Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

e yourfriend dej povej mi po kolkm času od padca si dobu sodisce?? :D ker ga tud jst pričakujem.. .) ne ni zrd tega k sm bežu policiji :naughty: :D

14.5.2010 sm se razlemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovinah :D

Ful hude fotke. In kdo je bil tko prbl. najhitrejši?

obifix!!!!!!!!

Raztura. Če te pa slučajn zanima kdo je bil najbl počasn sm bil pa jst. No men je važn da ostane motor cel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obifix!!!!!!!!

Raztura. Če te pa slučajn zanima kdo je bil najbl počasn sm bil pa jst. No men je važn da ostane motor cel.

666 razočaru si me :P...hec hec

en z murske sobote ki je mel r6 :P

Eh, ni konkurenca, govora je o 125-kah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

666 razočaru si me :P...hec hec

Eh, ni konkurenca, govora je o 125-kah

heh :D sva pa mela hujše oz. še nevarnejše dirke kot mi2 na racelandu :P ti bi itak bil najhitrejši tam, pač 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :D sva pa mela hujše oz. še nevarnejše dirke kot mi2 na racelandu :P ti bi itak bil najhitrejši tam, pač 2t :D

Eh jst sm itak softič :D, počas in previdno :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :D sva pa mela hujše oz. še nevarnejše dirke kot mi2 na racelandu :P ti bi itak bil najhitrejši tam, pač 2t :D

sej mam posnetk dveh krogov k sta se preganjala sam se mi ga ne da objavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na racelandu ni blo videti tako:evilgrin:

Dej, dej dej no :rolleyes:

666, seveda moraš biti previden, zmeraj po predpisih, če ne lahko kaj

zamudiš :evilgrin:

impulz, to je zihr neki naštimano :yes:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat kaj se bl splača kupt aprilio rs 125 al yamaho yzf 125. Vem da ste to že govorl sam ma tema tok strani da se mi ne da iskat :D Mal povejte kere hibe ma ker motor pa kok km zdržita

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi povedu kakšno maš finančno stanje, potem se ti da odgovorit kaj se bol splača... Drugače poglej v temo 2t vs 4t pa ti vse piše ker sta to ravno ta 2 motorja - aprilia rs 125 2t in yamaha r125 4t...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat kaj se bl splača kupt aprilio rs 125 al yamaho yzf 125. Vem da ste to že govorl sam ma tema tok strani da se mi ne da iskat :D Mal povejte kere hibe ma ker motor pa kok km zdržita

Tnx

če boš dost kirometru delov pa da hočeš z čim manj stroški si kup yamaho yzf125 (ker pije malo bencina in servisi so poceni ker je pač 4takten)

če maš dost financ si pa sevede kup aprillio rs125 (ker bo dost več bencina popila, dražji servisi itd...) .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat kaj se bl splača kupt aprilio rs 125 al yamaho yzf 125. Vem da ste to že govorl sam ma tema tok strani da se mi ne da iskat :D Mal povejte kere hibe ma ker motor pa kok km zdržita

Tnx

A ma RS-ka, sploh kakšno hibo :hmm::D.

Jah, yamaha manj popije, vendar tudi manj gre, RS-ka pa lih obratno. Z nobenim nimaš kej falit, kr poglej kako majstri furajo tako yamahce kot aprilie. Najbolje je, da si ogledaš kakšno R125-ko in RS-ko, pa se sam odločiš, ker veš kako je, vsak kmet svojga konja hvali. Enako je z mopiji :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vse razumem kar ste povedal da pac v aprilijo bom mogu mau več vlaga sam še to me zanima kok npr nardiš z yamaho kilometrov pa kok z aprilijo dokler ne ribne. Nism take sorte da bom na let 25000 kilomertou delov ampak tm okol 5000 sam nebi pa rt kupu npr aprilije k ma neki kilometrou pa da bo takoj ribnla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vse razumem kar ste povedal da pac v aprilijo bom mogu mau več vlaga sam še to me zanima kok npr nardiš z yamaho kilometrov pa kok z aprilijo dokler ne ribne. Nism take sorte da bom na let 25000 kilomertou delov ampak tm okol 5000 sam nebi pa rt kupu npr aprilije k ma neki kilometrou pa da bo takoj ribnla :D

računaj na to če kupiš rs125 prodajo 80% takih ki jih boš mogel popravlati..sicr pa pri rs125 maš poceni dele:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

računaj na to če kupiš rs125 prodajo 80% takih ki jih boš mogel popravlati..sicr pa pri rs125 maš poceni dele:worship:

evo gledam predvsem tok http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=3969475

sam me pa zlo moti da je 2007 letnik pa ma samo 5500km KAO kwa mislte:D

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pomoje nima realnih kilometrov, vsaj glede na to kolk zgleda ketna stegnjena, po 5500km ni šans da bi bila taka. Za to aprilio najbolš da kupiš ene 500€ ceneje kot imaš dnarja, pa narediš velik servis pa si pol siguren, no jaz sem tako naredil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kurac k ne da oglasa

uglavnem na avto netu je ena crna 2007 letnik k ma 5500km če se komu da pogledat

To verjetno misliš aprilio kolk sem vidu ? glede da ti ribne je tako da ( govorim za aprilio ) če se skrbiš za motor, ga pred vožnjo fajn segreješ, nalivaš dobro olje, voziš redno na servise ipd. maš malo možnosti da ti ribne ker tak sam od sebe ti nebo ribnila- glede yamahe pa ni tak hudo če je ne ogreješ pred vožnjo... Torej ti bol predlagam aprilio rs 125 ampak če je odblokirana drugače brezveze, jaz osebno vozim aprilio rs 125 ( sm si jo letos kupu ) in sem bil pozitivno presenečen nad močjo motorja, sicer še ni čist odblokirana, pred nekaj dnevi pa sem se peljal z yamaho od frenda in sem bil nad motorjem malo razočaran glede pospeškov ampak če bi imel več denarja bi si zagotovo vzel yamaho ker nebi rabu gledat veliko na bencin in nebi imel nekih stroškov in avte tudi prehitiš brez porblemov tak da 15 konjev je čist dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, dej dej no :rolleyes:

666, seveda moraš biti previden, zmeraj po predpisih, če ne lahko kaj

zamudiš :evilgrin:

impulz, to je zihr neki naštimano :yes:

ti to meni :P drugače pa se jas redno držim predpisov ne delam bedarij na cesti ipd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!