Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

http://www.avto{dot}net/_MOTO/ad.asp?ID=4045125

Pozna kdo?

Glede na to da je pred 500km menjal gume dvomim da ima motor samo 2600km...?

poznam... jst sm tut svoje pri 1700km zamenjov, ker so mi bile original preslabe ;)

http://www.motosvet.com/tabla/user/17738-timsladic/

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je meu nek drug izpuh na motorju pa je reku, da motor še nikol ni biu odprt :) Zdj ... nevem no ;)

Ga pa lahko prepričas, da mi tale preluškan kombinezon proda :$

ah zdaj je krinka šla v pm xD slikano iz vseh drugih kotov da se nebi vidlo jaja poznamo to xD

ta motor se prodaja že en cajt x) sma se z budo menla že o tej aprilii k sm jo hotu kupit pa sem si premislo pol :)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah zdaj je krinka šla v pm xD slikano iz vseh drugih kotov da se nebi vidlo jaja poznamo to xD

ta motor se prodaja že en cajt x) sma se z budo menla že o tej aprilii k sm jo hotu kupit pa sem si premislo pol :)

Razmišlam, da bi zadn zic kupu, da te bom lahko pelau naokoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kolko so vam kaj zdržale gume Dunlop Sportmax Alpha-10?

Jaz mam sedaj nekaj čez 5000km in se mi zdi da so prevej "boge" za tako malo prevoženih kilometrov...

Pa jo lepo furam brez da vlečem špuro pa kopam na mestu...2x sem jo samo stisno da je stala ko je bla nuja...pa še to ni blo več kot 10-15 metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kolko so vam kaj zdržale gume Dunlop Sportmax Alpha-10?

Jaz mam sedaj nekaj čez 5000km in se mi zdi da so prevej "boge" za tako malo prevoženih kilometrov...

Pa jo lepo furam brez da vlečem špuro pa kopam na mestu...2x sem jo samo stisno da je stala ko je bla nuja...pa še to ni blo več kot 10-15 metrov.

Moja je bla pr 5000 olupljena čist. Po sredin se je pa že žica vidla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi da se ta guma tako hitro obrabi..sem mislil da je to nekaj nenormalnega da tako hitro gre....

Popravljeno . Popravil ShAArK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo vozu continental contitwist SM in kako se mu zdijo. Jst sm dans naredu znimi 100km. Sm jih šol ulavfat na ride. Do roba manka še kšn mm. Enkrat mi je grdo spredno gumo odnesl. No res da majo še tist premaz ampak sem počasu stopnjeval nagib pa še asvalt je mrzu bil. Ubistu nisem mel glih prijetnga občutka v ovinku s spredno gume ker jo kar naprej spodnaša. No bom vidu kako se bo obnašala po večih kilometrih ker sedaj so praktično nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam... jst sm tut svoje pri 1700km zamenjov, ker so mi bile original preslabe ;)

http://www.motosvet....7738-timsladic/

Sam ko jo je tale prodajal je imel oba sedeža črna..Tk da nevem če je to od tega...Sem še sprašval na forumu če je to original...

Edit: http://www.motosvet....61#entry1745861

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa možno da je zamenjal zic ja..če poznaš pol je že. rolleyes.gif

Pa če je, pol je fajn zbil kilometre dol..glede na to da jih je pred......tremi mesci (?) mel 10.000.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_45_withstupid.gif

post-13985-085832100 1283368006_thumb.jpg

:boobies:

Ej, a je kdo od vas zainteresiran v nedeljo za marof in sicer bi dol skočil z motorjem, dokler je še spremenljivo vreme? Razn če imate šolo naslednji dan :P

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti je pa postojnski takozvani motoklub "popusi" eni stari junci brez izpita in th pizdarij k se sam gonjo okoli postojne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-13985-085832100 1283368006_thumb.jpg

:boobies:

Ej, a je kdo od vas zainteresiran v nedeljo za marof in sicer bi dol skočil z motorjem, dokler je še spremenljivo vreme? Razn če imate šolo naslednji dan :P

če bo vreme in cajt pridem pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a je kdo od vas zainteresiran v nedeljo za marof in sicer bi dol skočil z motorjem, dokler je še spremenljivo vreme? Razn če imate šolo naslednji dan :P

bi prsu se bi mel €€€€€

Tko pa sele po 15tm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo vozu continental contitwist SM in kako se mu zdijo. Jst sm dans naredu znimi 100km. Sm jih šol ulavfat na ride. Do roba manka še kšn mm. Enkrat mi je grdo spredno gumo odnesl. No res da majo še tist premaz ampak sem počasu stopnjeval nagib pa še asvalt je mrzu bil. Ubistu nisem mel glih prijetnga občutka v ovinku s spredno gume ker jo kar naprej spodnaša. No bom vidu kako se bo obnašala po večih kilometrih ker sedaj so praktično nove.

ni bla še tvoja predna arrowmax dobra ?? na marofu je bla kolko se spomnim.. za gume pa mislim da majo te gume tzr50 v originalu gor :D če misliva iste sem vozil že te gume pa moram rečti da niso slabe, vrhunske pa tudi ne :D prilepi kako sliko da vidim profil pa ti te točneje povem

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bla še tvoja predna arrowmax dobra ?? na marofu je bla kolko se spomnim.. za gume pa mislim da majo te gume tzr50 v originalu gor :D če misliva iste sem vozil že te gume pa moram rečti da niso slabe, vrhunske pa tudi ne :D  prilepi kako sliko da vidim profil pa ti te točneje povem

tzr-ka ma te gume ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bla še tvoja predna arrowmax dobra ?? na marofu je bla kolko se spomnim.. za gume pa mislim da majo te gume tzr50 v originalu gor :D če misliva iste sem vozil že te gume pa moram rečti da niso slabe, vrhunske pa tudi ne :D prilepi kako sliko da vidim profil pa ti te točneje povem

je bla prednja še dobra ja za dost km. Ampak zadnja je bla pa po sredini že čisto pri koncu Pa sem jih kr zamenu da sprobam še te. Morm še ene par km narest da lahko rečm kakšna je. Kr dunlop je res držala k prbita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla prednja še dobra ja za dost km. Ampak zadnja je bla pa po sredini že čisto pri koncu Pa sem jih kr zamenu da sprobam še te. Morm še ene par km narest da lahko rečm kakšna je. Kr dunlop je res držala k prbita.

maš še kje doma predno arrowmax :D ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš še kje doma predno arrowmax :D ??

Nimam sm jo kr pustu pr serviserju. Si si jo mislu dt vzad a? hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi prsu se bi mel €€€€€

Tko pa sele po 15tm

Eh, pa ja nam bil tam sam :(

če bo vreme in cajt pridem pogledat :)

Ja lahka bi vsaj kdo pršu, da nau edina 125-ka :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biu pr primcu da bi mi zmontiral arrowmax d103. Zadnjo 130/70-17 so dobil, prve (100/80-17) pa kao ni, tut u nemčiji... A je to možno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biu pr primcu da bi mi zmontiral arrowmax d103. Zadnjo 130/70-17 so dobil, prve (100/80-17) pa kao ni, tut u nemčiji... A je to možno ?

Prej ne, kot ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!