Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če misliš mene jas ga mam ja, mi je pa žal da sem ga šel delat...

te je policij aže kdaj ustavla? Če te je pol mal razmisl če ti je žol al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te je policij aže kdaj ustavla? Če te je pol mal razmisl če ti je žol al ne.

je me že, glede na to kake policaje mamo pri nas mi je še vedno žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to meni :P drugače pa se jas redno držim predpisov ne delam bedarij na cesti ipd :D

Eh, sej ni bedarija vozit po kolenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To verjetno misliš aprilio kolk sem vidu ? glede da ti ribne je tako da ( govorim za aprilio ) če se skrbiš za motor, ga pred vožnjo fajn segreješ, nalivaš dobro olje, voziš redno na servise ipd. maš malo možnosti da ti ribne ker tak sam od sebe ti nebo ribnila- glede yamahe pa ni tak hudo če je ne ogreješ pred vožnjo... Torej ti bol predlagam aprilio rs 125 ampak če je odblokirana drugače brezveze, jaz osebno vozim aprilio rs 125 ( sm si jo letos kupu ) in sem bil pozitivno presenečen nad močjo motorja, sicer še ni čist odblokirana, pred nekaj dnevi pa sem se peljal z yamaho od frenda in sem bil nad motorjem malo razočaran glede pospeškov ampak če bi imel več denarja bi si zagotovo vzel yamaho ker nebi rabu gledat veliko na bencin in nebi imel nekih stroškov in avte tudi prehitiš brez porblemov tak da 15 konjev je čist dovolj.

to ja to pr men ni panike raj pustim motor pou ure laufat na mestu kukr da ga mrzuga tišim sam zanima me tko recmo da ma motor 5000 km pa ni biu prou posebi merkan.A bom jest naredu vsaj kšnih 5000 km še z njem al ne (jest ga bom merku) :D

Pač to me zanima a se splača kupt motor k ma ze 5000 km al ne.

Nočem tečnart sam nebi pa rt neki kupu pa da bom meu pol same težave:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa je to 5000km. To je komi motor zaživel.

ja to res ni nč sam ponavat so lihk prvi kilometri najbl pomembni an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to res ni nč sam ponavat so lihk prvi kilometri najbl pomembni an?

Ne vem kaj misliš povedat, drugače je pomembno seveda samo pri prvih kilometrih da motor ulaufaš sicer si nisem 100% ampak mislim da naj bi do prvih 1000km ga vozu samo do 6k obratov drugače pa nevem kaj bi blo z prvimi kilometri, ampak pri rs-ki je običajno da kilometri niso realni saj bi se naj čist enostavno zbijali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala usem za odgovore ampak mislm da bom kr yzf-ko kupu ker tko k pravte mn stroškou :D pa lihk tko se peleš

to mislš že letos kupvat al nasledn let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala usem za odgovore ampak mislm da bom kr yzf-ko kupu ker tko k pravte mn stroškou :D pa lihk tko se peleš

Pomoje še najbolš da se zmeniš z nekom, ki ima RS odprto, pa se greš peljat. Enako se zmeni z nekom ki ima R125 in se pojdi peljat. Potem pa boš primerjal motorja. Ne se prenagliti in ne kupovat na pamet, da neboš  potem razočaran nad motorjem. Glej, kar ti nekdo na forumu govori je eno, v praksi pa je pesem čisto druga. Pomoje bi ti kdo iz foruma z veseljem posodil motor, da se z njim zapelješ kak kilometer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos še ta tedn če bo sreča. Glede vožnje pa vem da bi mi ga kdo posodu sam jest tko gledam če sm zdej 2 let s tzr 50 zdržu bom pa še zdej 2 let do 18 z yzf 125 pa bom raj mal dnara našparu pa si pol en orng motor kupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z r125 boš pa naredu profit ja :lol1: glede stroškov je ista kot 2T, samo je razlika v tem da nikamor ne gre, olja pa lih tok žre, in zariba lih tko k 2T :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z r125 boš pa naredu profit ja :lol1: glede stroškov je ista kot 2T, samo je razlika v tem da nikamor ne gre, olja pa lih tok žre, in zariba lih tko k 2T :lol1:

od kje teb isti stroski. Olja mi je popil 1liter pa se mal v 23000km torej ene 14€ za olje.

Benza pa spije med 2.5-3.5

Niti pod razno ni isto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z r125 boš pa naredu profit ja :lol1:glede stroškov je ista kot 2T, samo je razlika v tem da nikamor ne gre, olja pa lih tok žre, in zariba lih tko k 2T :lol1:

hm glede na to da sm oba sprobov se tuki nebi strinju s tabo, z yamaho bi mogu ene 50 000km nardit da bi mogoče na iste stroške pršu.... šenkrat man stroškov je z yzf. .) je pa aprilio večji užitek vozit, dokler ti z raznimi pizdarijami ne pobere vseh živcev ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no..kolega ma r125 pa ma 15000km pa mu olje redno žre...bil bi vesel če bi bil edini primer ki poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm šu gledat usnen kombinezon oops.gif

Po dveh letih kukr sm si za rojstni dan kupil rsko... Bom končno dokonca užel motor trance_16_dozingoff.gif

Gume so že naročene (SportMax Qualifire).

Akumolator že čaka.

Tehničnega imam skoraj pri sosedu.

bounce.gifbounce.gifbounce.gifbounce.gifbounce.gif

Še mal! Sam še mal mi manjka ! Pol pa bo.

Dol kolena do korena hooray.gif

Fajn bote...jest grem spat k sm pjen (od Borovničk pa enga pera).

Jutri zgodaj vstajam ker grem na Koseze ker imamo državno prvenstvo v RV čolnih... Če koga zanima naj pride navijat za brejkerja wink.gif

slika.jpg

Over and out drunk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no..kolega ma r125 pa ma 15000km pa mu olje redno žre...bil bi vesel če bi bil edini primer ki poznam.

sej vsaka pije ampak primer pri meni. Cirka 1.3litra v 23000km je vse skupaj zanemarjena količina.

Torej na 1000km požre 0,5decilitra. Res pa da ga kdaj požre v 500km 2dl in so trenutki ki v 1000-2000km ne požre ama ništa.

Tisti moj izračun je povprečno. Je pa zlo fajn počakat da se motor segreje ker meni vedno meče olje ven ko je motor hladen. Se opazi na loncu izpuha.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če pa tako pogledate. pa če Yamaho kupš daš na začetku 3000€. če pa kako aprilijo rabljeno(tastaro obliko) se pa da že dobro za 2000€ dobit. se prau da ti ostane še 1000€ za vse ostalo.

Če si mu prej TZRko mal prerihtano da je bol šla pa to, bi ti skor bol priporoču Aprilijo zdj(moje mnenje pač) Pač sej če se kej mal unič, itak lahko sam doma pošravfaš pa olje v menjalniku pa take stvari mal poštimaš. Res da mal več popije pa strošek olja, sam boš pa gas prtisnu pr 130 pa bo še kr vlekl k Yamaha že konc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če pa tako pogledate. pa če Yamaho kupš daš na začetku 3000€. če pa kako aprilijo rabljeno(tastaro obliko) se pa da že dobro za 2000€ dobit. se prau da ti ostane še 1000€ za vse ostalo.

Če si mu prej TZRko mal prerihtano da je bol šla pa to, bi ti skor bol priporoču Aprilijo zdj(moje mnenje pač) Pač sej če se kej mal unič, itak lahko sam doma pošravfaš pa olje v menjalniku pa take stvari mal poštimaš. Res da mal več popije pa strošek olja, sam boš pa gas prtisnu pr 130 pa bo še kr vlekl k Yamaha že konc :D

Se strinjam, veselja bo dost več z aprilio !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem dobil po mailu pa se mi je zdelo da je dobro da dam tu gor. kombinezon gor vedno!

Policaj se je vozil eno uro po avtocesti ko je opazil zjutraj blizu Tulse

naslednji prizor na cesti:

post-20499-071312500 1283081118_thumb.png

Drugi policijski avtomobil je nekaj kilometrov naprej na avtocesti ustavil tovornjak z naslednjim prizorom

post-20499-085703300 1283081197_thumb.png

Šofer je začutil trčenje, vendar je pot nadaljeval, ne da bi preveril kaj se je zgodilo, niti ni preveril zadek tovornjaka,

če ni mogoče kakšna poškodba..,

post-20499-071869700 1283081208_thumb.png

Če opazite voznik po trčenju ves čas vožnje ni imel čevljev na nogah
Bil je nezavesten dokler ni bil tovornjak ustavljen.

post-20499-039227700 1283081218_thumb.png

Stranski pogled motorista ujetega v zadek tovornjaka

post-20499-048874600 1283081228_thumb.png

Priča in državna policija navajata da je motorist vozil vsaj 120 km na uro, preden se je zaletel v tovornjak. Kadar je vozil

z motorjem je vedno nosil zelo kvalitetno zaščitno čelado. Zaključek zgodbe:

Motorist je ostal ŽIV !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vsaka pije ampak primer pri meni. Cirka 1.3litra v 23000km je vse skupaj zanemarjena količina.

Torej na 1000km požre 0,5decilitra. Res pa da ga kdaj požre v 500km 2dl in so trenutki ki v 1000-2000km ne požre ama ništa.

Tisti moj izračun je povprečno. Je pa zlo fajn počakat da se motor segreje ker meni vedno meče olje ven ko je motor hladen. Se opazi na loncu izpuha.

sej ne rečem da pije olje kot 2t:P ,samo kolegu zadne čase pije na 1000km po 0,5l...in to pa je veliko preveč...pa še ven z garancije je:(

moj brat je mel tzr50 predelano na 80cc pa je prehiteval vse r125,zato je kupil rs125:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Impulz:

Sej zato se skoraj, da nič ne vozim! Ker brez gum in opreme ne grem na motor.

Edino po Železnikih sem se ganjal ko sem mel sposojeno opremo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!