Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

heh :) saj naslednjo leto jaz tudi :) dobim celo opremo, pa cel komplet plastik :)

ps: kaj se splača menjati giannellija za yasuni r3 z doplačilom 70eur?

seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se jebat, a rossi se je u slovenijo preselu :P

prek foruma ste itak vsi pametni...

aja denisadanic jas na marof pridem z opremo nepa tak ko ti ko prideš brez opreme tja pol te pa tam samo obrne nazaj proti murski soboti :P da o krožnem prometu ne govorimo :lol1:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek foruma ste itak vsi pametni...

aja denisadanic jas na marof pridem z opremo nepa tak ko ti ko prideš brez opreme tja pol te pa tam samo obrne nazaj proti murski soboti :P da o krožnem prometu ne govorimo :lol1:

nwm kdo je najbol :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo ti s cbrko ne spomnim se imena, ti si fukjen :D kaj če bi koleno slučajno dal dol še? :D pa s temi gumami ko so tanke kot drek :D ga tak položiš RESPECT!!!

Niso tele gumce za v koš, se da kar fino pilit ovinke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso tele gumce za v koš, se da kar fino pilit ovinke :D

na telah slikah skoraj vsi tako dol visijo da vsen če je motor čist pokonci bojo "podrsal" :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na telah slikah skoraj vsi tako dol visijo da vsen če je motor čist pokonci bojo "podrsal" :P

saj ti si itak bolši od dirkačev ja :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti si itak bolši od dirkačev ja :D

fovšljivost je jebena zadeva :rolleyes:

haha uredu bo no, te pridem kdaj pogledat pa da te primerjam z zgornjimi slikami :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tisti z črno cbr125 (čisto na LEVI) pa je na tej sliki res preseden do konca motor pa raven:yes:

post-22243-030340100 1282911291_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti si itak bolši od dirkačev ja :D

Lej ... vse čist kul ... sam nemoreš se ti primerjat z njemu, ker ma v osnovi že 2× močnejši motor :D Tam kjer se tvoj vstavi se njegovemu vtrga šele :D

Tak da si lahko 2×Rossi pa če v ovinek motor nemore zvlečt z več kot 60 na uro pač neboš najhitrejši na pisti, neglede na kakovost tvoje tehnike. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ... vse čist kul ... sam nemoreš se ti primerjat z njemu, ker ma v osnovi že 2× močnejši motor :D Tam kjer se tvoj vstavi se njegovemu vtrga šele :D

Tak da si lahko 2×Rossi pa če v ovinek motor nemore zvlečt z več kot 60 na uro pač neboš najhitrejši na pisti, neglede na kakovost tvoje tehnike. :)

saj ti si itak bolši od dirkačev ja :D

EDIT:

Pa 666...k ti furaš slučajno u belih teniskah? xD

Beno .... kaj je to? :O Neki si trd gor na motorju xD Pusti ti kolenčkanje na Husqvarni :D Nogo vn pa gasa :D

Oberč pa Yourfriend vsaka čast!!!!

Fantje vsaka čast, da ste to zrealizirali!!!! Če boste šli še kei pa če greste čez Metliko men foter zapelje motor čez mejo naprej grem pa jst komot z vami do Marofa.

Nism mogu več urejat ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ... vse čist kul ... sam nemoreš se ti primerjat z njemu, ker ma v osnovi že 2× močnejši motor :D Tam kjer se tvoj vstavi se njegovemu vtrga šele :D

Tak da si lahko 2×Rossi pa če v ovinek motor nemore zvlečt z več kot 60 na uro pač neboš najhitrejši na pisti, neglede na kakovost tvoje tehnike. :)

vse res...ampak nemoreš ti po hitri pisti primerjat 125cc 2t in 4t ker enostavno po ravnini in po hitrih ovinkih lahko greš hitreje z 2t...čist logično:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse res...ampak nemoreš ti po hitri pisti primerjat 125cc 2t in 4t ker enostavno po ravnini in po hitrih ovinkih lahko greš hitreje z 2t...čist logično:sleep2:

Ravno to sem tudi sam hotel povedat, da je splošno gledano neprimerno, da se sploh primerja s Kevinom, ker tudi Kevin zna kako se stvari streže :D Menda :P

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EDIT:

Pa 666...k ti furaš slučajno u belih teniskah? xD

Beno .... kaj je to? :O Neki si trd gor na motorju xD Pusti ti kolenčkanje na Husqvarni :D Nogo vn pa gasa :D

Oberč pa Yourfriend vsaka čast!!!!

Fantje vsaka čast, da ste to zrealizirali!!!! Če boste šli še kei pa če greste čez Metliko men foter zapelje motor čez mejo naprej grem pa jst komot z vami do Marofa.

Nism mogu več urejat ....

ja tako je :D sem mel ene motoristične škorne pa so me zažulli te sem pa dalje v teniskih... drugače pa vedno v teniskih ja :D pa saj ti ni problem prit prek meje ker so gledali samo osebne pa prometne.. na slovenski strani ko sem mel tablico v nahrbtniki pa me vpraša policaj ki maš pa tablico ?? v nahrbtniki.. aja ok adijo :P skratka na meji nič ne komplicirajo, vsaj v ormoži je tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako je :D sem mel ene motoristične škorne pa so me zažulli te sem pa dalje v teniskih... drugače pa vedno v teniskih ja :D pa saj ti ni problem prit prek meje ker so gledali samo osebne pa prometne.. na slovenski strani ko sem mel tablico v nahrbtniki pa me vpraša policaj ki maš pa tablico ?? v nahrbtniki.. aja ok adijo :P skratka na meji nič ne komplicirajo, vsaj v ormoži je tak

Ja v Ormožu, poskus tle :) Te za jajčka obesijo, če prideš z motorjm, k ma tablco pod nepravim kotom -.-"

Škornji so varna zadeva. Pršparaj kšnih 100€ pa kupi rabljene, ker za 100€ dobiš že vrhunske. Se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako je :D sem mel ene motoristične škorne pa so me zažulli te sem pa dalje v teniskih... drugače pa vedno v teniskih ja :D pa saj ti ni problem prit prek meje ker so gledali samo osebne pa prometne.. na slovenski strani ko sem mel tablico v nahrbtniki pa me vpraša policaj ki maš pa tablico ?? v nahrbtniki.. aja ok adijo :P skratka na meji nič ne komplicirajo, vsaj v ormoži je tak

včeraj skoz varaždin 120, oba sklonjena, gas do fula pa policaj začne mahat z tistim njegovo star wars palco :D

sem mislo fakk zaj sem ostal brez izpita.. bol kot hitrost se je upiču v njegovo tablco, sem si oddahno da je samo on najebal :D

sva se odpeljala pa oba v smeh puuuune hakle :D:lol1:

pr nas če to nardiš si oplel haha :D

z dejanom sma razturala včeraj do konca xD

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj skoz varaždin 120, oba sklonjena, gas do fula pa policaj začne mahat z tistim njegovo star wars palco :D

sem mislo fakk zaj sem ostal brez izpita.. bol kot hitrost se je upiču v njegovo tablco, sem si oddahno da je samo on najebal :D

sva se odpeljala pa oba v smeh puuuune hakle :D

ja to je blo ja :D ko mu jas najbolj razlagam zakaj nimam tablice samo reče: ajde.. tepa dam kontakt pa začne: pa ti veš da je to kaznjivo da ti ena luč ne dela ?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek foruma ste itak vsi pametni...

aja denisadanic jas na marof pridem z opremo nepa tak ko ti ko prideš brez opreme tja pol te pa tam samo obrne nazaj proti murski soboti :P da o krožnem prometu ne govorimo :lol1:

ja in kaj sem ti jaz zdaj naredo? Malo boljše poglej še enkrat pa boš videl, da sem napisal RESPECT za polaganje, nisem nič proti tebi pisal, bedak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje vi kupujete gume za svoje mopede ? :D

V trgovinah :D

Ful hude fotke. In kdo je bil tko prbl. najhitrejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj skoz varaždin 120, oba sklonjena, gas do fula pa policaj začne mahat z tistim njegovo star wars palco :D

sem mislo fakk zaj sem ostal brez izpita.. bol kot hitrost se je upiču v njegovo tablco, sem si oddahno da je samo on najebal :D

sva se odpeljala pa oba v smeh puuuune hakle :D:lol1:

pr nas če to nardiš si oplel haha :D

z dejanom sma razturala včeraj do konca xD

tko sm tud jst enkrt..sam da je blo zvecer okol pol11..vračam se dam in furam na pouno da cimprej pridm dam i ene 3-5m mi izskoc murjak s rdeco liziko iz grmovja in zacne lavfat prot men :D ni blo druge k da sm zbezu..nogo cez tablco in gasa :OK: s tem da sm zlomu desni zadnji zmigavc .) sam sm ga pol drug dan zrihtu nekak s sekundnim :D drgac ce pa bi hotu pravocasno ustavt tkrt..bi se tok razbov k bi mi zablokerala i sprednja i zadnja bremza :D a na sreco sm biu tud bliz doma..sam prsu in v garazo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e yourfriend dej povej mi po kolkm času od padca si dobu sodisce?? :D ker ga tud jst pričakujem.. .) ne ni zrd tega k sm bežu policiji :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!