Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mal se zavzemeš za teste,pa more it .)

sej on more sam še društveno vožnjo in glavno vožnjo narest, pa bo meu izpit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi voznik začetnik 2 leta odkar nardiš izpit?

Ja za B-kat.

Čeprov me je tale definicija od DSBlackDoga dle mal presenetla :eek: To se prav do 21 leta smo vsi za vse kategorije vozniki začetniki,ne glede na to da mam npr.izpit za H-kat že prb.5 let :hmm:

Ja no...zgleda da se bom šele pri 21ih rešil tega da sem votznik začetnik...no sej je samo še 2 leti :P

P.S.:

Giannellijeve nalepke poslane ;)

P.S.2.:

Pa fantje...ne se igrat pa po cestah vozit brez izpita...kolega je 2 tedna nazaj brez izpita zbil eno mamco na kolesu-100% njena krivda,njega pa čaka okrožno ali pa vrhovno sodišče .)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za B-kat.

Čeprov me je tale definicija od DSBlackDoga dle mal presenetla :eek: To se prav do 21 leta smo vsi za vse kategorije vozniki začetniki,ne glede na to da mam npr.izpit za H-kat že prb.5 let :hmm:

Ja no...zgleda da se bom šele pri 21ih rešil tega da sem votznik začetnik...no sej je samo še 2 leti :P

P.S.:

Giannellijeve nalepke poslane ;)

P.S.2.:

Pa fantje...ne se igrat pa po cestah vozit brez izpita...kolega je 2 tedna nazaj brez izpita zbil eno mamco na kolesu-100% njena krivda,njega pa čaka okrožno ali pa vrhovno sodišče .)

yamaha tnx ti za nalepko :D upam da jo dobim čimprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol si naredu al ne??(nasledn tedn mam društvenga...očitno bom tud jst kdaj mel izpit :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi voznik začetnik 2 leta odkar nardiš izpit?

točn tako :winkiss:

2 leti moraš imeti izpit in star moraš biti več kot 21 let.

Se pravi, če narediš izpit z 18imi boš imel pri 20ih že dve leti izpit, ampak boš še vedno voznikl začetnik dokler ne dopolniš 21 let.

Če pa narediš izpit pri 20ih, boš pri 21ih še vedno voznik začetnik, ker imaš izpit manj kot dve leti.

V praksi policaji ponavadi gledajo le na to, da imaš izpit več kot dve leti in te smatrajo kot da nisi več voznik začetnik, če pa narediš kako piz*arijo in moraš k sodniku ti bo lepo povedal da si voznik začetnik doker ne dopolniš 21 let pa tudi če imaš izpit že 5 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha tnx ti za nalepko :D upam da jo dobim čimprej :)

Ni panike...je pa mal trajalo ja :D

To se prav do 21 leta smo vsi vozniki začetniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je stvar že popolnoma raznjasnjena mi je nekdo omeno, da še vedno ne ve kako je s stvarojo:

Direktn vam kopiram definicijo voznika začetnika:

"66. voznik začetnik je vsak voznik motornega vozila do dopolnjenega enaindvajsetega leta

starosti in voznik motornega vozila v obdobju dveh let od pridobitve vozniškega dovoljenja za

vožnjo motornih vozil, ne glede na to, ali je bilo pridobljeno v Republiki Sloveniji ali v tujini.

Voznik začetnik je tudi voznik motornega vozila v obdobju dveh let od pridobitve vozniškega

dovoljenja za vožnjo motornih vozil kategorije A ali B, čeprav že ima vozniško dovoljenje za

vožnjo motornih vozil katerekoli nacionalne kategorije več kot dve leti;"

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj no Rsk je tud velik vč, pa je tud mal logičn, d jih mal vč crkne .)

Je bol če crkne 10Rsk od 100tih kt pa npr. NSRk k jih crkne 5 od 20h :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej tako je, da je RSk resda več kot NSRk. Ampak stvar je v tem, da vse se starajo enako dolgo. Na moji NSRki je blo z 1. batom narejenih 32k km, pa ko je prišel čas menjave je bil skoraj brez risov. Cilinder ma naretih že 40k km, pa je brez risov. Sej ne rečem, da RSke ne dosegajo tega(redko). Ampak vse lastnike NSRk kaj jih poznam so bate menjali ker je prišel čas, na rskah pa so jih menjali ker je prišel ris. Dejansko je res da če primerjaš novo RSko in NSRko, da RSka gre bolj. Ampak za te stroške kar pridejo z leti je to skoraj zanemarljivo mala razlika. Pa naj mi noben ne reče, da špramo NSRke, ker z njimi delamo enako kot delate z RSkami.)

Pač to je to kar je moje mnenje. Dejstvo je to da bo vsak hvalil svojo kravo pa maker je na krožniku, MaM zaj za nekaj časa dovolj debat RS:NSR. Vsak ima svoje potrebe in okus.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj no Rsk je tud velik vč, pa je tud mal logičn, d jih mal vč crkne .)

Je bol če crkne 10Rsk od 100tih kt pa npr. NSRk k jih crkne 5 od 20h :D :OK:

in zakaj si to mogu napisat v tej temi :?

dejte otroc nehte se kregat ker motor je bloš, hitrejš... pizda a ste pozerji al kwa? Motor je zato da se furaš (kakor ti paše) ne pa da se na forumu pa pred pičkami hvalš kok maš hitr motor :slap: grow up ;)

Če se pa že morte kregat pa pejte v temo k je določena za to (mito VS RS VS TZR VS NSR... ) KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike...je pa mal trajalo ja :D

To se prav do 21 leta smo vsi vozniki začetniki...

yamaha a men pa ne boš poslal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike...je pa mal trajalo ja :D

To se prav do 21 leta smo vsi vozniki začetniki...

sm pravkar prejel nalepko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej mojga đianelija :naughty:

sicer ne vem od kdaj dela gianelli original auspuhe za cagivo :? :slap:

in zakaj si to mogu napisat v tej temi :?

dejte otroc nehte se kregat ker motor je bloš, hitrejš... pizda a ste pozerji al kwa? Motor je zato da se furaš (kakor ti paše) ne pa da se na forumu pa pred pičkami hvalš kok maš hitr motor :slap: grow up ;)

Če se pa že morte kregat pa pejte v temo k je določena za to (mito VS RS VS TZR VS NSR... ) KLIK

ola!!!! koncno je ta več OTROK naredu mir :OK: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:chase: :fight1:

dej dej grcar ... ti raj povej datum da ti pridemo zasmodit pred bajto :P :OK: samo bogi rambo ..... k bo pomoje mel celo pobruhano domovanje :OK: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej grcar ... ti raj povej datum da ti pridemo zasmodit pred bajto :P :OK: samo bogi rambo ..... k bo pomoje mel celo pobruhano domovanje :OK: :slap:

mislm da nimaš tok jajc da bi šou se zbruhat al pa karkol v njegovo bajtico .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da nimaš tok jajc da bi šou se zbruhat al pa karkol v njegovo bajtico .)

tut če jih ma, jih pol ne bo meu več :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da nimaš tok jajc da bi šou se zbruhat al pa karkol v njegovo bajtico .)

mhm :? a js tkej ne vem :? :hmm: drgac pa sej je pridn kuza zadnic se je prow lpo cohu pr meni :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tale rambo je zihr motorist...k ga tok omenjamo na MOTOsvetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha a men pa ne boš poslal :cry:

Ja poslov sm ti...

sm pravkar prejel nalepko :D

Upam da si zadovoljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yamči pamči sorči sm šele pol zvečer vidu k si poslou :blush:

rd te mam :P

hvala :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, ker kle še nism najavu, bom pa zjle :)

enkrat sred maja sm kupu aprilio RS 125, 31.000 km, letnik 99, 340.000 SIT

pa jo bom kr fajn preplaču, kot prvo me je tip zajebu da je kao delu servis pr 26.000 km, nevem od kje mu sicer računi, pomoie nabavljeno pa v kakšen drug motor montirano, in jst sm se lepo vozu brez skrbi, in računov na menjavo bata pri 40.000 km, pa mi je včeraj pri 32.300 km zaribou, olja v mašini je dovolj, pa tudi kantica za olje za mešanco je skoraj polna ..... tko da druzga kot da me je nategnu ne more skoraj bit....

uglavnem, zjle jo bom fajn preplačov, pa še kuj en tedn po tem k sm jo kupu sm mogu menjat zadnje ploščice za bremzo (sicer samo 4k sit), in nakon bom dau še skor mal vč zanjo kot je motor takega letnika vreden, sam bo pa tud nov cilinder in bat, tko da ni kakšne velke fore v tem

sam nevem zakva mi on ni mogu povedat d ni menju bata, pa bi ga pač zamenou in bi dau tistih 20k sit, ne pa zaj ko jih bom dau vč kot 100

kupu sm ga pa v cerkljah pri brniku, če je mogoče kdo poznal lastnika, ali če mogoče kdo ve kaj se je s tem motorjem dogajalo, prvič je bil reg. v kočevju z LJ reg.

no uglavnem moj motor

pa še jst s kombinezonam d me boste lažje spoznal :D aja, pa tole čelado ma ponavad sovoznik, jst mam AGV joker

ja jest ga poznam moj kolega skoz smo se skup vozil itd. generalno je res delu, mi je še bat kazu itd. ej ta motor je biu tko merkan da mu ni para tipo ga je res negoval, sam je pa en problem vozu se pa je ko stara mama, pomoje ga ni nikol upov pelat več k 90, pa skoz je laufov pod majhnimi obrati!!! al si ga ti koj pretišov k si ga dobu al pa nevem kva je. res motor je biu pa zlo merkan!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yamči pamči sorči sm šele pol zvečer vidu k si poslou :blush:

rd te mam :P

hvala :OK: :OK: :OK:

Ql bo...no problem ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!