za voznike začetnike od dveh na tri leta. Stari voznik lahko s kršitvami cestnoprometnih predpisov skupaj nabere 18 kazenskih točk, voznik začetnik pa le 7 kazenskih točk.

Evo, pobral sem s TE spletne strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej 8ga septembra mam sodišče kr sm takrat "lizu" asvalt v LJ.

Neprilagojena hitrost razmeram na cesti. Kazen cirka 300-500€ pa 7kt

Mislte da se mi bo uspel izmuzt brez kazni?

Hitrost je bla pa cirka 40 sam pomoje bo zlo sumljiv to kr je motor drsel okol 35m. Za to hitrost zlo dolga pot!

Je pa asvalt tm tak kot naprimer v btcju pa še mokro je blo.

e a kok je ze minil od tega padca? :D sam tebe so tud tkrt fural s resilcm .) sj ti se bos pomoje resu..k si se mladoletnica :naughty: k mojga brata so dobil tko brez celade..in je isto dobu sodisce..dobu pa je ukor sodisca :D jeba je za ns k smo ze 18.. -_- k jst tud pricakujem sodisce..upam da se bom kko resu..glede na to da bo prvic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e a kok je ze minil od tega padca? :D sam tebe so tud tkrt fural s resilcm .) sj ti se bos pomoje resu..k si se mladoletnica :naughty: k mojga brata so dobil tko brez celade..in je isto dobu sodisce..dobu pa je ukor sodisca :D jeba je za ns k smo ze 18.. -_- k jst tud pricakujem sodisce..upam da se bom kko resu..glede na to da bo prvic :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro blo dans na Novmu marofu. Jao. Vse me boli. 570km (150km na pisti). Družba odlična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend zrihtaj slike čimprej :P

ne kr si me zajebu. Reku si da greš na morje dans!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo supermoto je tudi dober za dirkališče ha? Še bolj ga lahko položiš mislim ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo ti s cbrko ne spomnim se imena, ti si fukjen :D kaj če bi koleno slučajno dal dol še? :D pa s temi gumami ko so tanke kot drek :D ga tak položiš RESPECT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo ti s cbrko ne spomnim se imena, ti si fukjen :D kaj če bi koleno slučajno dal dol še? :D pa s temi gumami ko so tanke kot drek :D ga tak položiš RESPECT!!!

sej pa se vidi z katerega kraja je:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa se vidi z katerega kraja je:naughty:

heh :) saj naslednjo leto jaz tudi :) dobim celo opremo, pa cel komplet plastik :)

ps: kaj se splača menjati giannellija za yasuni r3 z doplačilom 70eur?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo ti s cbrko ne spomnim se imena, ti si fukjen :D kaj če bi koleno slučajno dal dol še? :D pa s temi gumami ko so tanke kot drek :D ga tak položiš RESPECT!!!

prehitim te ki te čem, kak te čem, pa v kerem ovinek te čem :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!