Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Čudn ful, yourfriend jih je tm dubu kukr vem :glare:

ja sam sm čaku dva al tri tedne.

Poglej na spletno stran superguma. Tm sm jst naroču continental in dubu res zlo hiter. V pondelk mu jih je dobavitelj dostavu in me je takoj vprašu kdaj nej mi jih dostavjo tko so ble pol nasledn dan gume pr men. Poglej če ma tud arrowmax pa tud ziher cenej kokr tm na viču. Že tle je bla pr continental velka razlika (50€).

Na tle maš. Sam je profil neki drugačn. Da se vse lepo zment kakšne gume hočš pa tko. P aše cenejše so. Dobi jih pa tud zlo hitr.

http://www.superguma.si/search.asp?srchClassID=5&srchSearchDimension=none%20none%2017%20Dunlop&submit1=Najdi

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo vozu continental contitwist SM in kako se mu zdijo. Jst sm dans naredu znimi 100km. Sm jih šol ulavfat na ride. Do roba manka še kšn mm. Enkrat mi je grdo spredno gumo odnesl. No res da majo še tist premaz ampak sem počasu stopnjeval nagib pa še asvalt je mrzu bil. Ubistu nisem mel glih prijetnga občutka v ovinku s spredno gume ker jo kar naprej spodnaša. No bom vidu kako se bo obnašala po večih kilometrih ker sedaj so praktično nove.

jao jao, pa bolše gume si mev :D arrowmax je res top pa te save mc50, sploh nwm kva kr ene probaš :? če ti je že kuj sprednjo uzel pa niti do roba ne greš je guma res u pizdi, ker tist premaz gre dol ko se guma segreje .) očitno se mal poskusnga zajčka igraš, to ni dobro, sploh pa ne pri gumah :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biu pr primcu da bi mi zmontiral arrowmax d103. Zadnjo 130/70-17 so dobil, prve (100/80-17) pa kao ni, tut u nemčiji... A je to možno ?

HAHA sej kupuješ gume že pov leta, nč čudnega če jih je zmankal, kar kr teško vrjamem da bi jih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA sej kupuješ gume že pov leta, nč  čudnega če jih je zmankal, kar kr teško vrjamem  da bi jih :whistle:

hehe, prej nism vedu al bom prodau moped al ne, zdej vem :)

@yourfriend11, ty :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao, pa bolše gume si mev :D arrowmax je res top pa te save mc50, sploh nwm kva kr ene probaš :? če ti je že kuj sprednjo uzel pa niti do roba ne greš je guma res u pizdi, ker tist premaz gre dol ko se guma segreje .) očitno se mal poskusnga zajčka igraš, to ni dobro, sploh pa ne pri gumah :winkiss:

ma mrzu asvalt je bil pa v senci ovink na ridah. Učer je blo že bolš čeprov vem da bodo nasledne gume spet dunlop kr je res velka razlika. Te continental rabjo celo večnost da se segrejejo. Dunlop pa do prvega semaforja segreješ. Upam da mi jo čim prej pobere čeprov vem da bo kr dolg trajal vse skp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dej nej mi pove kdo kje se da kupt zobnike. Rabu bi sprednji zobnik s 15timi zobi.

KLIK

Zakaj rabiš večjega? Raje pusti original, da ti vsaj bolj vleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

Zakaj rabiš večjega? Raje pusti original, da ti vsaj bolj vleče.

tnx!

Sej bom dl gor še leovinceja pa bom vidu. Če bo dost počasnej vlekl bom vrnu nazaj orginal gor. A je zajeban zamenat zobnik al bom komot sam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx!

Sej bom dl gor še leovinceja pa bom vidu. Če bo dost počasnej vlekl bom vrnu nazaj orginal gor. A je zajeban zamenat zobnik al bom komot sam?

zobnik menaš 1,2,3..doma:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobnik menaš 1,2,3..doma:D

aha.

No morm sam še ugotovit kako naročit ta zobnik kr nism še nikol plačeval v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx!

Sej bom dl gor še leovinceja pa bom vidu. Če bo dost počasnej vlekl bom vrnu nazaj orginal gor. A je zajeban zamenat zobnik al bom komot sam?

Mah niti ne, popustiš os od zadnje gume, to pa narediiš zato, da ketno popustiš (seveda moraš tudi popustiti tiste distančnike, ker bo ob večjem pednjem zobniku feltna pomaknjena bolj naprej). Pol daš zobnik dol, pri meni je bil samo zingerjev obroček, pri tebi bo mogoče tudi kaj takšnega.

Ti kr dej leovincija gor, zobnik pa raje pusti, da bo ja fajn vlekl, če pa se ti bo zdel, da mu manjka na končni pa kar veselo :yes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.

No morm sam še ugotovit kako naročit ta zobnik kr nism še nikol plačeval v naprej.

pomoje je bolše da pustiš org. zobnik ker še zdaleč ne pridejo do blokade oz. tistih obljubljenih 136kmh..no vsaj kolko sem se jas vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovinči ti ne bo dav tolk več moči da si boš lahka dav večji zobnik, dav ti bo sam -400€ v denarnici :winkiss:

to se pa motš da mi bo padl tok denarja vn iz denarnice. Če se kej srečamo ti lahko razložim zakaj ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taprava krosa je 2t:D

sicer pa sem že slišal te r125 in morem rečt da majo z org. aspuhom res slab zvok z kakim drugim pa res lep in glasen:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je. UAUUU, kva bo pa zle bo zadnem en supermoto prletu, brmmmmmm pa 125ka z voznikom za šipo pri 110km/h :) Sm si tut jez želu taga zvoka, pa sm nasrečo preden sm ga hotel kupit ugotovu da je brezveze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!